Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
5. jan 2010

dobre ranko 🙂
lyndus uz sa urcite nevies dockat maleho 😉 prajem ti lahky porod a krasne zazitky 😵
no mne necakane dorazila ms, takze 22. alebo 25.januara pojdem do SPLNu 😎

katy2
5. jan 2010

Ahojte 🙂
vevericka, gratulujem a prajem, nech ti teraz vsetko rychlo a hlavne dobre ubieha.... 😵 😵 😵

vevericka80
5. jan 2010

katy dakujem velmi pekne 😵

ixi
autor
5. jan 2010

cavte kocendy zajko lenulik vam to krasne pribuda ani sa nenazdate a drobcov mate pri sebe
lyndus dufam ze porodis az v tu nedelu ja mam vtedy narodky 😀 😀 😀
katy ahojky ako mas?
leto podla mna to nieje problem ja som minule bola 4 dc ajtak ci prides 1alebo 3 dc tak ti povie ze odnes zacnete brat estrimax takze asi natom az tak velmi nezalezi 🙂
vevericka drzim palce 😎

vevericka80
5. jan 2010

ixi ahoj 😉 ako sa mas?

lyndus
5. jan 2010

mno v lahky porod dufa aj ja, uvidim, co sa z toho vykluje 🙂 uz bola objednavka na 2.1., to sme presvihli, dalsiu mam na 13.1., ale nedela by nebola zla, pekny datum (10. 1. 2010) a este aj nedelniatko, to by som brala 🙂

ixi
autor
5. jan 2010

ahoj vevericka no mam sa nic moc mam stale problemi s tym cyklom nevie sa z coho a mna uz to nebavi....
lyndus drzim palce nech je to ta nedela 😀 😀 😀

majkal
5. jan 2010

ahojte babenky,

chcem sa opýtať, čo by ste mi poradili. SPLN alebo GYNCARE? Mate niektorá skúsenosti s oboma centrami? Na nete som už o nich prečítala, tak obe centrá vyzerajú byť fajn, ale neviem ktoré si vybrať. Je síce pravda, že momentálne ho ešte nepotrebujem, lebo som začala s liečbou endometriózy, ale doktor čo mi robil LSK mi odporúča po liečbe ísť do SPLN-u na stimuláciu vaječníkov a folikulometriu .... a môj gynekológ zasa odporúča GYNCARE ... tak teraz neviem .... ja stále dúfam, že ich nebudeme potrebovať a podarí sa to po liečbe aj samo ... ale každá info je dobrá 😉
ďakujem a prajem všetkým pekný večer 😉

vevericka80
5. jan 2010

ahoj majkal
ja som sa tiez rozhodovala kam mam ist a vyhral SPLN 🙂
no ked som dobre pochopila, tak pristup je v oboch centrach rovnaky, uspesnost tak isto.....no v SPLNe maju asi lepsie vypracovany system...v gyncare sa asi viac nacakas v cakarni....ale to je asi len moj nazor
o SPLNe ti viem povedat, ze doktor je svojsky, ale vie co robi a sestricka je anjel, ktora vie poradit, potesit 😵

vevericka80
5. jan 2010

ixi neskusala si este aloe vera gel?......ja pijem aloe berry, dost mi to pomohlo....je to dobre na zenske problemy

majkal
5. jan 2010

dakujem vevericka 🙂 každá info pomôže 😉

vevericka80
5. jan 2010

majkal niet zac, velmi rada som poradila 🙂

mima263
5. jan 2010

čafte,
leto tak ako, podarilo sa?

zajacik...
5. jan 2010

Majkal drzim palce aby si po liecbe otehulkovala aj bez pomoci centra 🙂 Ked uz jedno dietatko mas, tak snad nebude problem. Ja som tiez po liecbe endosky myslela ze sa to podari prirodzene ale uz som nechcela stracat cas kedze sa nedarilo tak nakoniec pomohol SPLN 😵

Ahojte ostatne SPLNiecka 🙂

majkal
5. jan 2010

ahoj zajacik 🙂, tak uz sa stretavame aj v tejto teme 😉 ... . nevedela som, že si bola v SPLNe 🙂 .... tak aj ja dúfam, že to pôjde prirodzene .... mňa len zarazilo keď mi teraz lekár (ten čo robil LSK) povedal, že po dobratí injekcií mám prísť k nemu na krv a výtery a potom by bolo dobré ísť do SPLN-u na tú stimuláciu a folikulometriu. Tak neviem ..... veď uvidíme .... ešte je to "ďaleko" .... o týždeň idem na druhú injekciu.

zajacik...
5. jan 2010

Majkal a kolko beries injekcii, 6? Mne doktor v SPLNe povedal ze ta liecba endometriozy bola zbytocna, ze som mala ist rovno na IVF. Tak som liecbou zbytocne stratila 10 mesiacov (lebo polroka injekcie + 4 mesiace kym prisli kramy...). No ale nelutujem, beriem to ze to tak malo byt... 🙂

majkal
5. jan 2010

áno 6 .... hádam to nebude strata času 🙂 ... mňa postavili pred hotovú vec, a tu som sa stretla s toľkými názormi, že fakt som nevedela, čo je dobré a čo nie .... ale, začala som s tým a verím, že to pomôže. Uvidíme 🙂 ak mám byť úprimná, aspoň si trochu "oddýchnem" od snažilkovania, lebo už ma to dosť psychicky vyčerpávalo ... ja ešte nie som s IVF úplne vnútorne stotožnená .... ale ak by to nešlo inak, tak by som to skúsila ... zatiaľ to beriem ako fakt poslednú možnosť.

zajacik...
6. jan 2010

Majkal ani ja som nebola s IVF stotoznena, nechcela som si to pripustit, ze by nam to nevyslo prirodzene, ved kto by tak nechcel, ze? Ale zase som si uvedomila ze rocky bezia, tak sme sa na to dali, a vtedy som sa uz na IVF tesila, ked uz zacnes navstevovat centrum, tak uz to bude ine, nebudes sa vediet dockat kedy pojdes na dalsiu kontrolu, kedy zacnes stimulovat, kedy budes mat bublinky v brusku 🙂 ... Ale ked nam 1.IVF nevyslo, povedala som si ze nikdy viac, ze to nieje "cesta" pre nas, ze nam sa urcite podari prirodzene... no ale preslo dalsich par mesiacov a nedarilo sa tak som do toho isla znova, ajked s nechutou 😒 A nelutujem 😵 😵 😵

majkal
6. jan 2010

zajacik: dakujem 🙂, ked sa predsalen rozhodnem pre centrum, tak ti dám vedieť a budeš ma "navigovať" 🙂 ... ale dovtedy budeš mať už aj svojho drobčeka na svete 🙂 ... Ty si priamo z KE?
Aj ja si uvedomujem, že roky bezia, aj ked sa teda na to vôbec necítim a užívam si posledný rok "dvadsiatničky" 😀

Tak Ti silno držím palčeky aby celé tehu bolo v pohode 😉 a takisto aj všetkým tehuľkám a snažilkám, aby sa im splnil ten najväčší sen 😉

matulka7
6. jan 2010

Ahojte dievčatá,.....

všetky vás pozdravujem 🙂 🙂 🙂 a tým, ktoré zajtra idú do splnu držím place, aby to rozbehli správnym smerom,..... 😉 😉 😉

zajacik...
6. jan 2010

Majkal dakujem 🙂 A ano, som priamo z KE 🙂

majkal
6. jan 2010

zajacik: tak to máš trošku jednoduchšie .... ja som z PO, takže budem dochádzať, ale nie je to až také hrozné .... strávila som v KE posledných päť rokov na výške 😉 takže som tam skoro ako "doma" 😀

marcelka82
6. jan 2010

Ahojte. Chcela by som poopravovať tabuľky, ale nikto mi nepíše, takže neviem ako. V opačnom prípade ich zmažem. Ja nestíham všetko sledovať.

pimma
7. jan 2010

ahojte 🙂 neviete mi poradit, ci mi pride schvalenie ziadosti z poistovne domov, alebo mam volat do splnu, ci uz to maju?

mery35
7. jan 2010

Ahoj pimma 🙂 🙂 Schvalenie ziadosti ti urcite pride domov ,jedna kopia aj lekarovi.Az potom volaj

do splnu.Kedy si posielala ziadost......

pimma
7. jan 2010

mery.. dakujem 🙂 ziadost som podala 10. decembra a zda sa mi, ze to nejak dlho trva ☹

pimma
7. jan 2010

neviem sa dockat preto, ze dnes som 18DC a myslela som, ze uz ziadost budem mat a pojdem na prvu injekciu. zajtra to asi nestihnem, aj keby nahodou ziadost prisla a pondelok(22DC) uz som v praci. hneva ma to, lebo budem musiet cakat este dalsi mesiac 😝

cmuk05
7. jan 2010

Ahojte buduce mamičky pozdravujem zajacika a marcelku,Katy, a vsetky nove cakatelky 😉 🙂 🙂 🙂 Trosku oneskorene ale stastny novy rok 🙂

lenuliatko
7. jan 2010

Ahojte babulky, prajem krásny deň. Všetkým, ktoré začínajú v najbližších dňoch ďalšie kolá v SPLNe držím palce 🙂
Zajačik, k Dankovčíkovi sa objednaj čím skôr, ja som sa dnes konečne po troch dňoch dovolala a už ma chcela odbyť, že má obsadený celý január a február, tak som jej pripomenula, že som volala pred vyše mesiacom a nik sa mi neozval, tak ma šupla na 5.2.
Pimma, záleží od poisťovne, či to pošlú rozhodnutie domov. Ja mám VŠZP a poslali to rovno do SPLNu, ja som to v rukách ani nemala. Niektoré poisťovne, pošlú aj domov, ale niektoré nie. Moja skúsenosť. Inak, vo VŠZP trvalo presne 3 týždne od kedy žiadosť dostali, po vyjadrenie. Buď si zavolaj tam, v akom je to štádiu, alebo do SPLNu, či to tam už nie je.
Ixi, ahoj, dlho som ťa tu nevidela. Ako sa máš? Ja by som tiež skúsila niečo prírodné na upravenie cyklu, ja zas odporúčam gynex 😉
Pozdravujem aj ostatné splniečka 🙂
Ja som včera bola na pohotovosti, mala som už druhý deň pocit, že mi tvrdne bruško. V určitých okamihoch som mohla maternicu nahmatať ako veľkú tvrdú guľu, tak ma to vyplašilo. Radšej budem za hysterku, ako niečo prešvihnúť. Dokimu sa to však zdalo ok, že rastieme, čo by som chcela. Krčok drží. Že som chudá a preto všetko viac cítim, dúfam, že má pravdu, ešte si musím zvyknúť na tie zmeny na tele 😅 Ale tak ochotne ma chcel nechať v nemocke 😝 Nedala som sa. Tak sa teraz napchávam magne B6 a myslím pozitívne 🙂

pimma
7. jan 2010

lenuliatko.. vdaka, ja mam tiez VŠZP , skusim volat do splnu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre