Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
5. feb 2010

zajacik dobre že si už doma a že to hneď takto poriešlil. Opatruj sa

mima263
5. feb 2010

Baby ešte jedna otázka, brala ste niektorá prednison? Mne to dnes Dr. predpísala

ixi
autor
5. feb 2010

zajaci vytaj davaj na vas pozor A odychuj 🙂

ixi
autor
5. feb 2010

prepac zajacik 😀 😀 😀 ne zajaci

pimma
5. feb 2010

zajacik.. som rada, ze ste ok 🙂
baby, ja mam dnes take velke brucho, este vacsie ako vcera,ked som mala odber. strasne ho mam nafuknute a neskutocne mi to vadi,lebo mam pocit ze mi praskne. pijem kolko sa len da, kazdu chvilu chodim na vecko. co mozem este robit,aby som nedostala ohss? normalne mam strach, lebo fakt mi to brucho tlaci na vsetko vo vnutri. 😠 😠

mima263
5. feb 2010

pimma to poznám. Trošku Ti pomôže espumisan - najlepšie hneď 2 tbl. naraz. Ja som to brala až do prenosu.
Ale to určite nezabráni OHSS. Keby bolo veľmi veľmi zle tak neotáľaj a rýchlo choď do nemocnice.
Ale vôbec to tak nemusí dopadnúť. Ja som to zvládla doma.
A je dobre, že chodíš na wecko

pimma
5. feb 2010

mima, ano, chodim na vecko v jednom kuse. ale som si teraz citala temu OHSS a az som sa zlakla 😒
mam niektore priznaky z ohss, akurat ze este dost cikam. bojim sa, aby sa mi ET nestoplo.

pimma
5. feb 2010

dnes som vypila urcite 4l vody a este nieco vypijem. ale zarazilo ma, ze to vobec nie je sranda. mm si mysli, ze mi vadi iba velke brucho/ako 5.mesiac/ ale ja citim ze nieco nie je dobre

mima263
5. feb 2010

vieš čo možno by bolo dobre keby si si teraz odmerala obvod bruška, nech máš s čím porovnávať

mima263
6. feb 2010

pimma tak ako?

marcelka82
6. feb 2010

Ahojte.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ixi, kujulik ďakujem vám za rady. Niečo z toho vyskúšam. Lieky beriem iba tie, ktoré mi predpísal lekár. Teraz si sama nedovolím vziať ani paralen či panadol. Anticol dráždia žalúdok, tak nechcem aby malej nepoškodili. Septolete zas neviem či možno v tehotenstve. Takže ostáva skúšať niečo na prírodnej báze. Takže uvidíme čo zaberie.

zajacik som veľmi rada, že ste doma a v poriadku. Silno držím palce.

pimma
6. feb 2010

mima, dnes rano mi bolo lepsie, brusko nebolo az take napate. ale stale je zvacsene. ale citim sa trochu lepsie. uvidim, ci sa mi to k veceru nebude zhorsovat,tak ako vcera.zmeram si aj obvod.dakujem za rady 🙂

pimma
6. feb 2010

este sa chcem opytat, ze ako dlho trva, kym to prejde ?

mima263
6. feb 2010

ahoj, už by sa to mohlo zlepšovať. Ak by to bol náhodou OHSS, tak by sa to zhoršilo tehotenstvom. A príznaky by mali zmiznúť po ms. Ja som mala aj cysty a tie mi zmizli po ďalšej ms.

dalida
6. feb 2010

Zajacik, tesim sa, ze ste O.K. 😵
Pimmka, teraz k tebe. Vzdy rano alebo vecer si meraj obvod bruska. Ak nemas velke problemy s dychanim, cikat cikas, pit pijes... tak to prejde. Problem by to bol vaznejsi, ak by si necikala a vsetka tekutinka ostavala v brusku... Mimka ti dobre radi 😉 Espumisan pomaha. Ja som ho brala tiez 😉

pimma
6. feb 2010

dalida 🙂 mima 🙂 budem merat, pit a cikat 🙂 zatial je mi lepsie,ako vcera. este uvidim vecer.

pimma
6. feb 2010

dalida.. kedy testujes? som zvedava 😉 a silno drzim palce

dalida
6. feb 2010

Pimmka, budem testikovat, ale teraz sa mi to zda priskoro a nemam kvalitne testiky 🙄 Lekaren dnes bola z technickych pricin zatvorena, tak som cosi schmatla z drogerky... Pepino a este jeden... akysi intimed 😝 Uz sa troska bojkam 😕

dalida
6. feb 2010

Nakoniec som to nevydrzala a predsa som si urobila testik, mam /, ta druha tam nie je ani naznakom ☹

mima263
6. feb 2010

dalida ☹
možno je ešte skoro, ale neviem koľko máš po KET

pimma
6. feb 2010

dalida.. este to nemusi nic znamenat, ved si len 8. den po ET, ak sa nemylim. skus este testnut v pondelok

pimma
6. feb 2010

baby, mozem si 1 den pred ET zafarbit vlasy? nebude to vadit?

mima263
6. feb 2010

podľa mňa môžeš

oacka
7. feb 2010

Zajacik, to som rada,že som ťa našla! nebola si náhodou v starej nemocnici? Bývalá spolubývajúca Henika mi písala,že tam po mne na izbu číslo 5 prišla kočka,čo ma pozná z netu. Nebola si to ty? To by bola nehorázna náhoda!!!!! 😀 😀 každopádne ti držím všetky palce! Skoč niekedy aj do júloviek.
Všetkým prajem krásne nedeľu a úspešný boj o bábätká! 🙂

dalida
7. feb 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. Prajem Vam pekny dnik. 🙂 Pimmka, dnes si chces nahodit novy hair style, aby si sa viac zapacila bublinkam, ze? 🙂 Budem na teba mysliet a silno drzat palceky 😉

mima263
7. feb 2010

ahojte 🙂
pimma a kedy presne máš ET?

pimma
7. feb 2010

ahoj dalida 🙂 no, chcela som zafarbit vlasy pred vkladom a teraz lutujem ☹ trosku som experimentovala a vyzera to hrozne. teraz umyvam vlasy o 106, nech sa to trochu vymyje 😀 tak mi treba. ale to preto, ze som nechcela dofarbovat vlasy prve 3 mes, ak by sa to podarilo. mne totiz dost vidno,ked su vlasy odrastene.
dalida .. a dakujem, ja ti tiez drzim palce
mima... zajtra je ten den D 😵 😵 😵 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

pimma
7. feb 2010

inak brusko sa mi trochu zmensilo a uz ma nic netlaci 🙂 to som rada. citala som vsak, ze ohss sa moze este prejavit po vklade, ak je ivf uspesne.

vevericka80
7. feb 2010

ahojte 🙂
zajacik - som rada, ze ti je uz lepsie...oddychuj, aby sa vam nic vazne nestalo 😉
pimma - super, ze ta uz nic netlaci...zajtra budem na teba mysliet...drzim palce 😉 😉
dalidka - podla mna si skoro testovala...este nie je nic stratene 😉

dalida
7. feb 2010

Pimmka, 😀 chi- chi... , ale iste to nie je az take hrozneee... Fajn, ze bursko pre transferom pokleslo 😉 Vevericka, mas pravdu na testik som cikala priskoro..., ale dnes poobede som to zase nevydrzala a obcikala aj PEPINO.. na nom som si vycikala aj tu druhu ciarocku... Taku slabu, ale je tam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre