Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
10. júl 2009

ahoj zajacik a kde ste boli na dovolenke??? 😎

ja som tiez velmi chcela ist uz konecne niekde k moru ale nase peniazky putuju zase k Dr.tak aspon on bude mat fajn dovolenku nie? 😀 😀 😀

zajacik...
10. júl 2009

Dafy boli sme v Egypte 😎 A tebe prajem aby si coskoro isla na matersku dovolenku, je to sice iny typ dovolenky, ale rozhodne stoji za to 🙂

marcela24
10. júl 2009

takze to potvrdzujem uz aj oficialne - NEVYSLO TO. no nic ide sa dalej, mozno sa raz toho dozijem ☹ aspon , ze som bola na tu spravu ako tak pripravena 😒 a pritom vraj 2.IVF-ka su najuspesnejsie.

sobka
10. júl 2009

Zajačik, vitaj doma, dufam, že si prisla taká oddýchnutá a že ste prisli traja!!! 😲 Ja som domka, mala som 6 ževraj pekných vajíčok a tak mi 2 vložili a zvyšok sa zmrazí, tak už len očakávam 😉 , idem si poležat, niečo popozerať v telke, drahý mi priniesol nejaké dvd. Marcelka, je mi to luto aj ja sa potichu obávam ako to moje 2ivf dopadne, zatial vsak dufam a veríííím..... 😵 tak krásny den... 🙂 🙂 🙂

ixi
autor
10. júl 2009

ahojky splniecka 😵 😵 😵
marcelka je mi to luto 😔 😢 😢 😢

dafy
10. júl 2009

ixi ahoj ako sa mas??
uz ti zistili pricinu spinenia??

dafy
10. júl 2009

ixi nerozmyslala si o tej Bylinkarke Anne Kopacovej co ju davali na Jojke ze by si jej zavolala??mozno by ti pomohla 😝
ja keby som nemala upchate vajcovody tak som uz u nej jak na koni 😀 😀

ixi
autor
10. júl 2009

ahoj dafy zatial nespinim dajak mi to preslo asi som bola fakt prehormonovana teraz cakam na mrsu mala prist v utorok a zatial nic ale to je u mna normalne mavam aj dlksi cyklus ako kedy
-o tej bylinkarke som nepocula a kde je,
-ako sa mam? a celkom dnes na nic sklamala som sa v jednej kamoske a dost ma to mrzi ale co narobim? 😔
a ty sa ako mas? 😵

ixi
autor
11. júl 2009

ahojte kde ste vsetky?? 😎

jaanulienka
11. júl 2009

Pekne sobotne popoludnie splniecka,

a je tu vobec niekto? 😀

ixi
autor
11. júl 2009

ahoj janulienka ako sa mas? 😵 😵 😵

shaarka
11. júl 2009

caute piskotky.
mam otazku: ked chcem ist na IVF, tak samozrejme predtym musim absolvovat laparku? vyzaduju to v centre? alebo nie?

mima263
11. júl 2009

ahoj shaarka. Asi to záleží od diagnózy. Ale odomňa laparku nechceli. A už stimulujem na IVF

shaarka
11. júl 2009

ahaaa. no. tak to je fajn.
drzim palce! teba si pamatam z grafov, pokial viem, ze? 😉
a jakou diagnozou obstastnili teba?

mima263
11. júl 2009

shaarka vďaka. No mňa so žiadnou, len mm má dg., ale to si asi tiež pamätáš 😉

ixi
autor
11. júl 2009

shaarka ani ja som nebola na laparke 😎 u nas je dg. zly spermiogram vtedy netreba laparku 😵

shaarka
11. júl 2009

aha, takze ak je zenska ok, tak laparku netreba. ak nie je, tak treba. takze u mna treba.
a velmi som zvedava na druhy spg. (na zac. augusta, po troch mesiacoch od prveho).
tak sa drzte kocky a nech vam rastu brucha! (nie od jedla 😀 )

jaanulienka
11. júl 2009

Ahoj Ixi,

no ked sa pytas ako sa mam tak ziadna slava. Momentalne cakam na mrchu. V pondelok som bola na vyvolavacke a zatial nic. Uz mam z toho riadne nervy lebo sa bojim ze to do dovolenky v SPLNE nestihnem. No uvidime. Dnes rano ma manzel prisiel zobudit lebo v na CT1 davali dokument o IVF. A pri vklade vajicok lekar sono zistoval tu spravnu teplotu a miesto pre vajicka a aj na obrazovke ich bolo vidno. No ked to skoncilo tak mi prislo luto a aj cely den mam taky nijaky. Tak dufam ze ten ketik dopadne dobre a aspon 1 drobciatko bude ale to je este daleko. Len nech nebudu musiet vsetkych 8 mraziacikov rozmrazovat.

melisska
12. júl 2009

prajem krasnu nedelu a cmuuuuuuuuuuk 🙂 😀

jespera
12. júl 2009

Ahojte, aj ja sa pridavam 🙂 🙂 🙂

petronelka77
12. júl 2009

Dobre ranko Splniecka 🙂 .
Prajem slnecnu a pohodovu nedelu 🙂 .
Lyndus sa tu dlhsie neukazala, neviete, co s nou je?

ixi
autor
12. júl 2009

ahojky splniecka 😀 😀

mima263
12. júl 2009

čafte 🙂
Dúfam, že ste mali peknú nedeľu.
Ja sa už neviem dožiť zajtrajšieho dňa. Dosť ma bolí bruch, blbo sa mi aj sedí 😒 . Dnes bola posledná inj.
držte mi palce, nech to mám čím skôr za sebou - myslím OPU

mimusa4
12. júl 2009

ahojte..posielam nejakú tú dávku kusaciu 😀
tttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt
😵 😀 😀 tttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttt 😀 😀 😀 😵
a jasne že držíme palce 🙂 😵

ixi
autor
12. júl 2009

mima ahoj 😎 silno drzkam palce nech to vinde cim naj naj 😵 😵 😵 😵
mimuska ahoj ale ti pribudaju tie tt 😎

mimusa4
12. júl 2009

ahoj ixi, to teda áno, o dva týždne už budem tlačiť očami bay sa to spomaly, však to už tak veľmi uteká, však ako sa pozriem na tt zuz...dry, tak si vravím, že ou však sa to ale blíííži..

a ty sa ako máš? teraz máš voľno??

piskota80
12. júl 2009

Ahojte,
ja sa len hlásim, že žijem. 🙂. Snažím sa užívať si život, aj by sa mi darilo,keby nebolo tej mojej šéfky - tá mi poriadne žerie nervy 😠 😠 😠 😠 Ale musím sa na to povzniesť, september to istí 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 Všetkým vám držím palčeky. Čafte 😵 😵

ixi
autor
12. júl 2009

mimuska ja sa mam celkom fajn pride synovec na 3 tyzdne takze o zabavu budeme mat postarane 😀 😀 😀 😀
ahoj piskotka bola si u tej bylinkarki? 😎

lyndus
13. júl 2009

Ahojte babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...kurnik, nesiel nam net, preto som tu nebola, clovek sa citi jak bez ruky ci co 😀 ale ste tu toho popisali, ani neviem, na co skor reagovat 🙂
Jespi, petronelka ahojte, ako bruska? Uz si ani nepamatam, ktora sla ku Dankovcikovi v ten den ako ja? Lebo sa neviem dopracovat k vysledku, minuly tyzden som nemohla volat, nevedela som cislo a nesiel net a dnes ma sestricka dovolenku, takze az zajtra vysledok...
juj babulky, jaka som rada, ze som zas tu 😀 😀 😀

kukulik30
13. júl 2009

Ahojte, ja len na skok, mam pracu doma a potom ideme von.... 🙂 pekny den vam prajem 😉

lyndus, no konecne...uz sme sa bali, co je s tebou 😀.....ale kym to bol len vypadnuty net, tak to je v pohode...i ked viem si predstavit....to ako si pisala, ze clovek je jak bez ruky, tak to mas pravdu 😀
takze zajtra bude vysledok, no som zvedava 😉

tak papa zatial, cez obed , ked Samko zaspinka, sa ukazem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre