Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

silurusgl
2. jún 2009

Mimusa-horm.vysetrenie,-odber. 😀 este nepoznam vase odborne znaky.sorrrrrrrrry!

lulocka
2. jún 2009

Ahojte.Konečne som s práce doma.Pýtala som si dovolenku na piatok aby som mohla isť do splnu a ten môj šéf mi ju odmietol dať s dôvodu že máme akciu a nemá kto pracovať.snažila som sa mu to vysvetliť ale typický chlap on chce svoje a hotovo.prosím vás počas stimulácie sa ako často chodí na kontroly.

deny3
2. jún 2009

ja som bola myslím dvakrát, potom už bol odber, to som si zobrala dovolenku, je to v plnej narkóze, ale dajú ti v centre aj paragraf, keď budeš chcieť. Ale medzitým si treba vybaviť predoperačné vyšetrenie.

lulocka
2. jún 2009

ja neviem ako to spravím ked to treba za taký krátky čas toľko voľna.Predoperačné ti ako dlho trvalo vybaviť?

lulocka
2. jún 2009

Deny dakujem

deny3
2. jún 2009

za obvodnou gynekologičkou, ona dala papier na interné, tam na vyšetrenie, potom ráno krv a potom výsledky. ja som to riešila hneď ráno, so šéfom sa dalo dohodnúť, že budem trochu meškať, aj tak som si to nadrobila. Vyšetrenia v SPLNe sú rýchle, najneskôr do pol deviatej som bola hotová. Skús sa v práci dohodnúť, vlastne na nejaký súhlas šéfa sa môžeš ..., jednoducho si ráno vybav čo potrebuješ a donesieš paragraf, dá sa aj po hodinách, mzdárka ti to potom zráta, podľa zák. práce máš nárok na 7 platených § do roka, využi to.

vevericka80
2. jún 2009

ahojte splniecka, tehulky, stimulantky, snazilky 🙂 🙂 🙂
davno som tu nebola, ale snazila som sa aspon precitat to co ste popisali ....
zdravim nove tvare 😎
kukulik ....prajem ti vela stastia na zajtra, aby sa ti to podarilo
steva gratulujem k babu, je to nadherne dieta 🙂
tinus ty sa pekne opatruj s tou jednou bambulkou, aby vam to teraz vyslo

lulocka
2. jún 2009

ja si nemôžem vybrať pol dňa paragrafu len ked cely den sme len dve a moje každé voľno je na úkor voľna mojej kolegine.Ja nie som s ke a mne návšteva centra zaberie skoro celý deň.No čo už ved niečo vymyslím

deny3
2. jún 2009

lulocka samozrejme, nejak sa to vyrieši, pre bábo všetko. Držím palce.

prestigio
2. jún 2009

melisska ďakujem za info hned sa idem pozrieť

melisska
2. jún 2009

prestigio nemas zaco 😉
deny ako sa mi mas?
lulocka , mas nato narok, ale ide aj o tvoju kolegynku, ale musis stym ratat pri IVF 😀

kukulik30
2. jún 2009

Tinka blahozelam k bambulke, necadi, ze len jedna, ale bude bojovat 😉 😵

prestigio, melisska ma pradu, skus sa nakontaktovat na Iscare, mozno ti poradia ...asi to nebude jednoduche, ale treba skusat a sand sa dopatras nejakej odpovede..drzim ti velmi paste 🙂

melisska
2. jún 2009

kukulik dnes si prisla o navstevu ☹ bola som u vas ale nebola si domka 😢

kukulik30
2. jún 2009

faaaaaaaaaaaakt???...juj, boli sme v meste, lebo mi trebalo nocnu kosielku ☹ ☹ ☹ co si mi nezavolala, ozelela by som a isla zajtra v starej 😅 ....ale aspon uz vies , kde byvame 😉

melisska
2. jún 2009

jaaaaaaaj ved janko mi chcel urobit radost a isiel k vam ani mi nepovedal a ja som telefon zabudla v kupelni, lebo som si umyvala vlasy, bola som z toho nestastna a on nahnevany 😎
zajtra drziiiiiiiiiiiiiim silne palceky 😉

vevericka80
2. jún 2009

melisska ako sa mas s bambulkami?

melisska
2. jún 2009

vevericka mojkam ich aj moj manzel, len dnes som stresovala 😔 ale uz som im slubila ze nebudem 😉

vevericka80
2. jún 2009

len sa pekne drzkajte, nema zmysel stresovat sa...na to som prisla v praci 😎

melisska
2. jún 2009

kde ste zmizli? musim pustit mm k PC

prestigio
2. jún 2009

kukulik30 a melisska tak som im tam nechala v ich rubrike Zavolame vam kontakt na seba kde som aj popísala svoj problém uvidím čo sa bude diať preistotu tam ešte zavolam zajtra aj sama

kukulik30
2. jún 2009

tu som, pozeram ordinaciu a notebook je v spalni 😀 ...no tak to je skoda, ze to nevyslo, ale nabuduce maj mobil pri sebe..a uz to stretko neprepasneme 😉 🤐

kukulik30
2. jún 2009

prestigio dobre si urobila 😉

kukulik30
2. jún 2009

vevericka dakujem za palceky 🙂

deny3
2. jún 2009

meliska žiadne depky, ešte je skoro na to, aby si niečo cítila.
Dnes ma prepadli kamošky, zlaté, doniesli kopu ovocia - melón, nektarinky, jablká, dokonca aj pečené kuracie nožičky, mňam.

melisska
2. jún 2009

kukulik pozeraj 😉
deny papkaj 😉
idem pa, dobru nocku 😔 😵 🤐

takyna
2. jún 2009

Ahojte babulky, neviete ako je KATY na tom?

lulocka
2. jún 2009

kukulik zajtra vlastne už dnes ti silno držím prsty.

melisska
3. jún 2009

Dobre ranko 🙂 kde to viazne 😀
Kukuliiiiiiiiiiiiiiiicek uz to mas a sebou moja a buvkas na izbicke, cmuk 🤐 😵
Taky , katy mala byt vcera na Dr. ale nebol tam, tak isla za nim dnes a my tiez cakame co 🤐 😵

lyndus
3. jún 2009

melisska ahooooooooooooooooooj 🙂
kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiik mociny drzime paluchy, uz to mas za sebou, urcite to bude oki 🙂
dnes som bola u svojho dokiho, stiahli ma z krvicky-az 5 ampuliek zobrali 😕 , dostala som tehu knizku a dalsie kontrola o mesiac...doki hovoril, ze ked mi robim Hredzi utz minuly tyzden, tak ma ani nepozera 😕 mno snad to je ok 😀 mam tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu knizkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

katy2
3. jún 2009

ahojte 🙂
teraz som sa vratila z nemocky....
kukulik, drzim palce 😵 😵 😵 😵
bola som na monitore - srdiecko bije velmi rychlo - je na hornej hranici, co nie je dobre.....
uzv - placenta je uz skoro prezreta, mala slabo reaguje..... v sobotu idem do nemocky - zasa na monitor a na nejaku zatazovu skusku, ako bude mala reagovat, ked ma zatazia...... a úpodla toho sa uvidi, ci pojde von uz v sobotu alebo vydrzi do 10.6.

lyndus, gratulujem k tehu knizke..... 😵
melisska, myslim na teba.... strasne ti drzim palce 🤐 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre