Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
3. nov 2009

leni len tu istotu bohuzial nemame nikdy, ciastocne mozno v 38 TT, to uz sme v tehu za vodou... len potom sa bat, aby sa nic nepobabralo pri porode, potom aby male bolo zdrave a pekne rastlo, potom do roka aby nemalo SIDS, potom aby si niekde nieco nerozbilo alebo nezlomilo, jak zacina behat...a dalsie potom...vravim, az do konca zivota mame o zabavu postarane 😀

feja22
3. nov 2009

Oacka blahoželám a vítam nové tváre.

rebeka33
3. nov 2009

Ahojte. Čítam Vás už dlho,ale zatiaľ som nemala odvahu sa vám ozvať. Chcem pozdraviť gizel,asi sme boli spolu na odbere. Už som jedno IVF absolvovala, 1x ket. Po prvom IVF som ostala tehotná ale v 8 tt MA. Chcem Ti povedať, že som tiež testla po 8 dň 😀 och a bol negatívny tak som chytila depku, vrátila sa do roboty atď. a bola som tehotná. Keď mi to sestrička v robote oznámila, tak som ju obvinila, že si zo mňa robí srandu a potom ma museli skoro kriesiť. Takže si z toho testu nič nerob. Budeme veriť a zožierať sa do pondelka. 😀

gisel22
3. nov 2009

Ahoj rebeka, vitam ta tu 🙂 🙂 , ano boli sme spolu na odbere. 🙂 🙂 😉 😉 Inac nebudes verit, ale spomenula som si dnes na teba, na to ako si mi vtedy vravela o negativnom teste a potom velkom soku.
Ako sa citis? Ty si testovala alebo to nechavas na pondelok? 😉

zajacik...
3. nov 2009

Rebeka vitaj medzi SPLNieckami, som rada ze sa nase SPLNIECKOVO rozrasta a drzim palce na vysledok 😵
Marcelka som rada ze ti je uz lepsie 😉
Lenuliatko ten strach je normalny, takze pohodka... Zajkovia o sebe davaju znat len trosicku, to budu ale dobre deticky 😵 Alebo dietatko 🙂 Len sem-tam citim brusko, inak sa mam fajn, len nech uz je utorok 🙂 A blahozelam k 6tt 🙂

melisska
3. nov 2009

ahojte 😵
rebeka vitaj 😉 🙂
zajacika jaaaaaaaaaaj ja kzdy den pozeram aj tvoje testiky 😀 😀 😀 taaak sa mi pacia 😀 no a 5tt 😵 😵 😵 nadhera
marcelka, super ze ste vporiadku, pozdrav bambulku 🤐 😵

melisska
3. nov 2009

lenuliatko aj tvoje testiky pozeraaaaaaaaaam 😀 😀 😀 a 6tt je krasa 😵

jespera
3. nov 2009

Caute, pekny vecer prajeme.
my sme dnes boli na prietoky, mame nejakych 1600 g - hlavicka dole, inac vsetko ok.
lyndus - mame to zhruba rovnake, som fakt zvedava ktora z nas porodi skor 🙂

marcelka82
3. nov 2009

Ahojte. Je tu veľa nových tvári. Ja ale nestíham čítať všetko. Preto prosím, ktoré máte záujem byť v tabuľke, napíšte mi do ip. Ďakujem. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

rebeka33
3. nov 2009

Ďakujem za privítanie 😀 . Gizel chcela som počkať až do pondelka, ale neviem či to vydržím. Dnes som mala chuť sadnúť do auta a ísť si kupiť aspoň tri. Kde to treba napísať to do ip. ja som počítačový analfabet. 😀

melisska
3. nov 2009

rebeka ku marcelke na pravej strane ma fotoaparat a vedla neho sipku, na nu klikni a pis 😉 ja by som teraz nevydrzala bez testika, aj ked sama som radsej netestovala, ale teraz je tsunamitehu vlna, tak prajem velaaaaaaaaaaaaa stasticka a krasne // 😀

rebeka33
3. nov 2009

Ďakujem meliska. Budeme ho potrebovať. Veruže tsunami, pred pár týždňami ste boli dosť ☹ ., že to Hredzimu nejde a teraz samé krásne testíky a čísla. Len nech to vydrží až do pondelka.

gisel22
3. nov 2009

Rebeka a mas nejake tehu priznaky? Ja testnem az v sobotu 😉 , bojim sa uz dopredu, ale ako ma byt, tak bude.

mima263
3. nov 2009

ahojte, neuveriteľné ako sa to tu rozbehlo.
Vítam všetky nové tváre 🙂
Melisska 🙂

gisel22
3. nov 2009

Rebeka ak sa rozhodnes testnut, tak ti prajem krasne // 🙂

melisska
3. nov 2009

mimka ahoooooooooooj 😉 ako si na tom?
gisel jasne ze budu// a mozno aj ///,clovek nikdy nevie 😉 😀

oacka
3. nov 2009

Baby, to je hrozné, prišla som s roboty a ľahla spať, a snívalo sa mi o Hredzákovi!!! 🙂 😉 Dúfam, že to nie je zlé znamenie! 😝

rebeka33
3. nov 2009

Ahoj , ja stále musím odskakovať tak sorry. Myslím, že tie príznaky mám skôr kvôli tým megadávkam hormónov čo popáme a 😵 . Mám ešte stále dosť naliate bruško a pobolievajú ma vaječníky, hlavne keď sa natiahnem alebo urobím prudký pohyb. Ja som si zobrala voľno v robote, tak sa možno trochu viac pozorujem. V sobotu si pozriem dúfam gizel //, akeď nie tak pondelok to istí. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mima263
3. nov 2009

melisska chystám sa na ďalší pokus, takže sa snažím nestresovať a niečo tu nachytať 😀 😀 😝

cavik
4. nov 2009

Dobré ránko

vítam nové tváre 🙂 🙂 🙂
mima....kedy ideš na ďalšiu kontrolu ?

mne bolo včera v práci strááášne zle....som myslela, že mi popukali všetky folíky, normálne, do odpadnutia, som sa nemohla ani postaviť....tak neviem, či to súviselo s rastom folíkov, alebo s tou mojou nešťastnou hustou krvou alebo som sa len na obed prejedla 🙂 🙂....ale predýchavala som asi hodinu

večer som bola na pregnyl, už som zvedavá ako to zajtra dopadne a mám aj strach 😒

pozdravuje vás všetky piškótka 🙂 🙂

lyndus
4. nov 2009

jespi, ja ti to prvenstvo milerada prenecham, ja rodim az po novom roku 😀 😀 😀
mno paradne sa to tu rozbehlo, chvalabohu a konecne 🙂 Akurat som vcera na to myslela, jak sa tu pred mesiacom vypisovalo, ze je secko naprd a SPLNu sa nedari a teraz jedna pozitivna spravicka za druhou 😀 😀 😀 tesim tesim a vitam nove babulky 🙂
a ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

feja22
4. nov 2009

Pekný deň dievčence. Je tu niekto? Zajtra sa chystám na UTZ. Mám trošku obavy.
Chcem sa Vás spýtať, či pijete kávu a ak áno koľko na deň. Myslím tie čo ste v očakávaní.

gisel22
4. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lyndus, dakujeme za fajne ranajocky 😉 😉 😉 😉 😉
rebeka, no uvidim ako to vsetko dopadne, ja uz vajecniky necitim, len mam trosku naliate brusko a velmi slabunko citlive bradavky, ale kazdym dnom je to slabsie. Bodaj by si mala pravdu s tym pondelkom. Nemala by som to hovorit, ale bohuzial niekde vo vnutri citim, ze mne to nevyslo ALE stale treba DUFAT a VERIT. Prec s negativnym myslenim a v pondelok to vyjde!!! 😉 😀

feja22
4. nov 2009

Gisel nedaj sa ovplyvniť príznakmi. Ja som toho svetlý príklad, ale to sa už tu spomínalo.

lenuliatko
4. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
Gisel, Rebeka, prajem krásne // 😉
Cavik, prečo sa bojíš. Veď ty už vieš, čo ťa čaká, či práve preto? 😅 Držím palce, nech to prebehne čo najhladšie a najbezbolestnejšie 🙂 A v pondelok máš drobce v brušku, máš krásnu motiváciu...
Feja, verím, že zajtra budú len dobré správy, neboj sa. A skús zistiť, či doki tlačí fotky 😉
Lyndus, zas si dám porciu 😀 Vidím, že si pevne rozhodnutá nepustiť malého von skôr, než po novom roku 😀
Melisska ahoj, ja tiež rada očumujem testíky, pekný pohľad 😀
Mimka čau 🙂
Marcelka, už je lepšie?
Zajačik, dnes testuješ, alebo už vôbec? Ja som dnes ešte skúsila posledný test, testovacia palica je silnejšia než kontrolná, takže to bol posledný test, už pozitívnejší byť nemôže 😅

feja22
4. nov 2009

Leni teba nejako pohltilo testíkovanie? Zajtra dám vedieť čo a ako. Mám také zmiešané pocity kôli tej mojej bezpríznakovosti................. 😅 . Stále ma to metie.
Keď som si bola predpísať lieky, sestrička sa ma pýtala ako boli všetci prekvapený, keď sa to dozvedeli...
Ona bola ešte viac prekvapená z toho, že u nás to ešte okrem manžela nikto nevie. Až po UTZ.

lenuliatko
4. nov 2009

Feja, ani nie že pohltilo. Len nejak miznú príznaky, tak pre pokoj duše. Hlavne že palička nezosvetlila. Ty tiež stresuješ kôli tomu, že nemáš príznaky, tak sa nečuduj 😀 Ale nejak sa žalúdok začína ozývať... Zajtra ti odľahne, neboj sa, bude to dobré 😉 A ani u nás to okrem sestry nikto nevie. Až po UZV. Už im aspoň budem vedieť povedať, koľko vnúčat naraz pribudne 😀

feja22
4. nov 2009

Myslím,že nás prekvapíš aspoň dvojkou.

lenuliatko
4. nov 2009

Aby si nás ty zajtra neprekvapila dvojkou 😉 A keď zajtrajší UZV potvrdí, že je všetko OK, už to aj oznámite rodine?

rebeka33
4. nov 2009

Ahojte,
cavik dúfam, že už ti je lepšie, mohol to byť začiatok OHHS, je tu o to témička s príznakmi presne, dosť nepekná vec, ale ak ti je po preg. lepšie tak to už určite zvládneš a zajtra bude veľa silných vajíčok na oplodnenie.
Feja držím palčeky na USG , ja kávu pijem ,ale len slabú a jednu ráno. práve teraz 😀 .Myslím ,že ak sa to nepreháňa ,nemôže to uškodiť. Dievčatá- čo čakáte dvojičky ak sa môžem opýtať koľko vajíčok vám doki vkladal, ja som chcela tri ,ale odhovoril ma od to. Teraz ľutujem. Ja by som staaaaaašne chcela dve bublinky .Neviem si predstaviť po roku to absolvovať celé znova a ešte s drobcom doma. Obdivujem všetky ktoré to tak mate.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre