Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
1. máj 2009

haloooooooooooo zasa mi to tu asi blbne 😖

lyndus
1. máj 2009

mno ja som netestovala tie pokusy predtym, ale ste ma tu nakazili 😀

ixi
autor
1. máj 2009

lyndus a sa vyplatilo no nie? ako sa citis?mas dajake priznaky?

ixi
autor
1. máj 2009

melisska kde si 😎

lyndus
1. máj 2009

mno priznaky skoro zidne, len som trochen unavena a ked mam viac pohybu alebo namahy, pobolieva ma brucho alebo krize, alebo oboje 🙂 a co ty?

lumya
1. máj 2009

juj, lyndus, 9 den bez dna transferu....hmm, to znamena cakat do nedele ☹ nuz, asi budem musiet fakt vydrzat...prezivate to aj vy tak strasne? a to sa povazujem sa strasneho kludasa, vzdy som v pohode....a teraz...baby, nakopala by som sa do zadku...stale sa sledujem, nad vsetkymi priznakmi rozmyslam a analyzujem....

ixi
autor
1. máj 2009

taj ja som bola estelen v utorok na ket ani nevim kus cici ma bolia a brusko trosku

ixi
autor
1. máj 2009

a mam teplotu 37,1 😎

lumya
1. máj 2009

ixi, ja som mala ET 24.4., a tiez mam pocit, ze ma bolia prsia, ale to je uz tazko povedat, ci si to namyslam, ci naozaj

ixi
autor
1. máj 2009

toto cakanie je ako zatrest ja sa tiez sledujem a uz chcem aby som isla na krvicku lebo zosalejem ale ja to mam este daleko

ixi
autor
1. máj 2009

lumyla ja tiez uz neviem 😒 😀 😀

lumya
1. máj 2009

opytam sa asi hlupo, zvysena teplota je dobre znamenie ? 🙂
ak ano , idem hned merat 😀

ixi
autor
1. máj 2009

zevraj ano co ja viem meraj 😀

melisska
1. máj 2009

ixi tu sooooooooooooooooooom 😎 len si vas citam 😀

lumya
1. máj 2009

ja vravim, ze toto cakanie je z celeho IVF najhorsie...ani ten odber nebol taky zly, ani ten "prefuk" vajcovodov, ako toto hnusne cakanie na verdikt..

lumya
1. máj 2009

melisska, musis sa dobre bavit, moja 😉 ja som zaciatocnik, po prvom ET, tak asi kladiem riadne stupidne otazky, ze?

ixi
autor
1. máj 2009

melisska nemas nieco z coho by som zadrichmala na 2 tyzdne? 😉

melisska
1. máj 2009

ixi je dobra zvysena 😉 ale musi byt stale zvysena, mne klesne len den, dva pred mrchou 😒 tak ja sa na nu nespolieham

ixi
autor
1. máj 2009

ale myslis bazalnu?

melisska
1. máj 2009

ano

ixi
autor
1. máj 2009

ja myslim pod ruckou 😀 😀 😀 som si zmerala lebo je mi zima a potom chodim stale cikat 😀 😀 😀

ixi
autor
1. máj 2009

melisska ja sa tak bojim dufam ze to vinde ty si mala kolko transferov?

melisska
1. máj 2009

ixi jaaaaaaaaaaj 😀 pod ruckou je to dobreeeeeeeeeeeeeeeee 😵 no ja som mala 2 krat IVF a 3 KETy

melisska
1. máj 2009

no uz i to vyslo 😵 😵 😵

ixi
autor
1. máj 2009

nechame sa prekvapit 😉 hrozne sa toho bojim nechcem sa uz sklamat a zasa na dalsie ivf ani nemam peniaze

ixi
autor
1. máj 2009

uz sa mi ani lezat neda 😀 vsetko ma uz boli 😀 😀 😀

melisska
1. máj 2009

ixi uz ani ja 😒

ixi
autor
1. máj 2009

takze teraz to vinde a hotovo 😀 😀 😀

ixi
autor
1. máj 2009

no vidis stastny clovek ktoremu to vide na prvy krat....

petronelka77
1. máj 2009

Lyndus, idem v pondelok na krv, ale nechodim do SPLN-u, ale k Hermanovi, preto ten iny den odberu 🙂 .
Melisska, priprava na KET u Hermana je celkom jednoducha. Ked dostanes menzes, zavolas do 3-eho dna cyklu, nasadi ti estrimax, duphaston, zhruba za 10 dni ides na konrolny UTZ, zvysi ti davkovanie liekov a urci ti den vkladu. V den vkladu ti upravi + doplni lieky, kontrolny krvny test zhruba o 12 dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre