Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
20. jan 2010

Katy, juuuj... Dufam, ze vam to co najrychlejsie prejde.
Pimma, 300j... Uf, to je dost... ale on vie co robi... neboj 😉 A ak by ti chybal gonal, tak ja ti 1 cele pero podarujem... 😉 Mne sa zvysil po druhej stimulke.. Mne davky znizil oproti prvej stimulacii o polovicku... Vypichala som tri pera... 1 davku zo stvrteho... Takze mam takmer dve balenia 😉 Rada ti pomozem 🙂

zajacik...
20. jan 2010

Katy zrejme vam uz idu zubky, nie? Vtedy moze byt taka vysoka teplota... pozdravujem Hanicku a nech to cim skor prejde...

Pimma ja som teraz tiez stimulovala po 300jednotiek, ale Puregon, Neboj sa prestimulovania, ved pojdes po par dnoch na kontrolu a doki ti potom podla reakcie moze davku znizit... A je pravda ze v tych perach su rezervy, najlepsie je to pichat tak, ze treba minut celu injekciu (neviem ci aj na gonale je taka stupnica na pere kde si nastavis pocet jednotiek celej davky a ked ti to nevyjde tak sa stupnica zastavi na cisle, co vlastne ukaze kolko mas este dopichnut z druheho pera, na puregone to bolo). Cize niekedy ked ti vyjde cela davka pichnes raz, ked ti uz cela nevyjde, tak pichnes ten zbytok z prveho pera a dopichnes z dalsieho pera. A keby si nahodou musela dokupovat dalsi gonal, aj ja som dokupovala, tak to ti da doki dalsi recept a poistovna to preplaca. On vzdy da do ziadosti o schvalenie viac baleni - ved si pozri kolko ti napisal do ziadosti pre poistovnu a kolko ti potom v skutocnosti predpisal, urcite o jedno-dve balenia menej...

Silvia tak drzim palce, uz sa ti to blizi 🙂

Zdravim ostatne SPLNiecka 😵

pimma
20. jan 2010

dalida 🙂 dakujem. ak by mi bolo malo tak sa ozvem a urcite sa nejak dohodneme 😉
zajacik.. si ma ukludnila, dakujem za cenne rady 🙂 piatok idem na to.
kedy ste si pichali, rano,ci vecer?

vevericka80
20. jan 2010

ahojte splniecka 🙂
katy chuda moje, ale urcite to zvladnete
pimma super, ze uz to fakt zacne....doki urcite vie co robi a mozno ti tu davku znizi....ja som si pichala vecer

pimma
20. jan 2010

ahoj vevericka.. ved uz aj ty pomaly zacnes buduci tyzden 🙂

vevericka80
20. jan 2010

ano...dufam ze pondelok zacnem dekacom 🙂 nejak na to cele v poslednom case velmi nemyslim

silvia.v
20. jan 2010

pimma, mám KETko toho 9.2.
IVF mi nevyšlo.

ogeletka
21. jan 2010

Ahojte.
Chcem sa opýtať stimulovali ste niekto s injekciami Fostimon? Koľko ste doplácali? Aké máte s týmto liekom skúsenosti? Dakujem 🙂

zajacik...
21. jan 2010

Pimma ja som si tiez pichala vecer, vacsi klud nez rano 😉
Vevericka veru nemysli na to a drzim palce aby sa to podarilo aby si mala take krasne prekvapko ako ja 😵

vevericka80
21. jan 2010

zajacik dakujem pekne....takemu prekvapku by som sa potesila tesne pred svojimi narodkami 🙂 bol by to fakt nadherny darcek

pimma
21. jan 2010

vevericka... kedy mas narodeniny

ixi
autor
21. jan 2010

ogeletka ahoj ja som stimulovala fostimonom 11 dni na den 3 inj. a jedna stala dajak do 300 sk myslim mala som 28 vajok takze super pichala som si do brucha podkozu 😉 neni to bolestive 😉

ixi
autor
21. jan 2010

katy nech sa hanicka skoro uzdravi 😎

vevericka80
21. jan 2010

pimma 22.marca

rebeka33
21. jan 2010

Ahojte splniečka.
vidí, že už sa tu stimuluje jedna radosť. Ja ešte stáááále čakam mrchu. Gyndoška včera povedala nech ešte vydržím, že je lepšie ak sa cyklus rozbehne sám. už je to 71 dní. Aké máte skúsenosti? ja som myslela ,že už budem mať po kete. Kto sa teraz chystá?
Katy dúfam, že Haničke je lepšie. Držím palčeky a myslím na vás.
Pima podľa mojich skúsenosti je v každom pere rezerva asi 50 mj. Ja ich mám pre soft odložené v ladničke. 😵
prajem pekný večer.

mima263
21. jan 2010

ahoj rebeka tak ty ma chceš asi dobehnúť, že? 😉
Ja som na ms čakala 78 dní 😕
A gyndoška Ti nevravela ako to vyzerá? Ja som už bola rozhodnutá pre vyvolávačku a Dr. objavil dominantný folikul, tak to nechal tak, že je lepšie keď sa cyklus rozbehne sám.
Ja by som mala ísť na KET. Už sa mi rozbieha ms, ale včera som dostala antibiotiká, tak neviem, čo robiť, či do toho ísť

rebeka33
21. jan 2010

Ahoj mima,nerobila usg, len skonštatovala , že mám čakať. Možno zavolám do splnu. Ale mne teraz tiež nasadila atb. , aby sme preliečili infekcie pred ketom. Mynule som schytala infenkciu, aj keď podozrievam utroš.Takže ak to len rozbiehaš tak to asi nevadí. Ale medzi atb. sú rozdiely, tak sa poraď či sa tieto nepriečia s ketom . Myslím ,že Hredzi ti to vie povedať najlepšie.

marcelka82
21. jan 2010

Ahojte. Pridala som nejaké fotky z bruška a z vecičiek pre maličkú. Aby ste o nás mali prehľad. 😀

ixi
autor
22. jan 2010

marcelik krasne brusko a j novy uces tebe to tehu prospieve 😉

cavte splniecka 😎

marcelka82
22. jan 2010

Ďakujem mojka. Už som vyzerala hrozne. Musela som sa dať aspoň ostrihať. 🙂

ixi
autor
22. jan 2010

a inak ako?

lenuliatko
22. jan 2010

Ahojte babule 🙂
Dobre sa to tu číta, ako zas rozbiehate stimulky, verím, že bude veľa bábätiek 😵 Držím palce všetkým...
Marcelka, nový účes ti pristane, vidím, že Alex sa garderóba rozrastá. Aj ja som hodila do albumu, čo už máme, plus oblečko, ale to sa mi bude musieť najprv chcieť stiahnuť z mobilu 😀 Ako sa inak máte, všetko ok? Teraz sa pre zmenu moji drobci posunuli nižšie, ale akosi je to ťažko vydržať dlho ležať s vyloženými nohami 😅
Ixi, ty máš čo nové?
Katy, verím, že Haničke je už lepšie. Bábätkám občas tak vybehnú teploty... 😒
Zajačik a vy sa ako máte so Zajkom malým? Bruško rastie?
Kkatty, aj tebe tie tt krásne pribúdajú, veru mám pocit, že to strašne rýchlo beží, ale aj tak by som už bola najradšej za nejakou bezpečnou hranicou 😉
Dalida, kedy sa chystáš na KET? Myslí, že s tou krvou to nie je až také zlé, vyjde to 😉
Mimka, ty sa poraď či môžeš ísť s tými ATB na KET a šup po bábätká 😉
Rebeka, veverička, pimma, ogeletka, silvia, kukulik a neviem koho som ešte zabudla, nech vám to všetkym vyjde 🙂

oacka
22. jan 2010

Ahojte, kočky! Zajko,lenuliatko,my sme približne rovnako dlho tehotné,preto sa vás chcedm opýtať: Nebolí vás niekeddy celý spodok? Mňa odvčera bolí všetko - podbruško, kríže, bedrové klby, predok aj zadok, a neviem, či ísť k lekárovi alebo sa mi rozťahuje telo? Poradíte mi? Bojím sa. Ani v noci to neprestalo.

lenuliatko
22. jan 2010

Oacka, mňa zatiaľ spodok, zadok, kĺby ani kríže nebolia. Ale občas bruško. Predvčerom som ho celý deň mala, akoby som v ňom nosila kameň. Proste som cítila taký tlak, často som nahmatala vydutiny, pri vstávaní, keď ho napnem mi nie je dvakrát najlepšie. Už za tým nehľadám nič hrozné, beriem to tak, že maternica rastie, rozťahuje sa a proste, je to cítiť. Raz viac, raz menej. Nasadila som si vyššie dávky magne B6 a už včera bolo lepšie. Aj ma viac nafukuje, takže ťažko definovať, aký podiel na tomto to má. A inak, ak si útla, je to úplne normálne, v tehotenstve sa rozťahuje panva, takže jasné, že to cítiš. Podľa mňa si nasaď preventívne magne, uvoľní to svaly a lež čo najviac. Bábo rastie a robí si miesto na všetky strany 😉

oacka
22. jan 2010

ja si dávam 2 tabletky Magne. myslíš,že môžem aj viac?

zajacik...
22. jan 2010

Caute babulky 🙂
Leni mame sa so Zajkom dobre, poslucha mamicku a nerobi jej ziadne problemy, je to moj zlatusik 😵
Oacka ja nemavam ziadne bolesti, tak ti velmi neporadim. No keby to u teba pretrvavalo, tak radsej zbehni k dokimu, preistotu 😉

zajacik...
22. jan 2010

Marcelka mas uz krasne brusko a velmi sa mi pacia tie tehotenske komplety co mas oblecene 😵
Lenuliatko tak vam uz sa tiez vybavicka rozrasta, ja mam zatial len par kuskov oblecenia, ale inak este nic 😅

katy2
22. jan 2010

Ahojte 🙂
nestiham citat, vsetkym drzim palce 😵
hanka sa ma dnes prvy den lepsie... teploty ustali ale je este slabunka... Mala 40-ky horucky 😔 To boli dni a noci.... Bola to viroza.... Vyzera, ze je to za nami....

zajacik...
22. jan 2010

Katy tesim sa ze uz je Hanke lepsie, posielam cmuk 😉

dalida
22. jan 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. Ja som bola dnes na UTZ. Hlasim sliznicku.... A/B = 8. ET mame naplanovany v piatok o tyzden.
Hredzi sa k vysledkom z hemato vyjadril tak, ze fraxiparin pichat nemusim... vitaminy brat mozem... Rozhodla som sa nepichat si ich. Brusko mam samu modrinku 😔 Chcem to skusit len s vitaminmi a uvidime ako nam to dopadne.
Katy, tesim sa, ze je uz Hanicke lepsie. Myslim na vas.
Zajacik, Lenuliatko tak krasne vam pribudaju tt. 😵
Marcelka, idem kuk na tvoje nove foto.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre