Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smallyell
28. okt 2011

@timmka nepovie ti nic, ja si myslim, ze je dobre byt na pn, mne dr. dala dg zensku neplodnost, to je ten najmensi problem co ti tam napise, rozhodne by som ja nic neriskovala ani nic by som nepodcenovala, ak mas dobreho dr. nebude problem, drzim palce

nejka41
28. okt 2011

Ahojte! tiež si myslím že na PN vypíšu bez problémov,tiež sa chcem dať vypísať ale až po ET.
@milcsi,@lienka_1 ako sa máte? čo nového u Hredziho?

lienka_1
28. okt 2011

@nejka41 Ja som dnes po odbere...dost ubolena, ale dam na noc ibik a pojde to 😀 Mame 5 vajicok, tak som zvedava, kolko vydrzi do pondelka. A ty ako pokracujes?

nana123
29. okt 2011

@haannka ano budem doplacat 500 eur pre dr, hoc mi preplaca zakrok poistovna... Peniaze nie su taky problem len nech sa to podari... 😉

timmka
29. okt 2011

@lienka_1 ahoj, citam, ze mas 5 vajicok, aky injekcie si si pichala , kedy si si zacala pichat? lebo citam, ze baby maju po 10az 15, ja mam nasadenu slabsiu liecbu, tak sa obavam aby mi zabrala, dakujem

lauritka
29. okt 2011

baby co sa teraz picha ?? puregon, gonal???

takyna
29. okt 2011

@lauritka ja som pred rokom pichala Gonal 🙂

lauritka
29. okt 2011

@takyna a vy uz mate 15 mesiacov ??? 😕 😅

takyna
29. okt 2011

@lauritka uz 16 😉 , a vy ako ?? co chystate?

timmka
29. okt 2011

@lauritka ahoj, ja si budem pichat gonal a cetrotide, neviem od coho to zalezi, kazda zena si asi picha INE

kukulik30
29. okt 2011

@lauritka lauri, myslim, ze stale ostava to iste v ponuke, ako pises Puregon , Gonal, Menopur...

lauritka
29. okt 2011

@takyna chodime na IUI, dalsie IVF zatial neplanujeme... mm uz vobec nechce.

lauritka
29. okt 2011

no ja len tak orientacne. ja som vtedy za puregon doplacala 16 000 SK, cize okolo 500 eur.
ale mozno teraz to vyjde aj lacnejsie nie ?

takyna
29. okt 2011

@lauritka tak drzim palce nech vam vyjde IUI, mm by Brno presvedcilo o opaku Reprofit pri IVFku, moj bol z Reprofitu uplne na mäko, ale ja verim, ze vam IVFko nebude uz treba 🙂
drzkaj sa , vsetko dobre prajem 🙂

kukulik30
29. okt 2011

@takyna taky a ako to vychadza v Brne financne?, lieky si musia zienky zhanat sami, ci oni predpisuju, co sa da predpisat? ako to funguje?

lauritka
29. okt 2011

@takyna no keby to Brno nebolo tak daleko... Ja viem, ze je to uplne ine..
len nie sme zial financne na tom tak dobre aby sme si mohli dovolit este aj cestovat ... nemozeme sa zadlzit este viac ako sme, lebo to bude sice pekne mat dieta, ale nebudem mu dat co do ust, kedze budem splacat pozicky. 😝

takyna
29. okt 2011

@lauritka ,
@kukulik30 babule pozrite túto temu https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/slovenky-a-ivf-v-reprofite-brno-skusenosti-2/

baby su tam cerstve co chodia do Brna, nas to vyslo v Sk este zhruba 40 000 aj s Liekmi, gonal som si zohnala z netu

milcsi
29. okt 2011

@nejka41 bola som vo stvrtok na krv a utz, naratal zatial nejakych 6-7 folikul. Uvidime kolko bude pri odbere. Mam kontrolu v pondelok a pocitam, ze aj odber niekedy na buduci tyzden.

smallyell
29. okt 2011

@milcsi ahoj, a v pondelok robia? lebo ja som dostala menzes dnes a vcera som volala sestricke a ta mi povedala, ze mam prist az v stredu...lebo ze nerobia, raz tak raz onak, milcsi ale ty si to skoro vymakala, to za chvilu budes mat aj vklad, drzim päste! 🙂

nana123
29. okt 2011

@milcsi ahoj, a ktory den si pichala injekcie ked si bola teraz na kontrolu? Ja mam ist po piatej injek. tak som zvedava kolko vajicok tam bude... ale netusim potom kedy robia vyber ci cakaju az kym vyberiem vsetky inj. alebo podla toho ako to vyzera s vajickami... Predoperacne si uz vybavila? Lebo teraz neviem ci sa mam s tym vybavovanim plasit alebo aj tak ho budem potrebovat az po 10 dni...

nana123
29. okt 2011

@milcsi este otazocka ako znasas gonal? Ja mam za sebou len druhu inj. a zatial nebadam nic...

nana123
29. okt 2011

@lienka_1 ahoj mozem sa opytat ako ten odber prebiehal? Mna caka tak cca o tyzden... Tak neviem ci sa mam bat 😀 Isla si na odber hned po 10 inj. alebo dr cakal este na nieco? Drzim prsty aby sa ujalo z tych malych krpcov co najviac 😉

lienka_1
29. okt 2011

@timmka Ja trosku slabsie regujem na vsetky tie hormony, mozno je to uz aj vekom a tym, ze poriadne funguje iba jeden vajecnik. Nic sa neboj, ty mozno budes mat oooovela viac aj pri nizsej davke hormonov. Pichala som si 12 dni 300j gonalu a od 8 dna aj cetrotide. Drzim Vam palce! 😉

lienka_1
29. okt 2011

@nana123 Odberu sa nemusis bat. Sladko spis a nevies o nicom. Narkoza je iba kratkodoba, trosku pospis, ides na pohovor k dokimu a sup domov. Bola som na IVF-ku aj v lete a po odbere som nemala vacsie problemy. Zvladla som to bez liekov. Teraz je to trosku ine. Mam dost velke bolesti a iba sa modlim, aby to nebol hyperstimulak 😖 Uvidime zajtra. Dufam, ze tie bolesti povolia. Ale ako som spominala, v lete to bolo celkom v pohode. Asi telo reaguje zakazdym inak.
Odber bol na 15 den od zacaitku stimulky. Najskor som dostala lieky na 10 dni, ale musela som este dokupit 900j gonalu.
Dakujem za podporu! Aj Ty sa drz! 😉

milcsi
30. okt 2011

@smallyell No dufam! Kazal prist v pondelok a ja si dnes picham poslednu injekciu. Mozno len chcu surne veci riesit a ist domov 🙂 . Som zvedava, ci folikuly dost narastli, pri 1.ivf som si tiez musela dokupovat gonal, pri druhom nie.
@nana123 tiez som mala ist na kontrolu po piatej injekcii, po dohode so sestrickou som isla po siestej, lebo nas zobral manzel na dvojdnovy vylet minuly tyzden, a tak ja som aj zabudla na predoperacne. Idem aj to riesit v pondelok, lebo mi uslo, ze v utorok je volno (ked je clovek doma, kazdy den je rovnaky 🙂 ) a ja ho mozno v stredu, stvrtok budem potrebovat. Odber robia podla velkosti folikul, je to individualne. Inak gonal v pohode, akurat si teraz uz par dni citim brucho.

nana123
31. okt 2011

@lienka_1 nooo ja dnes mam 4 inj. a zatial ziadne vedlajsie priznaky len som dost unavena... netusim ci z toho. Na 15 den odber, potom vkladaju az o niekolko dni a potom este cakat na vysledok 2 tyzdne? To je najak dost natiahnuty ciklus ci? nevychadza mi to 😀 Uz to chcemmm mat za sebouuuuuu a samozrejme s kladnym vysledkom 😀

nana123
31. okt 2011

@smallyell ahoj, tak nakoniec si tam isla dnes alebo ides az v stredu?

nana123
31. okt 2011

@milcsi podarilo sa vybavit predoperacne? Uz si dobrala vsetky inj. takze ides na vyber? Som trosku zvedava 😉

smallyell
31. okt 2011

@nana123 ahoj, nesla som, ved mi povedala v stredu, ak mi povie ze zacnem pichat od dalsieho cyklu tak ma urve z nervami

katy2
31. okt 2011

@smallyell ty si pichala decapeptyl? a kolky den cyklu budes v stredu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre