Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

silvia.v
26. feb 2010

Ixi ahoooj, pozdravujem 😵 😵 😵 a želám pekný víkend. Dnes neslúžiš? 😵

silvia.v
26. feb 2010

Cinzana, teraz som si prečítala tvoj postreh na centrá. tak ja viem len jedno. Že keď vyčerpám zásobu z mrazničky tak určite pôjdem znova na IVF od začiatku ale v inom centre, v zahraničí. Ja som samoplatca a čakala som od toho trošku viac...... 🤐

mravvcek
26. feb 2010

Dakujem za radu baby,ano idem tam prvykrat a mam trosku obavy,ze ako to bude prebiehat ale snad nam pomozu.A mam mu povedat piatkovy termin MS?Neviete mi povedat na kolku tam mam ist a asi ako dlho tam budem,pisal mi,ze tak na pol osmu,neviete ako dlho sa tam caka?Je to niekde na poschodi,viem,ktore budova,ale netusim kde presne.

silvia.v
26. feb 2010

Ideš do splnu Mravvcek?

zajacik...
26. feb 2010

Mravvcek prides na pol osmu, sestricka ti zoberie krv, potom si pockas na UZV, tie sa robia od osmej v poradi v akom babulky prisli. UZV trva par sekund, ide to velmi rychlo. Do deviatej budes urcite vybavena 🙂 A nezabudni si prezervativ na UZV 😅

zajacik...
26. feb 2010

Lenuliatko moj doki za k pohlaviu nevyjadril, tak uz sa spolieham na Dankovcika 🙂

silvia.v
26. feb 2010

ak áno, tak je to ako je železničná nemocnica. budova je tuším orandžová a je tam aj názov tak mala by si to nájsť. vchod vedľa lekárne.keď vojdeš do brány tak na ľavo sú dvere a na ľavej strane je zvonček SPLN a len zazvoníš.A potom len vojdeš a pred tebou sú ti dvere. Dúfam že som to ako tak popísala.

zajacik...
26. feb 2010

je to svetlomodra budova uplne rohova 🙂

mravvcek
26. feb 2010

Jo jo je to uplne na rohu a maju tam tabulu oranzovu 🙂 ano idem do splnu a 1.krat,ja som volala sestricke a ona mi povedala,ze nemusim mat prezervativ,ze oni mi daju 😨 no a na kolku by som mala ist baby aby som bola medzi prvymi 😀 😀 😀

zajacik...
27. feb 2010

Mravvcek oni su tam uz od 7,15, niekedy tam nieje skoro nik ani pol osmej, niekedy je tam uz viac ludi, pondelky su asi plnsie, tak mozes prist uz o stvrt a urcite budes medzi prvymi... drzim palce nech sa ti prva navsteva v SPLNe paci a hlavne nech coskoro odtial odides s bruskom 🙂

lenuliatko
27. feb 2010

Dobré ránko splniečka 🙂
Zajačik, príspevok o 5:11h? 😅 Nemôžeš spávať, či si pozerala hokej? 😀
Astrid, nepreháňaj 😉 To všetko sú len vlastné skúsenosti za tri roky snaženia. Tiež som sa snažila urobiť možné aj nemožné, zistiť príčinu, prečo sa nedarí, no a mám si to nechať pre seba, keď to možno ešte niekomu pomôže? Tu na koníku som si pozisťovala veľa vecí, potom len chodila za dokinou, nech predpisuje vyšetrenia. Ja som vždy bola zástanca toho, že najprv si dať urobiť všetky dostupné vyšetrenia a potom skúšať IVF, nie naopak...
Matulka, myslím, že v tomto nie je rozdiel, či je KET či ET, takže anopyrin kľudne ber. Ja som brala od vkladu 50mg denne, jednak je to na protilátky, jednak riedi krv. Či pomohlo práve to, neviem, ale neuškodilo 😉
Mravvcek, vitaj, ani sa nenazdáš a aj ty budeš čakať na výsledok IVF alebo IUI 🙂
Zdravím aj ostatné babulky, pekný upršaný deň 🙂

lenuliatko
27. feb 2010

Rebeka, zajtra prajem krásny dvojpaličkový testík 😉

vevericka80
27. feb 2010

ahojte splniecka 🙂 prajem vam prijemny vikend
ja mam od OPU nafuknute brucho a neviem ci to tak ma byt 😒

alex9966
27. feb 2010

vevericka80 ja som mala taky isty problem. sestricka sa zo mna smiala ze som ako v piatom mesiaci. poradila mi pit fatru a jest slane. mne to pomohlo.

monikasun
27. feb 2010

ahojte splniecka...co to tu citam? je dobre po ET brat anopyrin? tak to si musim zaobstarat...inac...aj vy ste mali ku koncu stimulky pocit, ze si "vycikate" vajecniky? 😒

vevericka80
27. feb 2010

alex ja tu fatru pijem, teraz som aj tycinky zbastila 🙂 ked lezim alebo sedim tak je to fajn

vevericka80
27. feb 2010

monikasun aj ja som mala podobny pocit

marcelka82
27. feb 2010

Ahojte. Mám pre drobca všetko poprané, požehlené a zloženú postieľku. Pridala som aj foto z postieľky. 🙂 A už som taká unavená.

monikasun
27. feb 2010

ahoj vevericka...ty si bola minuly tyzden na OPU, vsak? ake to bolo? mna to caka buduci tyzden a cim je to blizsie, tym mam vacsie obavy....hlavne, aby som sa vyhla hyperstimulaku..

monikasun
27. feb 2010

marcelka, ta supravicka do postielky je krasna 😉

marcelka82
28. feb 2010

Dobré ránko. Momentálne vám závidím, že ešte spíte. Ja som hore už 2 hodiny. Malá od včera kopká riadne silno.

monikasun ďakujem veľmi pekne.

rebeka33
28. feb 2010

Ahojte splniiečka,
lenuliatko ďakujem ,že si na mňa myslela, ale žiaľ sa musím pridať k početnej skupine neúspešného ket. Je tam len /na 12 deň. ani plakať nevládzem. ☹ Nakoniec som aj rada, že som viac mrazákov nemala. ďakujem vám všetkým za podporu, budem si vás čítať, a držať vám veľmi palce, ale zdrhám do reprofitu Brno. tretie ivf si nechán až tesne na39r.
Marcelka krásna postielka, a to si ju zložila sama, si šikulka, ale mala by si oddychovať. 😵
prajem pekný zbytok víkendu. 😵

deny3
28. feb 2010

dobré ránko 🙂

marcelka výbavička je nádherná, tá postieľka 😵 a tie polodupačky máme aj my, aj v modrom a sú veľmi pohodlné, aj bodyčko s mačičkou, len v zelenom, aj košielky 😵 žeby rovnaký zdroj ?

rebeka držím prsty v Brne, nad ním rozmýšľam aj ja, keďže ja už tohto roku budem mať 40.

u nás sa bojuje s nádchou, veľmi nepríjemné ☹

matulka7
28. feb 2010

Dobrý deň splniečka,...

rebecca - je mi to ľúto,... naozaj,.. ja sprostá som si včera urobila test po 6 dni KET - samozrejme že biely,..... no uvidíme,.... 😒

marcelka - málá Alex bude mať senzačnú výbavu,... drž sa,... 🙂 🙂 🙂

pimma
28. feb 2010

rebeka ☹ skoda, verila som, ze sa to podari. to nie je mozne,, 😖 rebeka, drz sa a vela stastia. daj potom vediet, ako to tam prebieha 😉

vevericka80
28. feb 2010

ahojte splniecka 🙂
marcelka ta postielka je nadherna 😵
rebeka je mi to velmi luto, ze to znova nevyslo ☹
monikasun ano vo stvrtok som bola na OPU a zajtra idem na ET....neboj sa toho, trochu si pospis, trva to cca 10-15 min a potom si este na izbe oddychnes...zakladom je potom vela pit

marcelka82
28. feb 2010

Ahojte. Ďakujeme vám veľmi pekne. Postieľku so mnou výnimočne skladal manžel. Ostala som riadne prekvapená. Dajú sa dať dole kolieska a bude sa hojdať. Čo by môj manžel najradšej. Ale on pôjde do práce a ja potom budem stáť iba pri postieľke? On nechce pochopiť, že na dobre sa rýchlo zvyká. Veď sa bude hojdať v kočiari.

Deny, keď som pozerala Tvoju výbavu, hneď ma napadlo, že určite bude rovnaký zdroj - internet. 😀 Super ceny a nádherné. Som rada, že si s nimi spokojná.

A v čom ju mám priniesť domov? Čo odporúčate? Ktoré oblečenie?

mravvcek
28. feb 2010

Ahojte dievcata 😀 chcem sa vas opytat na tie vysetrenie protilatok.Prisla som tiez o babo,a chcela by som vediet kedy sa da robit to vysetrenie?Len po potrate tesne alebo mohla by som si ho dat urobit aj teraz?Co je k tomu potrebne?V Ke to robi aky doktor nemate nahodou nanho cislo?Dakujem vam velmi pekne 🙂

zajacik...
28. feb 2010

Caute babulky 😉
Marcelka tak ty si sikulka ked uz mas vsetko tak krasne nachystane 🙂
Deny nadchu rychlo odoslite prec,, nech ste zdravucki 😉
Rebeka ☹ ☹ ☹ velmi by som ti priala aby aspon krvicka zmenila vysledok z testu 🤐
Vevericka na zajtra drzim palce!
Mravvcek to imunologicke vysetrenie sa robi v novej nemocnici v zdruzenej tkanivovej banke (taka asi 8 poschodova ruzova budova hned pri ceste), robi to Dr. Bobak, tel. 055/6404302. Objednava sa tam, aj ti daju ziadanky, ktore potvrdi tvoj gynekolog. Zavolaj a dohodnes sa s dokim ze co a ako 🙂

zajacik...
28. feb 2010

No a este aby som nezabudla, cakame chlapceka na 100% 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre