Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
21. nov 2011

@nurili a mala si priznaky? lebo mna prsia nebola a v podbrusku ma sem tam nieco zabili, nejaky ten krc a nic 😕 Tak neviem...

smallyell
21. nov 2011

@milcsi je mi to strasne luto, neviem co mam povedat ☹

smallyell
21. nov 2011

@nurili srdecne gratulujem 🙂

nurili
21. nov 2011

@nana123 ja si mylsim ze na to priznaky nie su. Vsetko ako su bolesti v podbrusku a citlive prsia to vsetko su hormony. Len cakat´a dufat..... 😉

lienka_1
21. nov 2011

@milcsi Mrzi ma, ze dnes ani pre teba nie ten radostny den 😒 Ale ako pises, mate este 4 otuzilcov v mraze. Mne mm povedal, ze ked rozmrznu a preziju ten chlad, tak im v maternici bude tak dobre, ze ich odtial budeme musiet vydymit. Bodaj by mal uplnu pravdu 🙂 Uz si rozmyslala, keby pojdes na KET?

nejka41
21. nov 2011

@milcsi ☹ ☹ ☹

nana123
21. nov 2011

@nejka41 ahoj a ty sa ako citis? 🙂

nejka41
21. nov 2011

Ahoj,cítim podbruško aj prsia hlavne večer a ráno tak ako pred menzesom.Vo štvrtok uvidíme ...

nana123
22. nov 2011

@nejka41 znie to pozitivne 😉 , test nerobis?

milcsi
22. nov 2011

@lienka_1 vcera sme sa s mm rozpravali, ze to este v januari s tymi mrazacikmi skusime. Teraz v decembri nejdem tlacit na pilu pred sviatkami, ale chcem to skusit co najskor, kym som este nadopovana hormonmi. Vraj to pomaha 🙂 . Ked som naznacila, ze co tak si jedno ivf este zaplatit, tak mm povedal dost razne nie. Tie kvanta hormonov urcite maju vplyv na organizmus a on nechce byt vdovec 😀. Zlaty moj, vie povzbudit, vsak 🙂.

nana123
22. nov 2011

@milcsi mozem ti do toho vstupit? 😅 Mne hovorila sestricka ze ked nevyjde ivf tak treba ist hned dalsi cyklus na mraziacikov ze to velka sanca ked si este nastavena s tymi hormonmi... takze drzim palce v januari 😉 . A teraz som citala clanok ze zeny kt. podstupili umele oplodnenie su dvakrat viac nachylnejsie na rakovinu zenskych veci, ale ze este nevedia ci to ovplyvnuje pocet tych umelych... Proste ze mame chodit viac na kontrolne prehliadky a viac sa o seba starat ...

nana123
22. nov 2011

http://zena.atlas.sk/dieta-zo-skumavky-vam-vyro... Link na ten clanok... ci to je pravda, netusim

nejka41
22. nov 2011

@milcsi už teraz držím palce, uvidíš podarí sa 🙂 🙂 🙂
@nana123 už určite nie, dnes sa mi snivalo že to nevyšlo. ☹ Nervozita neskutočne stúpa.

timmka
22. nov 2011

@nejka41 preco si myslis, ze to nevyslo? lebo ta boli brusko? vcera som volala dr. do car, ale ja chodim inde, tak povedal, ze su to tehotenske priznaky, ze je to vraj dobre, tak ma ukludnil, vyslo to a hotovo!!!!! 😉 😵

haannka
22. nov 2011

@nana123 no čo? nezlákal ťa testík?

@nejka41 maj na mysli moje slová 😉 1+1=2 😀

nana123
22. nov 2011

@haannka nooo zlakal zlakal

nana123
22. nov 2011

@haannka a je tam taka slaba slabulinka ciarka druha 🙂 🙂 tak nechcem zakriknut...

timmka
22. nov 2011

@nana123 a ktory den si? ja tiez rozmyslam o teste v stvrtok, len neviem ci by uz nieco ukazalo

haannka
22. nov 2011

@nana123 a to len tak "nasilu" hovoríííííš? 😀 jupí, straaaašne držím pršteky, aby si mohla o pár týždňov naprskať na mňa tehu baciliky 😀 😀 😀
chcem foto do albumu....pls

nana123
22. nov 2011

@haannka az sa bojim o tom vobec rozmyslat ze to moze byt realne 🤐

nana123
22. nov 2011

@timmka ja som dnes 8 den...

haannka
22. nov 2011

@nana123 ja viem, je to také neuveriteľné a bojíš sa, že sen sa rozplynie...to poznám, ale začiatok je tu sľubný..jak sa tešííím

timmka
22. nov 2011

@nana123 wauuuuuuuuuu, ale to sa rata aj den vkladu? alebo nie?

haannka
22. nov 2011

@timmka deň vkladu sa neráta

nana123
22. nov 2011

@haannka aj ja sa tesiiimm dufam ze to ostane, ze to nie je len z liekov abo co, lebo som uz take vsetko mozne pocula... tesim tesim sa aj ja 😵

nana123
22. nov 2011

@timmka ja som neratala den vkladu ten je nulty

haannka
22. nov 2011

@nana123 fotooooo do albumu....pls 😝

nana123
22. nov 2011

@timmka ty si ktory den?

nana123
22. nov 2011

@haannka tak akurat startujem fotak, ale neviem ci to tak dobre odfoti aby to bolo vidiet... uz sa aj bojim ze si tu ciarku nahovaram 😀

timmka
22. nov 2011

@nana123 aha, no ked neratam den vkladu, tak len 6, to je este skoro, mozno stvrtok skusim, aspon budem vediet bud alebo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre