Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
30. nov 2011

@smallyell nooo hanka bola u svojho gyn na 10 den uz, ze aj tak sa chodi. Zevraj z krvy to uz ukaze...

smallyell
30. nov 2011

@nana123 no len si precitala spravu, a tam ma, ze az 14. den, tak mi vravela, ze mam prist 5.12

smallyell
30. nov 2011

nanuska idem do postele vyliecit tu moju chripku, bo sa jej nezbavim do vianoc...pekny vecer 🙂

haannka
30. nov 2011

@smallyell moja verim ti, ze ti to ide taaaaaak pomaly...mne sa od minuleho utorka od injekcie zda, ze ubehol minimalne pol rok 😀 😀 😀 ale my to zvladneme, my sme tu velke bojovnicky...musime byt trpezlive 😉

haannka
30. nov 2011

babulky, ešte stále nespím...zajtra čakám krámy (ešte nikdy som ich tak srcervúco nečakala 😀 ), dnes som s mužíkom dala červené vínko a "kexík" no a zajtra Vás informujem, či .to zabralo 😀 ..ale ako sa poznám a poznám zákony schválnosti...krámy prídu niekedy poobede v piatok alebo nedajbože na budúci týždeň
A JA SA UŽ NEVIEM DOČKAŤ!!!

haannka
1. dec 2011

zase ja 😀...chcem sa spytat, ktory den ste zacali pichat gonal cca. aby som bola spokojna, ze aj ked dostanem napr. zajtra kramy, do pondelku nebude neskoro...a ked dostanem az na buduci tyzden, ako to poriesia, ked to tam vychadza prenos az niekedy cez sviatky???

smallyell
1. dec 2011

@haannka presne tak, vsetko prejde moja, len cas a trpezlivost 🙂

lienka_1
1. dec 2011

Pri 1.IVF v 3. den cyklu a pri 2. IVF hned v 1. den cyklu. Ale zavolaj si radsej, lebo mne to naposledy tiez vyslo na piatok a v pondelok by uz mohlo byt neskoro. Mne doky povedal, ze nech pridem na UTZ v piatok ci uz menzes dostanem alebo nie. Drzim palce! 😉

haannka
1. dec 2011

@lienka_1 ďakujem, idem mu hneď písať mailík, lebo ja cítim, že ms každú chvíľu dojde, keď nie dnes, zajtra určite... 😉

nana123
1. dec 2011

@haannka ahoj, tak ja som isla na krv 3 den mrchy a podla hodnout ti urcia kedy zacnes pichat. Mne dali zacat pichat az o tyzden na to... ked si dobre pamatam...

nana123
1. dec 2011

@haannka ale to ti presne povedia za kazdym dalsi krok... ale trvat to bude... lebo mne cely prosces trval presne 35 dni. Ten posledny 35 den bola krv na vysledok 🙂

haannka
1. dec 2011

@nana123 no, uz to asi tento tyzden nestihnem...az v pondelok ☹...a na ktory dc si mala odber a na ktory et? bojim sa, dufam ze do sviatkov stihnem et a potom budem cez vianoce spokojne cakat na vysledok :-P

nana123
1. dec 2011

@haannka tak to si nepamatam ze kt. dc bol odber a vklad... ale to kazda inak podla toho ako zabera gonal... som bola v streda pichania na ultrazvuk, podla toho mi kazali dalsie pichat... Mam to popisane v diari ale ten som nechala v praci, ak chces zajtra to pozriem a napisem ti presne... Ty budes pichat len gonal?

haannka
2. dec 2011

ahojte, tak mrcha dorazila v tom najhoršom možnom čase piatok večer! 😠

lienka_1
2. dec 2011

@haannka Nic sa neboj, pri dlhom protokole sa da zacat stimulovat aj neskor. Tak si poriadne oddychni, aby si v pondelok bola pripravena do "boja" 😉

smallyell
3. dec 2011

baby kolko sa plati ket v splne? test negativny, uz neverim v zazrak 😢

nana123
3. dec 2011

@smallyell neboj este to moze byt pozitivne... tie testy nie su 100 percentne a mozes mat malo HCG este v krvi... 😉

smallyell
4. dec 2011

@nana123 hm, 12. den od ET...tazko tomu uverit 😒

katy2
4. dec 2011

@smallyell viem, ze si realistka... ale predsa ti este drzim palce.... si pripravena ale este mozes byt prijemne prekvapena....
inak KET stoji 90 eur

smallyell
4. dec 2011

@katy2 och katy, dakujem. Zajtra sa uvidi, kiez by bolo prekvapko. Tak to nie je az taka hrozna suma, ale do vianoc to nestihnem, ze? neviem aka je priprava na ket ☹

katy2
4. dec 2011

@smallyell Este neries KET
Inak na KET sa caka cely jeden cyklus... Az potom sa da ist na KET.... A to treba ratat s tym, ze 2.ms po IVF meska niekedy aj 50 dni.... Telo je rozhadzane hormonmi... Priprava mna KET je uplne jednoducha: 2-3x uzv (krv nie) a len sa beru lieky estrimax a neskor utrogestan... Dr. vsetko vysvetli....
Ale drzim palce na zajtra....

smallyell
4. dec 2011

@katy2 niekde som sa docitala, ze musia byt dve mrchy, aby som mohla ist na ket.... no tak to si asi pockam

smallyell
4. dec 2011

@katy2 dakujem 🙂

haannka
4. dec 2011

@smallyell aj ja ti silno drzim palce, este nic nie je stratene 😉 mozno sa tam zajtra stretneme, ak nie, budem na teba velmi silno mysliet :-*

smallyell
4. dec 2011

@haannka dakujem moja zlata 🙂 nejdem na krv do splnu ale ku svojej gyn., len budem vysledok hlasit do KE a podla toho sa zariadim.

haannka
4. dec 2011

@smallyell aha, tak ti prajem počuť len tie najlepšie správy ... budem celý deň zakukovať tu na MK 😉

smallyell
4. dec 2011

@haannka 🙂 este raz dakujem 🙂 ......kiezby sa stal zazrak ☹

haannka
4. dec 2011

@smallyell veľmi ti ten zázrak prajem...každá si ho zaslúži 😢

smallyell
4. dec 2011

@haannka trosku som este dnes zapochybovala, lebo druhu ciarku na teste som videla, ale potom zmizla a to uz svedci o vsetkom 😢

smallyell
4. dec 2011

@haannka kuk fotoblok tam mam dnesne testy 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre