Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
19. máj 2009

dalida tak zajtra ked vyrazis do ulic tak dym a cara do lekarne, alebo DM-ka 🙂 mno ja ho tam vidim 😕

piskota80
19. máj 2009

prečo by si mala spať na brušku? 😕 😕 😕 Vraj to nie je dobré na krčnú chrbticu, no ja inak nezaspím

dafy
19. máj 2009

dievcata ja som si kupila v lekarni FEMIBION 800 ten mi odporucili vo viacerych lekarnach brala ho z vas niektora??

dalida
19. máj 2009

Dafy, som ovplyvnena manzelovym vyjadrenim, ze nie..., ale nemusi byt na teste, postaci mi ak bude pozitivna krvicka. 😀
Piskotka, 2. juna zacinam o 8hod. s predskolskou a el. pedadagogikou + psychologia. 😒
Nedokazem sa vsetko az tak perfektne naucit...

melisska
19. máj 2009

dalidka dym a cara 😀
piskotka mam trochu obratenu maternicu dozadu a citala som na nete ze je dobre spat na brusku, tak ma to napadlo

melisska
19. máj 2009

dafy ja to nepoznam, to su vitaminy?

jespera
19. máj 2009

ani ja nic neviem o plnom mechure, ja pred vsetkym idem stale na wc...myslim ze keby to malo fakt nejaky vplyv -tak by pred vkladom kazdej povinne nakazali, nechodit na zachod

piskota80
19. máj 2009

aha, tak určite potom spinkaj na brušku.
dalida, určite to stihaš, veď si šikulka - a máš ešte skoro dva týždne, tak nestresovať, bambuľlke to nerobí dobre

dafy
19. máj 2009

meliska toto mi odporucili ze sa to bere pred planovanym otehotnenim a prve 2tyzdne tak skusim 😀 😀 berem ho uz 8den

lyndus
19. máj 2009

dafy ani ja ich nepoznam, mno ved uvidis 🙂 ja som tiez spavala na brusku, ale teraz sa to snazim obmedzit 🙂

dafy
19. máj 2009

chcela som napisat a prvych 12tyzdnov ked otehotnies.natukaj si FEMIBION800 a tam si precitas co vsetko to obsahuje

lyndus
19. máj 2009

dafy urcite to bude super, nebojaj 🙂

dafy
19. máj 2009

no uvidime co mi ine ostava len cakat 😀 😀

piskota80
19. máj 2009

inak melisska, cez víkend idem do Gelnice - naši tam majú chalupu, ktorú prerábajú na RD aby tam na dôchodku mohli žiť. Manžel ide pomáhať pri zatepľovaní, ja si budem váľať šunky, lebo v pondelok už pôjdem do práce

deny3
19. máj 2009

nejak ste sa rozkecali hneď zrána 😀
baby, testuje príliš skoro, ja som testla 8. deň a toho ducha som videla iba ja, aj to iba pri okne, až o pár dni bol viditeľný aj pre iných. Veľmi vám držím palce !!!!

ixi
autor
19. máj 2009

cavte kocky tak vy ste zasa toho popisali ja nestiham 😀 😀 😀

deny3
19. máj 2009

ahoj ixi, nikto tu nie je.

deny3
19. máj 2009

a inak tá nová farba vlasov ti sekne, oživila ťa.

ixi
autor
19. máj 2009

no ja som to riskla svietim ako ziarovka ale to sa da lahko zmenit 😀 😀 😀

ixi
autor
19. máj 2009

a ty sa ako mas?

kukulik30
19. máj 2009

Ahojte uz som doma, manzel si musel este pobehat po svojich veciach, tak som sa vliekla s nim... 😝
a k teme dlzky vztahu, ja som s manzelom 15 rokov, z toho 9 manzelia 😀 panecku 😕 😀

no mam pichat Gonal 150 jednotiek a o pol 2 zavolat, kedy zacat 🙂

deny3
19. máj 2009

ixi na fotke až tak nesvietiš a si mladučká, môžeš aj svietiť 🙂
som šťastná, že čakám bábo, ale samotné tehotenstvo nič moc, a to ma ešte len čakajú tie najťažšie mesiace, ale prežijem.
pekne kukulik, 15 rokov to je výkon! my sme spolu 4 roky a manželia 2, takže ešte hrdličky.

ixi
autor
19. máj 2009

kukulik takze uz to naplno zacina super tesim sa 😵 😵 😵

deny3
19. máj 2009

a kde je katy, dnes tu ešte nebola, to sa nestáva.

ixi
autor
19. máj 2009

a my sme spolu 7 rok 😉

kukulik30
19. máj 2009

ixi, sak aj ja sa tak tesim 😵
deny veru , a este stale si hrdlickujeme, nie je to zas tak intenzivne, ako kedysi,to musim uznat....ale je to moj zivot/ moj manzel a moj samko a moje este nenarodene deticky/ 😵 😀

ixi
autor
19. máj 2009

kukulik nenarodene dvojicky 😉

kukulik30
19. máj 2009

tak tak ixi..ale ja dvojickami este nekoncim, vies ..to preto, lebo sak este budu aj mrazacikovia 😉 😀

lyndus
19. máj 2009

ahoj ixinka 🙂 ahoj kukulik, super, ze uz zacinas 🙂

melisska
19. máj 2009

ahojte ixi, kukulik 😉
my sa pozname od roku 1994 😀 cize 15 rokov 😵 a ako manzelia sme 13 rokov 😵
kukulik tak zacinas 150 😉 som zvedava kedy 🙂
musim odbiehat lebo variiiiiiiiiiim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre