Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

feja22
4. nov 2009

No pôvodne sme chceli až pod stromček, ale do ničoho sa nezapnem, takže ak je to ok pravdepodobne to dlho neskryjem a asi ani nevydržím. 😉

feja22
4. nov 2009

Mne dali tri, ale podľa HCG to nevyzerá na dve. Lenuliatko mala omnoho vyššie ako ja.
Práve som si uvedomila akú debilnú skratku používam na ultrazvuk. Pardón, ale ste chápavé, to je moje šťastie.

feja22
4. nov 2009

Rebeka ja som tiež túžila mať dve jednou ranou, hlavne pre môj vek.
Ale budem vďačná aj za jedno, len nech je zdravé.

rebeka33
4. nov 2009

Mne aj minule dali len dva a chytilo sa len jedno. A pritom kočke z nemocnice ,čo tam ležala s geminamy od Hredziho dali tri. Tak nechápem , prečo mňa doki zrušil. Niekedy sa až bojím, že za toto fňukanie mi vyššie sily nakoniec nedajú ani jedno bábo. To čakanie je príšerné 😝 😝 😝 a nič nemôžme urobiť. Veriace sa snáď len modliť. No končím ,iba vás tou mojou depkou nakazím. 😉

lenuliatko
4. nov 2009

Rebeka, doki málokedy vkladá viac než dve embryjká. Takže keď sa zadaria dvojky, tak to sa väčšinou chytia obe. Ale už viem aj o prípade, kedy sa chytili obe vložené + sa jedno ešte rozdelilo a teda boli trojčatá 😅 Môže sa chytiť aj jedno a rozdeliť, to sa nedá presne povedať, čo bude. Je to hra prírody.
Feja, žiadne HCG nie je istotou, či bude jedno, či dve. Až UZV to rozlúskne. A vôbec som si nevšimla, že si použila zvláštnu skratku. UTZ, či UZV, asi sama neviem, čo je správne, hlavne, že sa chápeme 😀

lenuliatko
4. nov 2009

Rebeka a kedy si mala ET? Strácam prehľad. Tak ako Gisel? Ak áno, tak už to dlho nepotrvá a ukáže sa pravda, kedy plánuješ testovať?

taella
4. nov 2009

rebeka mne vklada dve a obidve sa uchytili 😉 hcg som mala iba 340 , takže to o ničom nevypovedá , či jedno alebo dva . Pri prvom usg mi potvrdil jeden plod a druhý tak neisto , že sa uvidí čo z toho bude a o dva týžne nato už bili dva srdiečka 😉
ale viem z iného centra , lekár nechcel vkladať dva embrijka , dal iba jedno a aj to sa rozdelilo a narodili sa dvojčatá 🙂

držím vám všetky palce 🙂 🙂 🙂

feja22
4. nov 2009

Leni máš pravdu, že ide o hru prírody. Mne navrhol sám tri. Ale mne z 9 oplodnených ostali len tri. Ktosi mi vravel, že berie do úvahy aj vek ženy a osobne si myslím, že aj ich kvalitu. Oni musia predsa vedieť aké sú silné a slabšie je zbytočne zmrazovať, lebo pri rozmrazení by z toho nič nebolo. To je môj názor.
Rebeka tá 33-ka pri mene je vek? Lenuliatko ty si mladšia, však ( asi 29)?

rebeka33
4. nov 2009

ďakujem , za povzbudenie. Ale aj jasne, že aj jedno by bolo zázrak. leni ja som testovať nechcela, hlavne môj starý je proti , že budem stresovať zbytočne viac, ale keď ten testík s dvoma paličkami vyzerá tak super 😀 😀 😀 . tak možno zajtra ráno keď odíde do roboty. Taella pozrela som fotky, super .máš prekrásne detičky 🙂 🙂 🙂 . tak toto je sen. veľa zdravíčka.

lenuliatko
4. nov 2009

Feja, tak u teba to bolo jasné, nebude ti zmrazovať jedného drobčeka. A hej, aj vek hrá rolu, vtedy ochotnejšie vkladá 3. Šance sa zvyšujú, normálne som zvedavá na zajtra, vôbec by ma neprekvapilo, keby našiel doki dva vačky. Aj Taella mala nižšie HCG. A ty máš feja koľko rôčkov? Ja mám ešte posledných 10 dní 29 a už zo mňa bude tridsiatnička 😝

lenuliatko
4. nov 2009

Rebeka, držím palce. Veru, krásne sa pozerá na //. Dnes keď som testovala, už automaticky som čakala //, ako tú najväčšiu prirodzenosť na svete 😀 Druhá palička tam bola v momente, keď si predstavím, koľko negatívnych testov som už videla, tak toto je ozaj zázrak, krásny... 😵

rebeka33
4. nov 2009

Ja som login od minulého roku . Už 34a ...mesiacov. Stašné ,cítim sa tak na 20. Neviem, kde mi to tak zbehlo. Sorry za moje preklepy ja a počítač nie sme kamaráti. Idem pozrieť telku, nech už radšej na to nemyslím. Prajem prekrásny deň.

lenuliatko
4. nov 2009

No a teraz Helios preferuje vklad len jedného embryjka, tam už pomaly ani dve nechcú vkladať. Neviem, ako to robia, ale darí sa im. V poslednom čase tam v pohode otehulkovali ženy, čo im po stimulke ostalo jedno jedinké embryjko a aj to sa chytilo.

lenuliatko
4. nov 2009

Tak oddychuj a spracuj testík, nech zajtra ukáže jedine // 😉

lenuliatko
4. nov 2009

Idem sa aj ja konečne obliecť. Načase... 😅

feja22
4. nov 2009

Mám 33 a 5 mes.
Leni myslím, že si veľmi dobre urobila a podstúpila tie ceremónie tak skoro.
My sme do car prišli pred 4 rokmi a doki mi odporúčal IUI, pretože sme obaja zdraví. Teraz si hovorím, že som nemala súhlasiť a ísť rovno na IVF. Ale čo už???????????? Čas nevrátim.
Rebeka viem si predstaviť ako sa cítiš. Vydrž 😉

marcelka82
4. nov 2009

Ahojte. Čo máte nové? My sme raz hore a raz dole. Narážam na moje bolesti. Ale aspoň to nie je až také zlé. Len mi doma šibe. Beby že mám ostať doma do pôrodu a ešte aj počas materskej tak ma zatvoria rovno na psychiatriu. Počas materskej to pôjde ale teraz bŕŕŕ.

Idem aktualizovať tabuľky. 😀

zajacik...
4. nov 2009

Caute babulky 🙂
Rebeka, Gisel, drzim palce na // 🙂
Lenuliatko ja mam este jeden testik v zalohe, ale neviem kedy ho pouzijem, asi az po UZV, este uvidim 😵
Feja zajtra drzim palce na UZV, a nezabudni pytat fotku 😉 Ja kavu nepijem vobec, ani predtym som ju nepila, len vynimocne kapucino alebo nescu s mliekom 🙂
Cavik nebojkaj, zajtra bude vsetko OK, myslim na teba 🙂
Melisska som rada ze sa ti pacia testiky, aj ty budes mat take 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

astrid55
4. nov 2009

caute baby,

idem si ku vam po radu. Som po prvom neuspesnom ivf. Na 15 den po ET som dostala menstruaciu. Skoncila po 8 dnoch, t.j. 30.10. Dnes vsak znovu krvacam. Je to normalne, moze to byt este rozhadzanymi hormonmi? Lieky som vysadila uz pred 2 tyzdnami. Vdaka za radu

zajacik...
4. nov 2009

Astrid vsetko je mozne, sme tak nadopovane hormonmi, ze si telo robi co chce... 😨 Ja som sice mala MS len po vysadeni liekov a ta dalsia prisla po 60. dnoch 😝

ogeletka
4. nov 2009

Ahojte.
Chcem sa opýtať koľko Vás finančne vyšlo IVF ???
Ďakujem

astrid55
4. nov 2009

vdaka za odpoveda zajacik, tak sa nebudem zbytocne plasit, pockam..inak az po 60 dnoch dalsia MS? Fuha, dost dlho. Chystam sa na KET, tak verim, ze nebudem musiet dlho cakat. Lebo cakame na babo uz velmi dlho :(

astrid55
4. nov 2009

nas vyslo 1.IVF 15 tisic u Hredziho a 9 tisic za lieky

marcelka82
4. nov 2009

Ahojte. zajacik ako?

ixi
autor
4. nov 2009

ahojte babulky 😵 😵 😵 ako sa mate? ja mam teploty a aby to nebolo malao od zajtra nas reprofilizuju na infekcne koli zltackam... 😠

zajacik...
4. nov 2009

Marcelka ja sa mam dobre 🙂
Ogeletka nas 1.IV vyslo aj s liekmi 21,500 Sk a toto druhe okolo 22,500 Sk, tiez vratane liekov...

zajacik...
4. nov 2009

Ixi prajem skore uzdravenie 😉

ixi
autor
4. nov 2009

zajacik dakujem 🙂

walle
4. nov 2009

ahojte dievčatá... 🙂 ak niekto je tu v dobrej forme informácií, kto kde čím prešiel a kedy čaká atď.stráááášne by to pomohlo niečo napísať...taký súhrn...napr. zajačik čaká bábo 6.júla ...ixi....veľmi aj pomôže, keĎ si doplňujeme aktuálne info o sebe k "foto..." 😅 🤐

gisel22
4. nov 2009

Ahojte babulky 🙂 , prisla som sa sem troska ukludnit, dnes som strasne podrazdena a chudak moj muzicek si to odnasa, to je asi tymi liekami, hormony hnusne! 😀
Feja drzim prsty na UVZ, nech v brusku biju minimalne 2 srdiecka 😉
Zajacik, kedy ides na UVZ?
Rebeka ked budes zajtra testovat, tak ti zelam krasne // 🙂
Ixi skoro sa uzdrav 😉
Lenuliatko, to ti verim, ze sa prijemne pozera na // a este prijemnejsie sa ti bude pozerat na fotku mozno s dvoma fazulkami
😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre