Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sobka
16. júl 2009

Ahojte splniečka, tak som sa vylakala že až...neviem, ci je to dobre, až som sa rozplakala, že teraz akurát mi to treba...som sama doma a ako zacal fukať ten strašný vietor, zacať behať slnečník po dvore... 😠 je taký velký kovový s drevenými paličkami pod plátnom, ktorý je podložený takými mramormi ako záťaž...neviem ako sa to stalo, že z tých mramorov sa vysunul a zacal behať, bala som sa , že mi vrazí rovno do dverí auta alebo do okien, tak mi zacalo byť srdce, utekala som za ním, no kým so ho dvihla, bol rozlomený a nedal sa stiahnuť..katastrofa, myslím, či by sa mi teraz malo niečo stať, stres mi tak "akurát treba", juj este som sa ho snažila odvliect na miesto a tými kockami z kamena podložiť, tak este aj záťaž...bože, len nás ochranuj, nech babyulky v brusku ostali.... 😔

kukulik30
16. júl 2009

sobka 😕 ach jaj, to je neprijemne...ale neboj, babulky su uz isto zahryznute 🙂 teraz si pekne lahni , vyloz nozky a oddychuj....

sobka
16. júl 2009

No, dala som variť karfiol, kým sa drahý nevráti chcem ho dať zapiecť, este šampiony som chcela ist dokupiť...asi sa na to vykaslem...máš pravdu..idem si lahnuť 😒

melisska
16. júl 2009

sobka, ked sa bambulky dobre zahryzkaju nic ich z bruska nedostane az o 9 mesiacov 😉 🙂

kukulik30
16. júl 2009

sobka, ked sa maju zahryznut, tak sa zyhryznu a poriadne..nic im v tom nezabrani...hlavne sa ukludni 🙂

sobka
16. júl 2009

Dakujem , dufam, že ich nič nevyhnalo, že su stale pri mne...este nás caká dlhý cas pred jasným cieľom 🙂

melisska
16. júl 2009

sobka naozaj sa ukludni, bambulkam si urcite neublizila, 😉

kukulik u nas je zatiahnute, rano bola burka, ale to som ja este spala 😀 cim dalej tym vstavam neskor 😅 dnes uz bolo pol desiatej,ked to takto pojde dalej prespim celu dovcu 😀 😀 😀 a este k tomu sama 😀 😀 😀 😀

kukulik30
16. júl 2009

jaj, moja najlepsia kamoska, caka dvojicky/tiez bola v SPLNe/ a chudatko uz je zase v nemocke, trapi sa takto od zaciatku tehotenstva...najprv spinenie,bol zisteny hematom/, potom jej museli robit serklaz/ podsivanie/ a teraz jej stale tvrdne brusko, tak je na infuzkach..a to je este iba v 24 tt ☹ ...niekto si musi tolko vytrpiet 😔

kukulik30
16. júl 2009

melisska, ved na to mas dovolenku, aby si oddychovala..ked chces spinkat, tak spinkaj 😉 ....ja si nepamatam, ked som naposledy tak dlho spala 😀 asi to bolo uz riadne davno 😀

melisska
16. júl 2009

kukulik naozaj mi je jej luto, len nech su zdravucky az do porodu, musis na nu davat pozor 😉 🙂

to ti verim 😀 pri Samkovi ani nemozes 😀 ale ja sa amam sebe cudujem , ja som ranne vtaca, uz od rana som buntosila po byte a teraz spim ako maly medved 😀 😀 😀

melisska
16. júl 2009

o chvilku po pol tretej pride mm z prace, tak mu dam papat aby mal sily 😀 😀 😀

lyndus
16. júl 2009

sobka nebojkaj, urcite to bude v pohodicke, ked su tam, urcite sa drzkaju 🙂
juuuuuuuuuuuuuj kukulik, niekto ma toho vazne riedne, len nech sa drzka, to su presne tie dovody, preco by som sa velmo bala mat viacpocetne tehu... moja kamoska chodila tiez do SPLNu, cakala dvojky, bola doma na PN a napriek tomu porodila v 22TT dievcatka, jedno umrelo po dvoch tyzdnoch, druhe prezilo...ale stale same vysetrenia, rehabilitacie, vyzetrenia, cvicenie... proste komplikovane to maju chudatka, niekto ma toho vazne vela ☹

lyndus
16. júl 2009

juj melisska, tvoj mm chodi tak skoro? ty sa mas 🙂 ten moj dojde az kolo piatej, mozno neskor 😒

kukulik30
16. júl 2009

melisska, ked ona nebyva v SNV 😖 tak len na dialku....ale stale telefonujeme, informujem sa 😉 a verim, ze to pekne potiahne aspon do 36 TT 🙂

lyndus, veru... to je to riziko viacpocetnej gravidity 😒 darmo pre cloveka je asi najviac prirodzena gravidita s jednym dietatom , viacpocetne su uz pre organizmus vacsou zatazou...

kukulik30
16. júl 2009

moj okolo 18tej 😖

kukulik30
16. júl 2009

ale na buduci tyzden sa uz chystame do Vysokych Tatier 😵 bude odddych...super , tak sa tesim na sviezi tatransky vzduch 🙂

kukulik30
16. júl 2009

melissko tvoje telo si asi potrebuje oddychnut a necerpat nove sily 😵

kukulik30
16. júl 2009

melisska 😀 ..nie melissko 😀

tu uz zase hrmi a pofukuje, zeby sa to uz blizilo 😕

lyndus
16. júl 2009

juuuuuuuuuuuuuj kukulik vy sa mate, hned by som sa sla schladit, v meste je teraz priserne dusno 😒 burka uz presla, ale fajne zlialo, aspon nemusim polievat cvitky na balkone 😀

kukulik30
16. júl 2009

dieta vola....idem mu nalozit papat 😉

melisska
16. júl 2009

kukulik asi ano 😀 no uz dufam papate 😀 aj my ideme 😀

lyndus
16. júl 2009

melisska bru chut k obediku 😀

lyndus
16. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeej kukulik, Samko je riadny sibal, coze ste to mali na obed?

kukulik30
16. júl 2009

cestovinku s tvarohom a skoricovym cukrom 🙂

vevericka80
16. júl 2009

melisska vdaka 🙂 🙂 ...KET budem mat v utorok

lyndus
16. júl 2009

mno tvaril sa nadsene 😀 ja mam rada rezance s tvarohom, ale na slano s kvoprom, na sladko tvaroh moc nemusim 😀

melisska
16. júl 2009

kukulik ved ten chlapcek nebol vobec hladny 😀 😀 😀
vevericka nemas zaco, v utorok budemna teba mysliet 😉 🙂
lyndus dakujem 😝

kukulik30
16. júl 2009

lyndus, ked on na slano moc ee 😝 ..na sladko aspon nieco 😀

melisska, veru on je hladny iba na keksiky, kinder cokoladky a chrumky...inak spekuluje v jednom kuse, jedenie je nas vecny boj...vazi iba 13, 4 kg..to uz ho deti rocne niektore predbehnu 😀 😀 😀

mima263
16. júl 2009

baby síce pijem, ale aj tak mám pocit, že mi ochvíľu exploduje brucho. Teda 😠
vevericka držím palce na utorok 😉

lulockka
16. júl 2009

Ahojte.Mimka pekná úrodička.Veľa pi vody a ono sa to upraví ja som mala tiež také pocity asi dva dni a potom to ustupovalo.Držím ti silno prsty aby všetko dobre dopadlo a ty sa budeš tešiť dvom krásnym čiarkam a samozrejme my stebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre