Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
20. dec 2011

ahojte, tak odber mám za sebou, máme 8 vajok, ale pán dr. zahlásil, že keďže je to nízky počet, prenos bude vo štvrtok, vraj sa im pri takom malom počte vajok neosvedčila PK 😲 😲 😲 a ja som skoro odpadla! mám z toho blbý pocit a som znechutená...my sme smali stále problém s embryjkami, že do 3.dňa boli pekné a potom sa zastavili príp. zdegenerovali...ako môžem vedieť po 2.dňoch, že sú zdravé 😖 😢 ...neviem, čo si mám myslieť. podľa mňa sa im iba nechce otravovať pred sviatkami 😒

haannka
20. dec 2011

je 8 vajíčok málo??? nízky počet??? som úplne z celého smutná....

foryou25
20. dec 2011

@haannka 8 je malo? mne sa nezda, ved niektore baby co som citala mali len po 2 a ujali sa, mas pravdu tiez mi to pride ze ta chcu cim skor odbit pred sviatkami, asi treba trvat na svojom, ak sa embrijka vyvijali tak ako pises, tak potom sa mi to pokus bude zdat zbytocny bez PK

lienka_1
20. dec 2011

@haannka Hani, neklesaj na duchu! Bola som nedavno na prednaske na jednej prestiznej europskej univerzite ohladom IVF a tam hovorili, ze ani PK nezaruci tehotenstvo a ze aj po PK sa mozu embryjka prestat vyvijat. Cim dlhsie su embryjka mimo tela matky, tym je vacsia pravdepodobnost, ze sa mozu poskodit pri manipulacii. Ani ten najlepsi inkubator na svete nedokaze vytvorit take vhodne prostredie ako je v tele zeny. Odporucali presno to, co Ti odporucal Hredzi.
Takze rychlo zmenit naladu a nastavit sa na ten velky moment, keby babulky pridu k mamine.

lienka_1
20. dec 2011

@haannka A nebud smutna! Ved 8 je krasne cislo! Radsej menej a kvalitne ako vela a nezrele a nekvalitne. Drzim palce! 😉

haannka
20. dec 2011

@lienka_1 ďakujem za podporu

nejka41
20. dec 2011

haannka hore hlavu! Všetko bude ok. Súhlasim s lienkou_1.Veľmi držím palce.

haannka
21. dec 2011

@nana123 tebe som v tej rýchlosti zabudla poblahoželať k srdiečku 😉 a rozdeliť sa ti už nerozdelí, deliť sa mohlo pokiaľ to boli ešte len bunky, pokiaľ je to už celok - malý človiečik so srdiečkom už bude iba jeden 🙂 ...dávaj na Vás pozor 😉

milcsi
21. dec 2011

@haannka Hlavu hore! Tiez suhlasim s lienkou_1, ze prirodzene prostredie maternice je pre vyvoj embryi to najlepsie. A dokonca som citala, ze embrya zmrazene po PK maju mensiu sanca sa po rozmrazeni dalej dobre vyvijat. Ale to hovorim len pre pripad, ze by ti nevyslo IVF. Ale myslim si, ze to nebudes potrebovat, len sa pozitivne naladit!!!

haannka
21. dec 2011

takže som volala a oplodnili sa nám iba 4, čo ešte bude do zajtra, držte palce, veľmi ☹

monka112
21. dec 2011

ahojte baby, hovori vam doktor ked vam vklada dnu embryjka ci su jednotkove alebo dvojkove? lebo ja som absolvovala prve IVF v splne a nemala som sajnu ake mam dnu,

nana123
21. dec 2011

@haannka ahoj, az dnes som sa tu dostala, ale somarina ze 8 malo, mi sme tiez mali len 8 a 5 sa oplodnili taaakkkzzeee pohodicka 😉 Zajtra pekne vlozia prides domov uvelebis a pekne kludne budu vianoce a potom budes mat oneskoreny darcek 😵 pfuj pfuj

nana123
21. dec 2011

Ahojte, tak vcera som bola na ult tak mame srdieeeccckkooo 😵. Je to 8tt a bude to len jedno... takze hanka tvoja prognoza s dvojkami nevysla 😀 Ale aj tak sme stasny 😵 😵 😵

haannka
21. dec 2011

@nana123 ešte raz blahoželááááááááááááááám 😀

nurili
21. dec 2011

@nana123 budeme spolu tehulkovat.... 😉

malaterezka
21. dec 2011

@haannka no vydis pekne aj my sme mali 4 tak a teraz uz len pekne ich dak do maternice mamki a cakat pekne kludne a pozitivne na velky darcek 🙂 drzim vsetke prsty 🙂 🙂

haannka
21. dec 2011

@malaterezka a ty sa ako máš? nedáš vedieť...netestuješ? veď to už 8.deň po KET alebo tak nejak...teraz ty si hlavná 😉

haannka
22. dec 2011

moje milé, neviem, či ešte niekto stihne odpovedať, ale chcela by som vedieť kde sa robí prenos...už iba normálne v ambulancii? už mi netreba žiadne veci na prezlečenie? nejak som nepočúvala sestričku...sa hanbím 😅

lienka_1
22. dec 2011

@haannka transfer sa robi tam, kde ultrazvuk. Nemusis si brat nic. A netrap sa, ja som sestricke volala ohladom vsetkeho aj 2x...no cisty motko som bola. A mas pred sebou krasnu motivacnu nastenku, plnu deti zo SPLNu 😀 Myslim na vas! 😉

haannka
22. dec 2011

tak dockala som sa aj ja...mam pri sebe 2 drobcekov a z 2 su zmrzlinky...teraz mi ostava iba cakat a dufat, ze sa im u mna bude pacit. dakujem vsetkym, co na mna mysleli...:-*

smallyell
22. dec 2011

@haannka drzim palce :-*

nana123
22. dec 2011

@haannka ahoj super drzim palce 😵 pfuj pfuj pfuj nech to vyjde.....

malaterezka
22. dec 2011

@haannka dakujem ze mislis namna vies co ani nato dajak nemislim ale mam sa dobre a citim sa uplne inak ako po prvom 😀 a testovat nebudem lebo ani sa my nechce vet co ma byt tak bude a na utorok idem na krv tak to uz vydrzim. 😉 😉

nana123
22. dec 2011

@nurili ahoj a ty sa momentalne ako citis? Lebo ja jeden ok nic mi nie je v pohode. A dnes cely den ma pobolieva podbrusko a mam pocit ze je vsetko zle... Chytaju ta take nalady? A boli ta podbrusko?

haannka
22. dec 2011

@nana123 nestresuj, babetko rastie a roztahuje sa maternica a väzy, to bude az do porodu...stale budes citit podbrusko, musis aby si vedela ze sa tam nieco deje...hlavne klidek, vsetko je ako ma byt 😉

nana123
23. dec 2011

@haannka tak stresujem samu seba, lebo tolko toho som uz pocitala o potrate tak teraz sa bojim vsetkeho... uz mam nervy sama na seba 😅 Ale taaakkk chcem aby to bolo vsetko dobre.... dnes ma pobolieva podbrusko a este aj do krizov mi tak bolest ide, ale nie velmi silna....

nejka41
23. dec 2011

Milé tehulky a snažilky prajem Vám krásne vianočné sviatky a do nového roku hlavne veľa zdravíčka a samé dobré správy. 🙂

milcsi
24. dec 2011

Mile dievcata, prajem Vam v kruhu rodiny pohodove vianocne sviatky a v novom roku vela uspechov a stastnych dni, aby sa plnili nase priania.

nana123
24. dec 2011

Stastne a vesele prajem.... a hlavne plne pohody, lasky a krasnej vianocnej atmosfery... 😵

haannka
24. dec 2011

Všetkým zlatým nažilkám, tehulkám aj maminkám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších a do Nového roka splneie všetkých prianí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre