Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
4. sep 2009

Dobré ránko

lulockka.....a dnes už nemôžeš ísť do SPLN-u ? 😖

katy2
4. sep 2009

Dobre ranko 🙂
vsetkym prajem krasny den... aj ked zamraceny a uprsany....
a drzim palce vsetkym, co to potrebuju.... 😵 😵 😵

zajacik...
4. sep 2009

Dobre ranko, aj ked uprsane 😖
Lulockka ved skus v pondelok rano zavolat do SPLNu alebo tam rovno chod, podla mna nic by sa nestalo keby si tam isla aj na 5. den... ved aj stimulka na ET zacina rozne, u niekoho na 5.DC a u niekoho na 20.DC, takze podla mna tie 2 dni nayse u teba nebudu taky hrozny problem...

zuzana.dry
4. sep 2009

Ahojte, tak ja o 12-tej frcim do porodnice...sme dohodnuti...od vcera spinim...uvidim, ci porodim dnes alebo zajtra...tak prosiiiim...drzte palceky...bojiiiiim ☹

deny3
4. sep 2009

zuzana držím mocno !!!!!!!! bude dobre,neboj 😉 potom sa ozvi a pridaj fotky malého. A budem vyzvedať, lebo aj mne sa to kráti.

zajacik...
4. sep 2009

Zuzi drzkajte saaaaaaa!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

petronelka77
4. sep 2009

Zuzi, drizm palce 🙂 🙂 🙂

katy2
4. sep 2009

zuzanka, drzim palce..... myslim na teba.... 😵 😵 😵 😵
mam to vsetko v zivej paati... v nedelu budu 3 mesiace.... 🙂

mimusa4
4. sep 2009

zuz..dry strááášne držíme palce, a nebooj myslíme na teba..hlavne nech tó máš čím skôr za sebou.. 🙂 😵 😵 😵

ixi
autor
4. sep 2009

zuzanecka drzkajte sa myslim na vas nech ste zdravucky 😵 😵

kukulik30
4. sep 2009

ahojte kocky 🙂

tak Zuzka, bud uz tiskas, alebo uz je bobek na svete 😵 kazdopadne prajem, aby bolo vsetko fajn, aby ste to zvladli a hlavne rychle zotavenie 😉 tesim sa na foto 😵

pozdravujem vas a myslim na vas, september sa hadam rozbehne ako ma 😵

ixi
autor
4. sep 2009

ahoj kukulicek tak ako je v praci 😉 samuskovi sa paci skolka? 😎

jespera
5. sep 2009

Ahojte, prajem pekny vikend, kde ste vsetky...

melisska
5. sep 2009

Zuzka aj ja vaaaaaaaam siiilne drzim palceky,cmuk 😵
ahojte 😵

katy2
5. sep 2009

ahojte 🙂
melisska, vitaaaaaj!!!!!!!

piskota80
5. sep 2009

ahojte,
zuzka drž sa, asi to už más za sebou 🙂. Teším sa na fotky.
Ja som bola vo štvrtok u ľudového liečiteľa 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 Tak uvidíme, ak sa to o mesiac podarí, hneď Vám všetkým dám vedieť a dám aj adresu 😉 😉 😉 😉 .

Cavik, srdečne Ti gratulujem, možno sa budeš školiť aj na našej branch 🙂.

Pekný zvyšok dňa a pekný víkend 🙂.

cavik
5. sep 2009

Piškótka....no, ja dúfam, že nie.....nič v zlom, len to mám na opačný koniec mesta 😉 🙂 ...pol dňa by som len precestovala 🙂

lulockka
6. sep 2009

Krásnu nedeľu prajem všetkým 🙂

alex9966
6. sep 2009

ahoj lulockka
keď sa môžem spýtať kedy si bola na IVF? ja som tiež teraz pred prvým KET.

katy2
6. sep 2009

Ahojte,
akosi to tu zacina viaznut.....
My mamwe dnes presne 3 mesiace.... 😵 😵 😵 Strasne to uteka..... Krasne rastieme...
Prajem to kazdej jednej z vas....
Zuzanka to uz ma, dufam, za sebou..... 😵

deny3
7. sep 2009

dobré ránko 🙂
no dievčatá, tu to akosi viazne, to nerobte ☹
hamky hamky:

tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 tttttttttttttttttttttt

katy2
7. sep 2009

Dobre ranko 🙂
My sme s prestavkami hore uz od 01,20.... Dnes sa Hanke nechcelo v noci spat... Len sa vyskierala, nadvazovala kontakty, mala chut sa rozpravat a zabavat.... Aj teraz spinka len tak velmi povrchne a po 5 min. je vzdy hore.... Je pravda, ze vcera toho dost cez den pospala....
Vsetkym prajem krasny zaciatok tyzdna.... Drzte sa.... 🙂

lyndus
7. sep 2009

ahojte babulky, mno ja som zas v praci ale vobec sa mi neste 😀
Zuzi dufam ze uz mas secko stastne za sebou a ste obaja ok, mocno drzim palceky 😉
a ranajkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy č. 2, zas ma Deny predbehla 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

zajacik...
7. sep 2009

Caute babulky, no teda vela sa tu cez vikend nepopisalo, ale aspon nebolo treba vela citat a som v obraze 😀 😀 Vsetkym prajem krasny den 🙂

lenuliatko
7. sep 2009

Ahojte babulky, veru, málo sa tu píše. Aj aj by som sa mala napraviť 😀 Akosi nie je čas, ale polepším sa. Rozbehnú sa IVF-ká a KETy a bude tu živo. Ja by som už vo štvrtok mala ísť do SPLNu. Myslela som si, že decapeptyl sa pichá jednorazovo, ale čítala som nejaké témy a z toho som pochopila, že sa pichá dlhšie. Tak ako to je? A ešte, ak by nááááhodou motyka vystrelila a otehotnela by som teraz, má na to dekáč nejaký vplyv, alebo by len neprišla mrška? To je úvaha v rovine sci-fi, ale pre každý prípad... 😅
Inak, kto sa kedy chystá do SPLNu?

lenuliatko
7. sep 2009

Tak už som si zistila, pichá sa len raz. Normálne som zabudla, že mám volať do SPLNu či tam už majú schválenú žiadosť, majú, tak som sa hneď spýtala. Sa mi nechce veriť, že je to už tak blííízko 😅

zajacik...
7. sep 2009

Lenuliatko veru mala by si sa polepsit 😀 A tiez si myslim ze to tu ozije ked sa zacne ET-ovat a KET-ovat 😵
Inak etn dekac sa v SPLNe picha jednorazovo, ale su centra kde sa picha viackrat, myslim ze pri kratkom protokole. No a keby si oehulkoala prirodzene, tak dekac na to vraj nema ziadny vplyv, takze pohodka, kludne otehulkuj prirodzene 😵 Ja sa chystam do SPLNu buduci piatok 😉 Normalne sa bojim... ☹

lulockka
7. sep 2009

Ahoj Alex IVF som mala asi pred 3 mesiacmi teraz idem na môj prvý KET.Dnes som volala do splnu tak musím čakať ešte mesiac lebo musím byť najneskôr 4 deň cyklu.Tak som si myslela že to v septembri odpálim no čo počkám ešte.

ixi
autor
7. sep 2009

ahojte babulky ako sa mi mate? ja odchadzam zajtra ku rodicom a asi sa tam asi nedostanem na ps lebo mame toho vela naplanovaneho tak nebude casu 😎 tak sa mi tu opatrujte a snazulkujte az do tehulkovania nech sa vam dari papa 😀 😵

ixi
autor
7. sep 2009

oprava PC 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre