Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
4. máj 2013

kočky čo to čítam??? že hredzák už nie je v SPLNE?
to prečo?? ☹ ☹ ☹
a Toporcerová robí aj na rastislavke aj v SPLNe teraz? či ako?

cocka3
6. máj 2013

@lubanka ..neviem prečo odišiel,údajne to bol tlak "z hora"...tak sa pravdepodobne vzdal 😒
Toho týždňa tam idem opäť,tak dám vedieť ako som dopadla...a čo sa týka sestričky-doktorka si tam doniesla aj svoju sestričku z ambulancie,tak neviem či tam tá naša skvelá sestrička ostane ☹ no,dúúfam že áno 😀

lubanka
6. máj 2013

@cocka3 no zbohom... ešte nech sestrička odíde a je vybavené už úplne 😠 😖 to sú pomery toto...
to je výborné... odborníkov si "tlakom z hora" odstavme a ... nechcem povedať čo... tam dosaďme 😠
vďaka za info...

cocka3
6. máj 2013

@lubanka ...pravdivo si to napísala...není zač 🙂

cocka3
6. máj 2013

@nana123 ...ty pre dievčatko a my pre chlapčeka 🙂....len akurát taká "drobnosť",že tam nemáme nášho doktorka ☹
Uvidíme čo sa bude robiť,možno sa to vráti do starých koľají,veď to bolo centrum a nie gynda!!!!!

lubanka
7. máj 2013

Tak baby, práve som volala do Splnu... chcela som sa opýtať, ak chcem ísť na KET, či všetko prebieha po starom... či teda s novou lekárkou nemajú zavedené nejaké zmeny.... a sestrička mi hneď, že KETy ani ETy sa už nerobia, že jej práve oznámili, že ona tiež končí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 tak toto je koniec... povedala mi, že snáď sa o pár mesiacov situácia zmení.... 😖 😖 😖 neviem, čo teraz... mám tam mrazáčikov (a vy mnohé určite tiež) a neviem sa k nim dostať ☹ ☹
je mi z toho zle, od kedy mi to povedala, trasú sa mi ruky, rozbolel ma žalúdok.... mám fakticky dosť....

lubanka
7. máj 2013

@cocka3 prosím ťa a kedy konkrétne tam ideš? neviem totiž čo mám robiť a mrcha je tak tak na spadnutie... ty si začala prípravu na KET? ja som z tej situácie v splne taká nešťastná... celé mesiace som sa psychicky pripravovala, že v tomto cykle pôjdem a teraz som normálne mimo...

foryou25
7. máj 2013

kocky neviem preco hredzi tam uz nie je, ale ked mam pravdu povedat necudujem sa, v poslednej dobe dodrbkal viacero zien vratane mna, a pocula som ze zvazovali trestne oznamenia, tak ktovie ci aj nie preto tam konci
aj my tam mame mrazacikov, no rada by som vedela co s nimi teraz bude!

cocka3
8. máj 2013

@lubanka ...ja tam idem zajtra...čo je KET?Ja som dobrala tabletky na päť dni ,no a teraz by mi mala predpísať injekciu a ked sa bude dať tak skusiť inseminaciu...ale ja som z toho úplne na nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mne sa tam už ani nechce chodiť,cítim že je to zbytočné!!

lenkahh
8. máj 2013

@lubanka to važne??? ja sa chystám na prvé IVF. mám už doma aj lieky. čo mam robiť, ak tam nechcem zostať? myslíš, že s tými liekmi môžem isť aj do iného centra????, 😨

lubanka
8. máj 2013

@lenkahh joj, to ti neviem povedať 😕 ak teda len začínaš, možno by nebolo od veci skúsiť sa opýtať v inom CAR, či nemôžeš prejsť tam a spomeň aj lieky, čo už máš, či to dokážu využiť... ak nie, tak neviem, možno ponúkni iným babám, či by to od teba niekto neodkúpil... inak ti žiaľ neviem poradiť... ale v podstate by mali byť všetky lieky rovnaké aspoň si myslím... ak aj je iný názov lieku, ale zloženie je podľa mňa rovnaké... napr. ja v splne som mala estrimax a baby, čo chodia do BA spomínajú estrofem, či tak nejako... ale v podstate je to len iný názov.

lubanka
8. máj 2013

@cocka3 KET - je transfer zmrazeného embrya... myslela som, že aj ty máš mrazáčikov, preto som sa pýtala, kedy tam ideš, lebo že sa dozvieš ako to bude ďalej... resp. čo plánujú s mrazáčikmi urobiť, či ich treba zaplatiť alebo čo... ale ty ideš na insemináciu, to je IUI?
potom nám prosím napíš ako to tam prebiehalo, budem netrpezlivo čakať...

melisska
9. máj 2013

@lenkahh kľudne môžes ísť do iného centra🙂

lubanka
9. máj 2013

@cocka3 ahoj 😉 tak ako? bola si dnes v SPLNe? ako to prebiehalo? už od rána tu stále zakuknem, či si nepísala, som hrozne zvedavá... dnes mi došla mrcha a neviem sa rozhodnúť, či zajtra ísť alebo to nechať tak 😖 joj, prečo som ja taká nerozhodná ☹ a bola tam ešte tá naša sestrička? neviem akoby to zobrala, keby že sa tam zajtra objavím s tým, že predsa len si nechám urobiť KET novou lekárkou... keď mi kázala počkať, kým sa to nejako neporieši... 😖

nurili
10. máj 2013

Ahojte splniecka, dlho som tu nebola a docitalA som sa o zmenach v splne.Ked ze sa po minulorocnom uspesnom IVf som sa tiez rozhodla pre KET. Dnes som volala do splnu a sestricka inac velmi mila ma uistila ze nie je problem a na tyzden mozem prist ked dostanem M a po dohode s dokinou zacneme.Tak to je moja dnesna skusenost.Ake mate vy skusenosti? Mozno nie je dovod na paniku,co myslite?

lenkahh
10. máj 2013

@nurili tiež si myslím. ku mne bola doktorka veľmi milá. všetko mi vysvetlila, mohla som sa pýtať na čokoľvek..... neviem, aký bol dr. Hredzák, pretože som bola pri nom len 2x aj to na úvodných vyšetreniach, ale myslím si, že treba dať doktorke šancu. A to, či ivf bude úspešné alebo nie, nezávisí len od nej, ale hlavne od nás 😉

lubanka
10. máj 2013

dnes som tam bola aj ja... prvý kontakt s lekárkou dobrý... bola ochotná odpovedať (čo u Hredzáka bolo také všelijaké, veď viete 😉 ) príjemná... takže moje obavy boli myslím zbytočné... ale to ešte uvidím, keď tam znova pôjdem (dnes som začala stimulku na KET, ona mi ju bude robiť) na Hredzáka som už bola zvyknutá a teraz si pripadám akoby som išla do centra 1x 😀 napr. robila mi dnes 1.ultrazvuk (Hredzák ho robil zo spodu) ona cez brušnú dutinu 😵 čo samozrejme bolo príjemnešie, keďže som dnes 2DC... a neznášala som ultrazvuky počas mrchy 😠 😖 veď kto aj, že? 😀
nech už je to akokoľvek zmena je život 🙄 musíme sa prispôsobiť, ak tam naďalej chceme chodiť a dúfam, že tá zmena nebude len v novej lekárke, alej aj v podobe pozitívneho výsledku a nového človiečika v naších životoch 😵 držme si palce

marcelino12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nurili
10. máj 2013

@lenkahh no my ludia nie sme s nicim spokojny...Hredzak nebol vyrecny ved aj kazda z nas sme boli informovany z MK a neviem z akeho este fora ale na otazky vzdy odpovedal....po prvom neuspechu som sa tiez mracila ze preco to nevyslo ze doki zlyhal atd ved to poznate no teraz som stastnou matkou uz skoro 10 mesacneho synceka a vdaka Hredzakovi....urobil mna a moju celu rodinu najstastnejsoiu na svete.....no a tak je to aj s novou dokinou....nech uz je to ako kolvek treba jej dat sancu.....ved sme tu od toho aby sme si vymenili infosky a skusenosti....o to tu ide....tak sa len opatrujme a drzme si palce....

katy2
10. máj 2013

Ahojte 🙂
Je mi luto, co sa deje v centre.... Dr. T. je sice mila ale vysledky ma minimalne.... Nema skusenosti... a ten uzv vaginalne ma tiez svoj vyznam.... Nechcem vnasat pesimizmus a skepsu ale nie som nadsena... Usmievat sa a odpovedat na otazky nie je vsetko.... Bola som osobne davat ziadost o IVF do poistovne a tam bola prva otazka v ktorom centre.... Bavili sme sa aj o pani Dr. T. a len prevracali ocami.... Nema system, stimulku meni od buka do buka....
Mne je za nasim doktorkom smutno.... Nastastie ja uz mam svoje vytuzene pokladiky doma.... A vam vsetkym drzim palce a bodaj by som sa mylila.....

cocka3
11. máj 2013

@lubanka ...tak konečne som sa dostala k PC 🙂...no bola som tam teraz vo štvrtok a hneď v piatok mi robila insemináciu....teraz len čakať 😒 ...dobre si urobila ,že si tam išla..treba skúsiť.Doktorka je milá,sestrička tiež...a čo sa týka odbornosti-osobne mám info len z tadialto,lepšie vedia posúdiť babenky čo ku nej chodili.Všetko sa to zamotalo,lepšie by bolo keby to šlapalo v starých koľajách...ale čo už..tak držme si palce,nech máme len dobré výsledky...

katy2
11. máj 2013

@cocka3 drzim palce 🙂
a o tej odbornosti mam info priamo od poistovne, kde schvaluju ziadosti o IVF.... maju prehlad.....
ale no snad uz ma viac skusenosti 🙂

kukulik30
11. máj 2013

ahojte, vstupim Vam sem, kedze som tiez bola kedysi splnacka, mozem porovnat uz 3 car
a mne sa nezdal ani dr. Hredzak ako velky odbornik....ale to je moj nazor... 😉
zdalo sa mi to ako riadny biznis... ziadny posun, ziadne vysetrenia na zvysenie uspesnosti..islo to ako na pase...
100 ludi ...100 chuti
kazdopadne drzim palce kazdej snazilke..nechs a docka vytuzeneho stastia🙂

lubanka
11. máj 2013

@kukulik30 vďaka za príspevok 😉 môžem sa opýtať, kde si ešte skúsila? len tak pre info, keby sa omylom ( 😀 ) nepodarilo (čo sa pevne verím nestane)... že by som sa potom poohliadla o "dúm dál" 😀

lubanka
11. máj 2013

@cocka3 tak tfuj tfuj tfuj... nech to dobre dopadne 😵 potom daj vedieť, či sa zadarilo 😉

kukulik30
11. máj 2013

sla som potom 3.IVF do Gyncare a potom do Reprofitu v Brne ( to je uplne ine kafe) ..lutujem, ze som stratila cas a peniaze na SVK a vycerpala si tu vsetky IVF hradene poistovnou 🙄

nurili
12. máj 2013

@kukulik30 pozeram ze mas 2 deticky...to sa v Brne zadarilo?

nurili
12. máj 2013

I ja som po neuspechu chcela odist od Hredziho a dobre ze som tak neurobila.Mala som 2 mimomaternicove .Ked som hovorila Hredzimu ze potrebujem rozsiahle vysetrenie tak mi povedal ze som asi vela citala na MK ze je to moderne a ze ked som raz zatehotnela tak ze sa to podari a mal pravdu.Vycistila som si hlavu a dnes sme stastny rodicia...Kazdy mame nejaky ten pribeh....

nurili
12. máj 2013

@katy2 veru suhlasim s tebou, my sme stare splnacky a usmev na tvari uspech nevylepsi....cista pravda...

nurili
17. máj 2013

Baby neviete kedy maju v splne dovcu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre