Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

milcsi
15. máj 2012

@nurili ...trosku som si zaspominala na stare casy 🙂

milcsi
15. máj 2012

zajtra ma caka inseminacia, mam dva folikuly, mozno niektory zabojuje 😉

nurili
15. máj 2012

@milcsi oprasila si spomienky? To nezaskodi, este to budes potrebovat, citam ze ides dnes na insemenaciu, tak drzim siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno palciska.......tfuj, tfuj nech sa chytia....... 😵 😵 😵 velmi ti to prajem......... 🙂 🙂 🙂

nurili
15. máj 2012

Obedik navareny a sup na gaucik nozky vylozit...... 😉

nelynka
15. máj 2012

@bique aj ja som tak mala v prahe to sa zacina pichat 2-4den cyklu a pichas do odberu ako u dlheho, ale dlhy sa zacina pichat uz cyklus predtym.. 🙂

bique
15. máj 2012

@nelynka jeej, dakujem, tak to asi tak budem mat...no, neviem, podla coho to robia,lebo prvykrat som mala normalne v predoslom cykle prvu a az potom menopur...ale asi tak ako pises, lebo volala som aj kvoli tomu, ze ci mi hned na prvej kontrole bude treba peniazky so sebou a ona ze ano, lebo da vam recept a hned sa vratite pichnut prvu...vsak sama som zvedava, za 2 tyzdne uz budem presnee vediet 😉

bique
15. máj 2012

@majka_drobka mozno je to aj preto,lebo sa berie kvoli hladine hormonov este aj krv ped stymulkou, ale ja mam ukazkovy 28 dnovy cyklus, nic sa nemenilo a uz stymulku z prveho ivf mam za sebou a nebudu nic menit, takze cyklus predtym asi nepotrebuju poznat, ked ho mam stale rovnaky.... 😖 vsak za 2 tyzdne uvidime 😅

zuzlik7
15. máj 2012

Ahojte dievčatá...dlhšie som tu nebola...len vám s radosťou a očakávaním oznamujem, že od dnes máme žiadosť na schválenie 2.ivf v poisťovni.
Je tu veľa príspevkov od doby kedy to nám nevyšlo a nechodievala som tu...tak chcem dodatočne pogratulovať všetkým snažilkám, ktorým to vyšlo 😉 a tým, ktorým to nevyšlo, alebo zas nevyšlo chcem povedať, že je mi to ľúto...keďže už aj ja viem aký je to pocit o to viac ma to s vami mrzí ☹ ale musíme veriť a bojoooovať....držte sa baby...

bique
15. máj 2012

@majka_drobka tak uz som si to zistovala...vraj zenamk, ktore mali pri dlhom veeela vajicok, tak ordinuju kratky, alebo zenam po 35ke...ja som ten prvy pripad, pri prvom ivf som mala z jedneho vajecnika /mam iba jeden/, 24 vajicok, 16 sa nam oplodnilo a vsetkych 16 prezilo aj PK, takze potom sme mali este 2x KET...ET nam vysiel, zle sme vsak skoncili, ket nam nevysiel ani jeden...tak teraz ideme zasa od znova...takze asi ako pisala @nelynka, budem to mat tak ako ona 🙂 a ty sa ako mas a citis?

bique
15. máj 2012

@zuzlik7 ahoj, tak drzim palce do dalsieho boja 😉 aku mas poistovnu? mne z unionu prisla schvalena ziadost za 12 dni, normalne ma to az zaskocilo, lebo este sme nemali pokope peniazky, tak sme o mesiac odlozili... 😠 ale o 2 tyzdne ideme na vec, tak mozno budeme cakat spolu 😀

zuzlik7
15. máj 2012

@bique mam dôveru...povedali mi, že do 6tyzdnov by to malo byt schvalene, ale aj pri prvom to tak vraveli a do dvoch tyzdnov to bolo schvalene...ak to bude aj teraz tak tak stihame junovu ms...takze je dost mozne, ze budeme cakat spolu... 😉

bique
15. máj 2012

@zuzlik7 a ako ti povedali, ze to bude prebiehat? ci zatial nevies? lebo mne podla vsetkeho naordinoval kratky protokol, tj. picham od 2-3 dna cyklu a okolo 14DC bude odber 😕

zuzlik7
15. máj 2012

@bique u mna to bude pravdepodobne tak ako predtym ibaze mi da vacsiu davku, lebo som mala velmi malo vajicok...tak chce zabezpecit, aby ich tentokrat bolo viac....tak hadam sa to aj podari a budeme mat aj nanuky...

bique
15. máj 2012

@zuzlik7 urcite budete mat aj nanuky 😀 tak daj potom vediet, ako pokracujete....drzkam palce 😉

nelynka
15. máj 2012

@bique mojko, tak to mozno budeme zase spolucakatelky 😀 😀 😀
mne by cca o 2-3tt mala prist MS a chcem ist hned na KET 😀

inak, som dneska 12den od kyretu a mam sliznicu 8mm 😝
to jak keby som mala uz MS teraz dostat

kukulik30
15. máj 2012

Ahojte,
Prosim , nemate jeden Gonal 450IU a 1ks Cetrotide zvysny...dakujem!!! IP

bique
15. máj 2012

@nelynka ahoj, tak to bude super, lebo teraz nam to obom urcite vyjde a zdarne skonci v 40tt 😀 po kyrete je normalne, ze je este sliznica vyssia, posobili na nu dlhsiu dobu tehu hormony, takze ms mozes dostat normalne, aj ked je sliznica vyssia 😉 inak vsetko ok? u mna zasa strasi ovulka, tak ma boli cela prava strana podbruska....no, idem ja na bicykel 😀 trosku zamakat 😀 😀 😀

bique
15. máj 2012

@nelynka no a mozes dostat mozno aj skor, nikdy nevies, co si telo zmysli 😝

majka_drobka
15. máj 2012

@zuzlik7 strasne silno vam budem drzat palce, urcite to tentokrat bude lepsie, casto na vas myslim, drzte sa!

nelynka
15. máj 2012

@bique inak je ok vsetko...vajecniky sa pomalicky scvrkavaju...sliznica vyssia a akurat ma bolel lavy vajcnik jak mi ho skumala, tak ze mam pockat na histologiu a zacala ze mimomaternicove ci tam nemam ale ze to si nemysli lebo ze nemam tam volnu tekutinu a nic tam nevidi co by bolo podozrive..
tak uvidime podla histologie..

predtym po kyrete som dostala na 35ty den, ale to som zacala krvacat sama a len ma docistovali..
a pocitam ze to skorej teraz nebude tiez,,tak by mi to nejak aj vyhovovalo, nech si kusok este maternica oddychne predsalen..a hned jak pride MS ideme na to snad..musim este volat do SPLNu co a jak aby som vedela..

majka_drobka
15. máj 2012

@bique tak to dava cele logiku, je to urcite lepsie, budete o jeden cyklus kratsie cakat, super. drzim silno palce, nech to vam vsetkym tentokrat vyjde. ja furt spim a mam nariadeny oddych aj od lekarky, takze som jak spiaci mech. predpokladam, ze tomu pridavaju aj lieky, snad to bude casom lepsie. vcera som bola na usg., maly netopierik si hovie dolu hlavickou, tak snad bude nadalej vsetko ok, velmi v to verime 🙂 dufam, ze sa o mesiac ku mne viacere pridate 🙂

zuzlik7
15. máj 2012

@bique dufam, ze ano...velmi tomu verim, ze nam to vyjde tentokrat uz vsetkym... 😉

zuzlik7
15. máj 2012

@majka_drobka dakujem 😉 velmi si to vazim 😉 inac uz sme aj my 3-clenna rodina...dostala som od manzela steniatko, aby vratilo usmev, silu a vieru....a podarilo sa mu to 😉 takze to musi vyjst, aby k nam pribudol malicky cloviecik 😉 a velmi sa tesim, ze rastiete...a je dobre ze oddychujes...prospeje to vam obom...

majka_drobka
15. máj 2012

@zuzlik7 dakujem 🙂 manzel mal uzasny napad, skvele to vymyslel 🙂 aka je to rasa? my mame doma mopslika, ale uz takeho starsieho 7rocneho 🙂 urcite je to super! uz o chvilu vas bude opat viac, verim v to!

zuzlik7
15. máj 2012

@majka_drobka no veru veru...bol to skvely napad 🙂 je to malicky yorkshire - nezbednik 😀 ale som stastna...keby som ho nemala asi niesom po tej psychickej stranke tam kde som ... takze bojujeme dalej ;)

haannka
16. máj 2012

@zuzlik7
@nelynka
tak budeme asi tri čakateľky...aj ja sa chystám na MS na KET 😉

kamillka100
16. máj 2012

ahojte baby, chcem sa vas opytat, ci aj vas bolelo brusko ako na mrchu v tehotenstve, som po kete 3 tyzdne a uz 5 dni ma boli brusko ako na mrchu, nie je to casto ale sem tam zaboli poriadne, tuto noc som sa aj budila, zacinam mat aj nevolnosti, bojim sa aby som nepotratila, uz raz sa to stalo

steva
16. máj 2012

@kamillka100 aj ja som mala bolesti ako na mrchu.dokonca som si lahla do horucej vane,nech uz ta mrcha pride,lebo som si bola ista ze ju dostanem a pozri,nedostala som 😉 Drzim silno palce.

zlatanka30
16. máj 2012

@kamillka100 bude to dobre neboj
🙂

nurili
16. máj 2012

Ahojte babenky.....poradte prosim, v noci som sa zobudila na bolest v podbrusku na lavej strane....a aj teraz to sem tam pobolkava pripomina mi to bolest ako na ms, co to moze byt alebo zajst k lekarke? ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre