Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
15. júl 2009

ahojte kocky 😵 😵 😵 mima blahozelam k vajkam 😎

zajacik...
15. júl 2009

Dafy aha uz si spominam ze si to pisala o tom limite na IVF, len som si nezapamatala ze si to pisala prave ty 🙂 Inak to je sila, nastastie v Dovere taketo poradovniky niesu, aspon dufam ze sa nic nezmenilo od vlani...

lyndus
16. júl 2009

ahojte splniecko, ako sa dnes mavate? vcera bolo priserne teplo, vecer mi bolo na odpadnutie, ked sme sa boli prejst 😖 esteze sme si dali zmrzku, to mi fakt pomohlo 😀

petronelka77
16. júl 2009

Ahojte Splniecka 🙂 .
Prajem pekny slnecny den 😉 . Lyndus, mna zachranuje mentolovy tic tac 😀

steva
16. júl 2009

Ahojte Splniecka.
Prajeme krasny den 😎 😎 😎 Sme stale s vami a drzime palce 😵

lyndus
16. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeej peti, o Tic Tacoch mi ani nepis, ja mam pocit, ze ta firma by kludne vyzila len z mojej spotreby 😀 😀 😀 ja to zujem na kila, ale vcera uz nepomahali ani tie, fakt to bola katastrofa a to sme sli vonku az o pol siedmej... secko bolo este take rozpalene, ze az...Kaufland a Hornbach bez klimy, katastrofa, esteze Optima ma klimu... hned na to zmrzka a potom sa uz dalo 😀

petronelka77
16. júl 2009

Lyndus 😀 😀 😀 , urcite firma vdaka Tebe nepreziva ekonomicku krizu 😉 ...ja musim mat aj pomarancovy, to ked ma chyti hlad a nic nemam poruke 🙂 .
Hlasili ochladenie o par stupnov, tak uz to bude lepsie. Ty si stale na PN? Chodis von len cez vychazdky alebo sem tam aj mimo? 🙂
Mimi, drzim palce a blahozelam k urodicke 🙂 .

zajacik...
16. júl 2009

Stevi pozerala som tvoj album, Jakubko je krasnucke babatko, a ani sa mi nechce verit ze uz ma 2 mesiace... drzkajte sa 🙂

lyndus
16. júl 2009

lyndus, veru kriza nekriza, TIC TAC funguje 😀 inac dala som do albumu fotocky bruska, kedze tu boli ziadosti 🙂 este som ho nefotila, ale musim zacat, nech mame pamiatku 😀 peti, ty mas fotocky?

petronelka77
16. júl 2009

Lyndus, to uz mas pekny kopcek 🙂 , pekne drobec rastie. Ja mam malicke, este som ho nefotila, asi vecer vyskusam. A ked si lahnem, tak nemam skoro vobec, schova sa dnu 😉

zajacik...
16. júl 2009

Lyndus mas pekne brusko, uz vidno ze je tehulkovske 😵

lyndus
16. júl 2009

peti hej, u mna sa vyduje, ked si lahnem...ale putuje hore dole, raz je na lavej strane, raz na pravej, inokedy ho nevidno...hra sa somnou na skryvacku hehehe... som zvedava, co mi povie zamestnavatel v septemb., chcem nastupit do prace do materskej 😀 ale cez leto chcem byt este doma... vychadzky mam kolo siestej, prezieravo som si ich vypytala az na vecer, cez den by som zahynula 😀
zajacik dakujem, co tvoje percenta rozhodnutia pre IVF? stupaju, ci je to stale 90% 😉

zajacik...
16. júl 2009

Lyndus no mozno 90,5 😀 Nejak sa mi do toho nechce, ale na druhej strane zase sa ozyva tuzba po babike, a hlavne tie pribudajuce roky 🙄 Tak asi do toho pojdem znova, ajked bojim, bojim... ale aspon uz viem co ma caka a tiez ze to uz budem brat tak trochu s rezervou... lebo do 1.IVF som vkladala vsetky svoje nadeje 😔

lyndus
16. júl 2009

zajacik verim, ze to bolo velke sklamanie, aj ja som bola nestastna, ked som nemohla ist hned na ET, najhorsie je to cakanie, kym sa vobec k niecomu dopracujes... ja som taka povaha, ze by som do centra chodila, kym by sme babatko nemali, ja som taka otrava 😀 ale urcite je to na nervy... budeme silno drzat paluchy, nech je druhe uspesnejsie 😉

melisska
16. júl 2009

ahooooooooooj lydus krasne brusko, posielam cmucik drobcekovi 🙂

katy2
16. júl 2009

Ahojte 🙂
tehulky, krasne rastiete 😵 😵 😵

melisska
16. júl 2009

no oprava lyndus 😀

zajacik ziaden smutok mas zivot pred sebou, ja uz mozem smutit 😔 ale ty nie 😀

stevi ahojjjjjjjjj aj malickemu krasavcekovi posielam cmucik 😀

mima263
16. júl 2009

Ahojte všetky,
nám v KE začína búrka, tak dúfam, že sa aspoň o trošku ochladí.
Melisska ešte máš mrazáčiky, či nie?
Ja čakám do pondelka, zajtra sa nič nekoná

lyndus
16. júl 2009

melisskaaaaaaaaaaa, ahoj moja, stale dobra naladicka, to sa mi paci 😀 cmucik odovzdany, dakujeme 😀 a precoze by si mala smutit, sak este nemas pred dochodkom mno nie? katy, stevi, drobci su nadherny, pfuj pfuj pfuj, ake skarede, jak hovori manzelova babka 😀

melisska
16. júl 2009

mima ano mam, al to su nasi posledny 😉 😔
lyndus nuz mas ty pravdu, dochodok mi este nehrozi 😀 a ta zmrzka pomohla vcera aj mne 😉
aj u nas uz bola burka a chysta sa druha 😉

petronelka77
16. júl 2009

To bude v KE riadna burka, uz mi zacina vsetko lietat na balkone 😉 , ale aspon sa bude lepsie spat 🙂 .
Kati, Stevi, pekne vam rastu deticky, nadherne bambuliatka 🙂 .
Meliss, ziadny smutok, to najkrajsie ta len caka 🙂 .
Lyndus, babka je podarena 😉

lyndus
16. júl 2009

mima ahoj a volala si, ze kolko sa oplodnilo? nahod cisielka 😉 mno ta burka sa tu toci uz dobru polhodku, zatiahnute, v kuse hrmi a zatial nist...ale mohlo by dobre zliat, nech pozbiera secky pele a ochladi vzduch, hned bude lepsie 😀
melisska kolko mate mrazacikov?

lyndus
16. júl 2009

peti to aby im z oci nezislo, zatial to fungovalo 😀

melisska
16. júl 2009

Peti snazim sa 😉 🙂
Lyndus 10 algidiek magnum s mandľami 😀

lyndus
16. júl 2009

juuuuuuuuuuuuuj meliskááááááááááááááá, sak to ich mas kopeeeeeeeeeeeeeeeeeec, inak Mamnum s mandlami v cokolade mam najradsej mnam mnam 😀 my mame uz len 3 a to steme este aspon jedno babatenko, dve by boli lepsie hehe

melisska
16. júl 2009

Dafy drzim palceky na stimulku 😉
Vevericka kedy mas KET? tiezzzzzzzzz drzim palceky aj janulienke 😉 😉 dosla mrcha?

lyndus
16. júl 2009

oprava, Magnum 😀 😀 😀

kukulik30
16. júl 2009

Ahojte kukulienky moje 🙂 🙂 🙂 kukate kukate 😀 ?

dalida
16. júl 2009

Dobre popoludnie, kocendy 😉 Vy tu stale takto zvesela 😉 Melisska, z tych algidiek budu minimalne dvaja drobci. 🙂 Potom uz len budes spominat na tie casy, kedy si lenosila, pila cajicek ci kavicku v pohodicke... Uvidis, ako ta budu prehanat ti drobci sem a tam... To uz taka pohodicka nebude 😀 😵 Juuuj, aby to uz bolo co najskor. 😀 My asi budeme tehule spolu. 😵 🤐 😀

melisska
16. júl 2009

Lzndus aj ja ho mam najradsej 😀
Kukulik kukame a ty si kde 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre