Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
7. dec 2009

pekný večer 🙂

akosi to tu posledné dni viazne, pripisujem to zháňaniu vianočných darčekov. Ja ešte nemám žiadne a ani neviem čo kúpiť, a hlavne kedy, od malého som ešte nebola preč a ani si ešte netrúfam.

jaspera gratulujem, budete mať krásne vianoce, v trojici. Aj ja sa na to už strašne teším 🙂

zajacik...
7. dec 2009

Jespera jeej tak to je super ze uz idete domov aj ze ste zdravucki, to je dobre, budete mat krasne Vianoce uz s drobcekom 😵

tremonti
7. dec 2009

ahojte splniecka neviete do kedy su v splne pred sviatkami ?teda odkedy maju ,,dovolenku,,?

vevericka80
7. dec 2009

jespera...super, ze uz idete domov 🙂
deny...este ani ja neviem co kupit 🤐
tremonti...pred tyzdnom este nevedeli, kedy budu mat dovolenku

tremonti
7. dec 2009

aaaha ,vdaka vevericka80

tremonti
8. dec 2009

ak tam este niektora z vas pojde do sviatkov hodite tu datumy ich dovolenky? ja uz ms asi do sviatkov nestihnem tak ak by to slo hned nejak na novy rok by som chcela stihnut,nech nemusim cakat dalsi mesiac.

ak ma nesklame moj väcne nekonecny 35-40 dnovy cyklus tak by to mohlo vyjst kolo 1-3.januara.ci oni budu az po troch kraloch?

vevericka80
8. dec 2009

tremonti...ked sa dobre pamatam, tak asi mavaju dovolenku do troch kralov

pimma
8. dec 2009

caute baby 🙂 tak predsa mi hredzi robil iba jeden ultrazvuk+HP a hned po vysledkoch mi dal ziadost do poistovne. dnes som tam chcela ist no zistila som,ze robia len do 15.00. ide ma slak trafit 😠

ixi
autor
8. dec 2009

ahojte ja mam dnes rok od kyretu tak mi je tek smutnucko 😢

zajacik...
8. dec 2009

Ixinka neobzeraj sa za smutnou minulostou, ajked viem ze sa to vymazat z pamati neda, ale skus sa tesit z toho co na teba pekne caka, drzkaj sa mojko a nebud smutnucka 🤐
Pimma tak to je super, o to rychlejsie mozes ist na IVF 🙂

zdeja
8. dec 2009

caute cucoriedky...volala som do spln ...nase KET sa uz nestihne takze az v january...neviete kedy v january zacinaju 😉 dakujem

zajacik...
9. dec 2009

No tu je ticho ako v kostole 😕
Zdeja a ty si sa nepytala sestricky kedy maju dovolenku? Oni zvyknu po 3 kraloch, neviem ako to vychadza na ktory den v tyzdni...

Babulky ja som prisla z poradne a konecne som videla nas malinky zazrak 😵 😵 😵 Meria 2,81 cm 😵 A vsetko je v poriadku, tak som najstastnejsia na svete 🙂

A nieco pre snazilky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
9. dec 2009

pekny dnik... 🙂
zajko 😵 tesim sa s tebou 🤐 drobcek ale rastie, asi ho dobre krmis 😀 len tak dalej 😉

marcelka82
9. dec 2009

Ahojte.

zajacik to je super. Len tak ďalej.

petronelka77
9. dec 2009

Ahojte, prisla som vas pozdravit 🙂 .
Po takmer tyzdni sme naspat doma z nemocnice a uz je fajn, tak sa tesime.
Vsetky pozdravujeme.

zajacik...
9. dec 2009

Kukulik hej krmim, teraz by som vkuse jedla, ale snazim sa ovladat a neprepchavat sa 😅
Marcelka ty si uz 20tt, nestiham sa cudovat 🙂
Petronelka tak vitajte domka 🙂

zajacik...
9. dec 2009

A preco si to vlastne bola v nemocke?

petronelka77
9. dec 2009

Zacala mi odtekat plodova voda, ale nastastie je to uz lepsie.
Zajacik, uz mas pekne tyzdne 😉 .

zajacik...
9. dec 2009

Aha uz si spominam... tak nastastie uz je dobre 🙂
A tie tt, aj ja mam radost ze uz je tam dvojciferne cislo, pamatam ked Marcelka mala 10tt a ja som si tak povedala ze "jeej, ta sa maaa", a to som netusila ze o par tyzdnov uz aj ja budem tehulka 😵

petronelka77
9. dec 2009

velmi rychle to uteka a porodim zrejme skor, takze mozno vianocny darcek 😉

kukulik30
9. dec 2009

jej petronelka, som rada, ze si este nakoniec stihla prist z nemocky domov a veru bude to mozno najkrajsi darcek pod stromcekom od Jeziska 😵 😵 😵

sabina897
9. dec 2009

Ahoj Splňáčky 🙂
Som jedna z Vás, chystám sa na 2. IVF-ICSI a chcela by som poradiť.
Po prvom nevydarenom pokuse som bola aj na KET, ale tiež neúspešne. Čo si myslíte, že by som mohla urobiť, aby moje číslo 2 bolo úspešné? Beriem Vitamín E(400mg), kyselinu listovú+B vitamín, snažím sa zdravo stravovať, pijem čaj Gynastan. Ja som v poriadku (teda "náš" Dr. a ani môj gynekológ nemal žiadne výhrady). Viem, že úspech je v"rukách Božích", ale naozaj chcem urobiť všetko pre úspech. Pred OPU som jedla aj Čilli, to by som asi mohla aj teraz. Všetkým snažilkám, tehulinkám a maminkám prajem veľa šťastia!

petronelka77
9. dec 2009

Dakujem Kukulik, maly je o nieco vacsi, cca 2 tyzdne, termi mam az okolo 7.1., ale kedze mam malo plodovej vody, tak to bude skor 😉 .
A ty ako pokracujes?

petronelka77
9. dec 2009

Sabi, skus kajanske korenie 😉 .

kukulik30
9. dec 2009

sabinka ahoj, no pozeram, ze si skusila vsetko, ja som na tom rovnako ako ty, 2.IVF a 2 KET 🙂 to chilly mozes aj teraz pred ket, to neuskodi...a ako pises , " je to v rukach Bozich!

kukulik30
9. dec 2009

petronelka, dufam, ze ta budem nasledovat v uspesnosti KET 😉 i ked momentalen , ked tak sem tam citam, velku uspesnost nema... 😖 ale ste mi prikladom spolu s lyndus, ked mi to uz raz vyslo, tak snad este 🤐

tina1
9. dec 2009

ahojte dievčatá, konečne som sa dostala po dlhšom čase k vám. Tehuľkám prajem všetko naj, naj, naj. Veľmi sa z vás teším. Ja dnes pichám 8 injekciu, takže moje 4 IVF sa blíži ku koncu, dúfam, že úspešnému. To nikto teraz nejde na ET, KET? Budem vyčkávaťsama? ☹

kukulik30
9. dec 2009

tinka, ja som cakatelka na vysledok po KET😉 a ty uz stimulujes, tak drzim palce , coskoro bude OPU 😉 tfuj tfuj tfuj 😵

vevericka80
9. dec 2009

ahojte splniecka 😉
petronelka vitaj medzi nami...budete mat urcite krasny vianocny darcek 😵
sabina vitaj medzi nami...aj ja sa chystam na 2.IVF....ty sa do toho kedy vrhnes?..ja v januari, ked mi schvalia ziadost 😉
tina...prajem uspesny koniec 4.IVF

kukulik30
9. dec 2009

sabinka, prepac som sa sekla, ty este len ides na 2 IVF, takze este len pojdes na ET, som to rychlo precitala...ale kazdopadne, 2 bude stastna, urcite 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre