Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
17. jan 2010

Leni ja som na morfologicky objednana az v 21tt. A ja mam knizku uz viac ako mesiac a zapisuje mi do nej pri kazdej kontole vahu, tlak, vysledky mocu, velkost maternice (to len pohmatom bruska zistuje) a zapisal mi tam aj udaje z 1.UZV a vysledky odberu krvi v 10tt (krvny obraz, protilatky...). Tebe ani tu krv este nebrala dokina? Teraz ti brala prvykrat na tripple? Ale hlavne je ze ste s drobcekmi v poriadku 😵 Uz sa tesim ked ukazu svoje prekvapko medzi nozkami 😀 Ja ti tipujem parik 😉

zajacik...
17. jan 2010

Babulky a Deny32 ma syncekov Tomaska a Samuela a maju 2 dni 😵 😵 😵 Nasla som to nahodou v jej pase v inej teme... Tak gratulujem dalsej mamicke a chlapcekom prajem vela zdravicka 😵 😵 😵

deny3
17. jan 2010

pekný večer 🙂
lyndus ako sa darí, malý spinká? asi spočiatku často na nete nebudeš, na foto som zvedavá, isto je nádherný, veď sa volá Jakub 🙂 😉

lenuliatko to vážne? až ma striaslo, po IVF a pri dvojičkách žiadne vyšetrenia? krv a moč ti mala hneď brať, aj utz pre istotu, no neviem, či by som u takejto lekárky ďalej ostala. Tá moja ma hneď prezerala z každej strany ako som odišla po srdiečku od Hredzáka.
držím palce tebe aj zajkovi, nech bábetká ukážkovo rastú a som zvedavá, čo to bude, dajte hneď vedieť. Mne to povedal Dankovčík v 17tom tt, aj keď neručil na 100%, ale trafil sa.

katy2
18. jan 2010

Ahojte 🙂
leni, zajko, drzim palce na morfo a cakam na odtajnenie tajomstva, co skryvate v bruskach 😵
lyndus, este raz gratulacia k jakubkovi, uzivaj si ho plnymi duskami, kym je taky malilinky (sice tie miery 😉 ), lebo sa nenazdas a bude to minulostou 🙂
vsetkym stimulantkam strasne drzim palce 😵 😵 😵
pozdravujem kazdu jednu z vas.... 🙂

lenuliatko
18. jan 2010

Ahojte 🙂
Zajko, Deny, krv mi brala dokina teraz prvýkrát, ani moč mi ešte nekontrolovala. Zato UZV mi robí pravidelne každé dva tt, či drobci prospievajú. Nerobila mi ale ani to šijové prejasnenie 😕 Ja neviem, také zvyky má. Teraz v 16tt mi brala krv na tripple, sestrička merala tlak, zapísala váhu, už vyšetrila aj krčok a prehmatala maternicu, akoby som až teraz pre nich začala byť zaujímavá a ozaj tehotná 😅 Nemám pocit, že to fláka, alebo zanedbáva, proste tak to robí u všetkych tehotných. Od teraz už pri každej poradni bude vyšetrenie, UZV, moč, tlak... Akurát že v piatok odišla na materskú a od 1.2 má prísť niekto miesto nej, zatiaľ nik nevie kto. To bude zas prekvapko 🙄 Na pohlavie som aj ja veľmi zvedavá, párik by som brala 😉
Katy, určite odtajním, len dúfam, že sa to vôbec dozvieme 😀 A hlavne, že potvrdia, že sú zdravé...

zajacik...
18. jan 2010

Leni tak ta tvoja dokina ma asi nestandardne postupy, lebo mne tlak, vahu a moc ako aj prehmatanie maternice a kontrolu ci mi nepuchnu clenky robi na kazdej poradni kazde 2 tyzdne, a to od zaciatku... A tiez ze ti nebrala krv na zaciatku na tie protilatky a zistenie krvnej skupiny je dost cudne, ved to je bezny postup. A pri dvojickach by ta mala sledovat dvojnasobne... Mozno si s nou bola spokojna, ale podla mna ta trochu zanedbala... Inak to sijove prejasnenie asi bezni gynekologovia nerobia, robi sa to len v specializovanych pracoviskach... Tak sa len pekne drzkajte a nech ju nahradi spravny doktor alebo doktorka 🙂

katy2
18. jan 2010

leni, ja by som si tou tvojou dr. nebola az taka ista... ved ti nerobila tie najzakl. vysetrenia - krvna skupina, protilatky, a vsetko co s tym suvisi... moc, tlak, atd, atd... A na sijove prejasnenie ta niekde poslala? Nebola si na NT u Dankovcika? Ja by som teda spokojna nebola.... Drz sa...

dalida
18. jan 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo.
Lyndus, gratulujem k Jakubkovi 😵 Prajem vela zdravicka, radosti a krasnych starosti, ktore so sebou take malinke jezuliatko prinasa 😵
Leni, tesim sa, ze si na nas nezabudla a ozyvas sa... Drzim palce tebe aj Zajkovi 😵 🤐 Nech je vsetko tak ako ma byt 😉

dalida
18. jan 2010

Ja som dnes bola na hemato... Dr. Hulikova so mnou konzultovala nalez... Mam mensie problemy s krvickou... heterozygot... a neviem co este... nie je to nic vazne, ale nevylucila, ze sa aj toto mohlo podielat na mojich potratoch... 😔 Preventivne budem pichat fraxiparin, raz tyzdenne B 12, papkam vitamin E, kyselinu listovu, mam odporucanie ist na endokrinologiu a brat nizsie davky hormonikov na stitnu zlazu.... 😒 Zarucit uspech mi nezarucila..., ani ja tomu neprikladam velku vahu..., ale co uz... Budem pocuvat instrukcie lekarov a uvidime, ci s nami bude spolupracovat aj priroda 😉

zajacik...
18. jan 2010

Dalidka dakujem za drzanie palcekov a rovnako aj ja tebe drzkam palceky, aby fraxiparin pomohol a aby aj priroda spolupracovala 😵

kkatty
18. jan 2010

Ahojte... aj ja vás všetky zdravím, aj keď po takej dlhej dobe. Myslím na vás, čítam si a samozrejme držím prsty...

Lyndus - gratulujem a teším sa veľmi a nech ste zdraví...

Dalidka - všetko, čo Ti hematologička predpísala sa oplatí brať a aj endokr. má význam... ja som toho živým príkladom aj s naším malilinkým drobčekom, takže trpezlivosť (tiež som po potrate, ale s touto liečbou sa nám darí).

Zajačik a Lenuliatko - mám pocit, že vám tie tt utekajú tak rýchlo ako aj mne 😉

Držte sa všetky, nebudem menovať, aby som na niekoho nezabudla 🙂

dalida
18. jan 2010

Zajacik, 😵 🤐
kkatty, tesim sa, ze sa ti dari... Je to pre mna povzbudzujuce a motivujuce... Snad aj ja budem moct pokracovat v tv. slapajach 🙂

dalida
19. jan 2010

Posuvam nas... 😵
Kde ste vsetky? 😕

jespera
19. jan 2010

Caute kocky,
Lyndus blahozelam - vaha super, ten porod si ani nechcem predstavit, sodoma gomora..ale uz to mas za sebou.
Uz aj my mame 4kg, tak sa tesim, ocko nam uz odisiel do prace - tak bojujeme same. Trosku mame sem tam problem s bruskom - lebo ja beriem kvoli nej zelezo, mliecko je potom tazsie, ale uz to riesim cajikom tak je to fajn..
Pozdravujem vas...

zajacik...
19. jan 2010

Ahojte SPLNiecka 😵
Pre snazilky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
19. jan 2010

dakujeme zajacik- usiacik a maly zajulko 😵 🤐

ahojte 🙂

alex9966
19. jan 2010

zdravim dievcata. chcem sa trosku informovat. predtym ako ste prvy krat podstupili ivf alebo predtym ako ste vobec prisli do heliosu robili vam nejake gynekologicke vysetrenia? alebo ich robia utomaticky pri vstupe do splnu?

kukulik30
19. jan 2010

alex, ja som do Heliosu nechodila, a myslim, ze vacsina, co tu su dievcata, chodia iba do Splnu KE...
ale predtym sme napr my absolvovali s manzelom niekolko vysetreni: spg niekolko krat manzel u mojho gyn, on nas posunul k andrologovi, tam tiez spg,vysetrenie prostaty, dalej manzel hormonalny profil,ja tiez, spolocne sme absolvovali vytery obaja na infekcie a bakterie, , genetika ...a tak sme sa nakoniec dostali k Dr Hredzakovi do Splnu...
neviem, ako ostatne baby, ale vacsina uz nieco ma predtym , kedze sa nedari dlhsie, tak aspon co to by mal urobit gynekolog, kym posle do CAR...
ale pri vstupe si robi Dr este raz spermiogram a hormonalny profil u zeny..na zaklade neho posudi, ak je vhodna liecba, ci bude nasledovat inseminácia alebo hned IVF 😉

kukulik30
19. jan 2010

ak myslis, nejake klasicke gynekolog. vysetrenie, tak urobi uzv a skontroluje vajecniky, to je vsetko..neviem, mozno niekde urobia aj viac,ale u nasho nie...asi sa predpoklada, ze to vsetko uz skontroloval gynekolog..

alex9966
19. jan 2010

jasne ze do splnu. uz neviem co pisem. manzel absolvoval spermiogram aj v minulosti aj v splne a aj mne pri vstupe do splnu robili hormonalny profil. manzel nema dobry spermiogram. je pravda ze ja som nikdy nemala ziadny problem. ale ine vysetrenia som nepodstupila. podstupili sme ivf, a jeden ket. teraz asi pojdem na druhy ket. uz ma prepadaju myslienky ci nahodou aj ja nemam nejaky problem a vsetci si myslia ze problem je len v spermiach tak sa preto pytam.

kukulik30
19. jan 2010

hmm...alex...tak to neviem, ak mas pochybnosti.... tak skus este nieco, ale ak mas cyklus v poriadku, ovulka prebieha a hormony tiez v norme..tak by to malo byt ok 😉

alex9966
19. jan 2010

asi len stresujem. ale dakujem za nazor. 🙂

dalida
20. jan 2010

Dobry den, splnieckovo 😉
Posuvam... 🙂

mima263
20. jan 2010

Ahojte, už sme na tretej strane.
Žiadne novinky?

silvia.v
20. jan 2010

Ahojte, tak 9.2. mám u Hredziho termín na vklad. Hurááá.

katy2
20. jan 2010

Hanka od vcera vecera horuckuje 😔 39st a viac.... Chudatko malinke 😔

pimma
20. jan 2010

ahojte 🙂
katy.. neboj sa, hanka to zvladne,je to bojovnik 😉
silvia.... stimulujes na ivf ,alebo mas ket?
baby, ja zacinam stimulku piatok,ale hredzi mi dal pichat az 300j gonalu prvych 5 dni. nie je to vela? tiez sa obavam, ci nebudem potom nebudem musiet dokupovat dalsie pero,citala som,ze to uz poistovna nepreplaca. kolko je vlastne v 1 pere rezerva? sestricka hovorila,ze v 450ke je az 550j. je to pravda? lebo ja za 5 dni vypicham vsetky pera, akurat mi tam este ostanu nejake zbytky 😒

deny3
20. jan 2010

katy držím palce, nech tá hnusná horúčka čo najskôr klesne, chúďa Hanka.
Náš Kubko zase pokašliava, preto sme dnes ani neočkovali, ale našťastie teplotu nemá, snáď to rýchlo prejde. A ide nám prvý zúbok 😵

mima263
20. jan 2010

ahojte 🙂
katy nech sa Ti Hanka čím skôr vylieči chúďatko
pimma 300 ? fúha, no nevyznám sa v tom, ale videl tv. hormonálny profil, tak asi vie čo robí ...

pimma
20. jan 2010

mima... 300 mi povedal uz po ultrazvuku, este nemal vysledky krvi. jaj, mam strach, ze budem prestimulovana 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre