Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
3. mar 2010

prajem vsetkym, aby sa vam cim skor splnil sen.... vela stastia! a hlavne vam zelam aby ste stavili na to spravne CAR a neskor neboli prekvapene....

splnka
3. mar 2010

ahojte dievčatá,
chcem sa vás opýtať, dnes som 12 deň po 2 IVF, 41 DC, a test negatívny. Žiadne špinenie, prsia veľmi citlivé a občas bolesti v podbrušku. Pôjdem síce v pondelok na krv, ale zdá sa mi to zvláštne že je už 41 DC, test je negatívny a mrcha nikde. Beriem síce utrog. ale neviem čo si mám o tom myslieť. vklad som mala na 29 DC.

katy2
3. mar 2010

splnka, ahoj, na 12.DC neg. test moze a nemusi znamenat, ze to nevyslo... Mohlo by uz nieco ukazat, ale krv je istejsia.... A co sa tyka ms, u mnohych ju brzdi prave utros... Pride az po vysadeni... Drzim palce....

katy2
3. mar 2010

nie 12.DC ale po ET... pomylila som sa...

dalida
4. mar 2010

Dobry den, splnieckovo 🙂 Posuvam nas vyssie 😉 Vsetkym stimulantkam prajem vela uspechov 🙂 My skusime opat stastie mozno v lete. Dovtedy sa telo zregeneruje (teda dufam...). Ak by to bolo mozne asi by som to skusila hned 😅 Hovorila som si, ze si dame s manzelikom rocnu prestavku, ale uznajte cakat rok??? 😝 Myslim na vas a prajem vsetkym snazilkam a buducim mamickam vsetko dobro sveta. 😵 Ouuu, a mamickam vela krasnych starosti s deturencami 😵

vevericka80
4. mar 2010

ahojte splniecka 😉
splnka katy ti to spravne napisala, moze ale nemusi to znamenat koniec.....ja by som si urcite pockala na krv

strelka11
4. mar 2010

splnka vies ze si sa nevedela dockat testiku,ale teraz ti nezavidim tie dni cakania do pondelka 😖 daj potom vediet ako to dopadlo 😉

splnka
4. mar 2010

Ahote,
veru je to horšie, ako keď máš v športke chytených päť čísiel a čakáš na JACKPOT 😀 No horor!!! strelka a ty kedy ideš na krvičku? Teba to vôbec neláka testnúť
veverička a ty sa ako cítiš?

strelka11
4. mar 2010

na ja idem 9.3. a som dneska 12den po ET,takze tak ako ty vcera,ale u mna je silnejsi strach z negativneho testu ako zvedavost,takze takto si mozem vychutnat ze som v tom aj ked mozno nebudem ☹ lebo presne ako si opisala bolesti a stavy tak presne som aj ja na tom,tak teraz sa bojim este viac testovat 😖

vevericka80
4. mar 2010

ja sa uz nezamyslam nad tym co citim a co necitim, lebo sa neda spoliehat na nejake bolesti, symptomy ....u kazdeho je to ine...mozu to byt aj ucinky tych liekov co berieme

splnka
4. mar 2010

strelka, ja som Ťa nechcela vystrašiť ☹

strelka11
4. mar 2010

no ved to nevadi splnka to ja len ze to co si opisala,je mi az moc povedome,tak dufam,ze test vyjde pozitivny, drzim palce aj tebe nech sa ti to este zmeni,este stale mas nejaku nadej 🙂 🙂 🙂

rebeka33
4. mar 2010

Ahoj splniečka,
dalilka som rada,že si v dobrej nálade a už máš chuť bojovať ďalej. My ženy sme proste úžasné. 😀 😀 😀 .
Dúfam, že tú "hádku"o centre som nespustila ja. Ja odchádzam hlavne preto ,lebo nerobia soft. Ja som za posledný rok absolvovala 2 ivf 2 kety 1 ma . Som prepchatá z hormónov a neviem si predstaviť plné ivf.
Ak by Brno nevyšlo tak okolo38 -39 r. sa vrátim do splnu na 3 ivf. Dúfam,že nebudem musieť. 🙂 . Hlavne kvôli sestričke Tá je fakt super. 😵
Prajem veľa úspechov vo vašom snažení.

dalida
5. mar 2010

Zase nas posuvam 😉 Kde ste vsetky? 😕

vevericka80
5. mar 2010

ahojte...tak ja som nedavno dosla domov z prace...uvarila som si caj a vylozila si nohy 🙂

zajacik...
5. mar 2010

Ahojte SPLNiecka 😵
Dalidka nech ti ta pauza od snazilkovania cim skor ubehne 🙂
Babulky co cakate na vysledok, strasne silno drzime palceky aj s babatkom 🙂
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

silvia.v
5. mar 2010

Ahojte splniečka,
mám otázku. Neviete niekto o super zubárovi? Chce to nový chrup hlavne rýchlo a pekne. Poraďte niekoho.
Ďakujem.
Želám pekný dník. 😵 😵 😵

splnka
5. mar 2010

Ahojte, no ja som to nevydržala a dnes som išla na krv. A negatívne. 😠
Tak strelka a veverička, dúfam, že vám sa to podarí. Držím palce.

vevericka80
5. mar 2010

splnka je mi to velmi luto ☹ drz sa

pimma
5. mar 2010

splnka.. skoda 😖
vevericka, strelka.. verime vam 😉
inak ja mam tolko roboty, ze uz ani nestiham chodit na MK, cely vikend nebudem doma..
.. ten marec sa tak vlecie, uz chcem ist na ket 😅

marcelka82
6. mar 2010

Ahojte. Prišla som nás aspoň posunúť na prvú stránku.
Chytajte vírusiky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
6. mar 2010

Splnka 😒 😒 😒 Vela stastia v dalsom snazilkovani 😉

vevericka80
6. mar 2010

ahojte 😉
marcelka chytam 😎
ako sa mate tehulky? 😉 uzivate si tehotenstvo?

ixi
autor
6. mar 2010

ahojte splniecka posuvam nas 😀
marcelik ako sa mas uz sa ti to gula z kopca 😉
zajacik vevericka ahojky 🙂

monikasun
6. mar 2010

pekny vecer splniecka...mam na vas otazocku, kedze viem, ze uz toho mate za sebou podstatne viac ako ja...od zajtra mam brat estrimax (3x1 tbl.), maju sa uzivat rano, na obed a vecer (tak ako v den prenosu embryí), alebo sa maju uzivat kazdych 8 hodin (podobne ako antibiotika)?
Inac, ked som si precitala info letak k estrimaxu, tak ma velmi prekvapila info, ze sa nesmie podavat tehotnym zenam, alebo zenam s podozrenim na tehu...(?!?) 😕 Dakujem za infosky... 😉

vevericka80
6. mar 2010

ahojte 🙂
monikasun....ja beriem estrimax rano, na obed a vecer a nedodrziavam 8 hodinovy odstup...inac v tom letaku je napisane aj to, ze ked sa ten estrimax doplni nejakymi liekmi, tak sa da aj v tehotenstve

monikasun
6. mar 2010

dakujem za info, vevericka....to som asi nedocitala 😅 takze staci, ked rano vstanem, potom na obed a potom niekedy vecer....
ty si na tom ako? ved tebe uz ubehol takmer tyzden od ET, vsak?

vevericka80
6. mar 2010

no ja som dnes 5.den po ET a obcas mam zmiesane pocity...chcem velmi verit, ze sa to tentokrat podarilo, ale obcas zacnem o tom pochybovat.....ty sa teraz chystas na ET alebo KET?

monikasun
6. mar 2010

ja idem v pondelok na ET (je to nase 1.IVF). u teba je to kolke (kedze chces verit, ze to tentokrat vyslo)? neboj, urcite sa to vydarilo! budem ti velmi drzat palce! 😉

vevericka80
6. mar 2010

to je uz nase 2.IVF.....minuly rok sme mali 1.IVF a jeden KET...aj ja ti drzim palce, aby sa vam to podarilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre