Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
11. máj 2009

ixi moja , tu som ale za chvilku zase odbehnem, ale sa vratim 😉

na hematologicke som bole v KE vo fakultnej u pani primarky Hulikkovej a objednala ma tam moja gynekologicka, mam aj genetiku, tu robia v SNV 😉

melisska
11. máj 2009

ixi a vyjde to, ved si uz bola tehu 😉 😵 tak sa ti to podariiiiiiiiiiii 😎

dalida
11. máj 2009

Dobre popoludnie. Citam vas a... Ixi, je mi to luto ☹ ☹ ☹ ☹ 😢
Myslela som na teba a silno drzkala palce. Aj my sa raz dockame... Prajem vela pozitivnej energie a sily bojovat dalej 🙂
Melisska, kukulik dakujem vam za pozitivne slova a priania. Zajacik, aj tebe prajem vsetko dobre.

melisska
11. máj 2009

dalidka a ked ta bolia krize, moze to byt aj tehu 😉

lyndus
11. máj 2009

hej hej melisska, som jej aj ja pisala, ze aj mna bolia krize, jak sa mi maternica roztahuje 😀

zajacik...
11. máj 2009

Dalidka dakujem, cmuk 🙂

kukulik30
11. máj 2009

juj krize su dobry znak dalidka 🙂 drzim paste 😵

ja uz tak chcem menzes, mohol by mi prist aj normlane, ako ma...to by vychadzalo na 16.- 17. maja...ale vycsinou asi chodi az o 14 dni 😒 tak si pockam

melisska 🙂

kukulik30
11. máj 2009

stevka sa neozyva, zeby uz Jakubko uzrel svetlo sveta? 😵

piskota80
11. máj 2009

ahojte,
ixinka moja, je mi to strašne ľúto. ☹ ☹ ☹ ☹ neviem, čo mám na to povedať, buď silná, určite to vyjde

kukulik30
11. máj 2009

piskotka ahoj, ako este boli brusko?

ja sa pamatam, ze ty si aj predtym tak reagovala na Estrimax, bolo ti zle tusim..asi ho nejako zle znasas 😒 ale uz zajtra budu bambulky v brusku 😉

piskota80
11. máj 2009

ahoj kukulik,
áno, predtým mi bolo zle na žalúdok, teraz si na to už asi zvykol, lebo ma nebolí 😀 😀 😀 zato ma bolí v podbrušku ale bola som dnes v splne - pichnúť si B12, lebo môj brat je mimo KE a na centrálny príjem sa mi nechcelo ísť. Sestrička hovorila, že to nevadí, zajtra sa na mňa už teší. Pýtala som sa na to, či sa moje bambuľlky už rozmrazujú, ale vraj ešte nie, dajú ich rozmrazovať až po druhej. A ty, ako sa cítiš? Už príde MS?

dalida
11. máj 2009

Dievcata, vy ste fakt zlate... Akurat papkam chrumka toasty, fajne pikantneee. Mnam.
Piskotka, na co ta B 12? Kvoli bolestiam v brusku?

melisska
11. máj 2009

kukulik mne prisiel skor 😉 tak pride aj tebe 🙂
ixi, moja kde si ☹
piskotka ahooooooj, drzim palceky 🙂
zajacik, tebe tiež, nech motyka vystrelíííííííí 🙂

no, mne uz sa nedaju pichat injekcie do brucha, tvrdeeeee, modre, bolave, asi uz zajtra zacnem do pleca, dnes som prvy krat zavolala sestricku, lebo vcera som plakala ked som pichala do brucha, ten fraxipirin mam v sebe asi 60 ks, ked vam mam napisat pravdu, ide mi uz to pichanie na nervy. V stredu idem na kontrolu, tak som zedava ako mi rastu foliky, boli ma hlava, lebo vzdy pre pichanim som napata ako to bude boliet a kde pichnem.

piskota80
11. máj 2009

nie kvôli bolestiam, naordinovala mi to hematologička.
melisska moja, drž sa mi, musí to veľmi bolieť. Bude asi fakt lepšie, keď si budeš fraxiparin pichať do ruky. Ak Boh dá a budem tehuľka, ja začnem pichať od štvrtého týždňa tehotenstva. Nezávidím ti to, ja som si pichala minulý rok dva mesiace a poriadne modriny som mala na brušku. Mojko, kiež by sme ti vedeli nejako pomôcť 😒

melisska
11. máj 2009

nie, B12 nam pichaju lebo mame nalezy z hematologie 🙂

melisska
11. máj 2009

piskotka si zlata, vies ja toto vydrzim, ale velmi sa bojim, ze sa mi to nepodari a budem sa musiet zmierit s tym co nechcem, aj ked sa pripravujem na vsetky moznosti

melisska
11. máj 2009

este aby to nebolo malo, mám zvyseny cholesterol 😒

jaanulienka
11. máj 2009

ahojte, prisla som k vam na skok, kym sa mangel nenapapka. 😉

piskota80
11. máj 2009

tak vieš ako sa hovorí - keď sa darí, tak sa darí.
a žiadne pesimistické nálady, ty si veľká bojovníčka tak hlavu hore a hor sa do boja.
U mňa je to zlé, že si nedávam pichať B12 pravidelne, ale sporadicky, za čo sa hanbím 😔 😔 😔
a ty si ako často dávaš pichať b12?

piskota80
11. máj 2009

jaanulienka vitaj, ja zase idem odskočiť - idem spraviť manželovi zeleninový šalát, tak sa zatiaľ majte.
pa

jaanulienka
11. máj 2009

tak mu prajem dobru chut 🙂

piskota80
11. máj 2009

šalátik hotový, už len čakať na príchod manžela 😵 😵 😵 😵 😵
inak sa už neviem dočkať zajtrajška 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

piskota80
11. máj 2009

ta to snáď nie je pravda- keď ja mám konečne čas, nikdy tu nikto nie je ☹

piskota80
11. máj 2009

tak čaute, zajtra ráno sa ozvem.
Pa

jaanulienka
11. máj 2009

ja som tu len ma to nebavilo lebo tu nikto nebol 😖

dafy
11. máj 2009

lyndus nie ja prirodzene nemozem mat.to bolo prve IVF a podarilo sa na prvy šup. 😝

ixi
autor
11. máj 2009

cavte kocky tak som tu melisska a ty si mala aky problrm ked si isla na hematologiu? koli potratom? 😔

melisska
11. máj 2009

piskotka ked aj rano precitas, B12 picham raz tyždenne 😉 pa moja 🙂

jani ako sa mate 🙂
ixi ano

ixi
autor
11. máj 2009

melisska dik

melisska
11. máj 2009

ixi co robkas, ja som niejaka nanic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre