Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jennifeer23
7. jan 2013

@zuzlik7 och, tak to si ma teda nepotesila :(

zuzlik7
8. jan 2013

@jennifeer23 je mi to luto...ale sama som si tym presla:(

katy2
8. jan 2013

@jennifeer23 ja som mala 2.ms po neuspesnom IVF az o 78 dni.... Takze je to v pohode... A nechaj tomu volny priebeh, nech si telo samo poradi... Je to nan vela, tolko hormonov.... A potom hor sa do KET. Drzim palce... Trpezlivost ma v tomto vyznam... Nic sa neurychli....

katy2
8. jan 2013

Vsetkym zelam pozehnany a plodny rok 2013.... Aby sa kazdej splnilo zelanie, ktore nosi aj v tom najtajnejsom kute srdiecka 😵 Myslim na vas a sledujem vase pribehy a vasu cestu za babom.... Drzte sa 🙂

sobka
8. jan 2013

dievacata, nemáte zo stimulky zvysne lieky, ampule menopuru, merionalu alebo nieco podobne? do temy mam nemam lieky som pisala, ale tu ste predsa z okolia Košíc, východ slovenska, potrebujem surne 2 ampule, vratila by som, ak si ich nechavate na neskor, dovtedy zozeniem...len ja musim dopichavat🙂 dakujem pekne

jennifeer23
8. jan 2013

@katy2 78dni? Och a ja som bola uz taka nabudena na KET :(

jennifeer23
8. jan 2013

@katy2 taka som z toho vsetkeho sklamana :( ty si tiez po umelom?

katy2
8. jan 2013

@jennifeer23 ja ti verim... je to sklamanie... ale oplati sa cakat.... ja mam za sebou 3xIVF (tretie IVF dokonca ako samoplatca) a asi 5 alebo 6x KET.... Dokonca pri 1.IVF sa ani ET nepodaril, teda samotny transfer, zistilo sa, ze mam zrasteny krcok maternice... to bolo sklamanie.... potom zakrok v narkoze, aby sa krcok rozsiril a dalsie cakanie.... A vidis, mam 2 krasne deticky - splniatka... Drzim palce 😵

jennifeer23
8. jan 2013

@katy2 waaaw, tak to je teda nádherne zavrsenie toho všetkého čím si prešla 🙂 uz aj ja by som chcela byt v tom štádiu. Muž je zdravý, ja zdravá, takze ani nevieme na co sa zamerať :( och, uz bolo dost trapenia :(

jennifeer23
9. jan 2013

Dievcata neviete ci je lekár zajtra v ordinacii? Ci nemá dovolenku alebo nejake školenia?

haannka
16. jan 2013

ahojte...nejak to tu mrzne...kde ste všetky? babulky nemáte niektorá doma zbytky gonalu, čo už nepotrebujete? dík

bique
17. jan 2013

@haannka ja tu tiez stale nakuknem a nic sa nedeje...uz by bodla nejaka pozitivna spravicka 😅 ako sa mas?

cuculik1
21. jan 2013

Dievcata planujeme s manzelom pre nase druhe ivf zvolit nove car snazim sa ziskat co najviac info. Na gyncare som nic dobre nepocula. Rada by som pocula vase skusenosti. Mala ste niektora aj picsi metodu? Jedno car to odporuca v druhom mi povedia ze s tym nemaju dobre skusenosti.... dakujem zs info

lauritka
22. jan 2013

Cilko v novom domove ♥ 😉

lauritka
22. jan 2013

pardom dievcata, som to chcela hodit do grafov 😀

franina
23. jan 2013

@lauritka nevadí aj tu to poteší 😀

lauritka
23. jan 2013

@franina my sme sa starali o toho kocurika od leta, pri nasom bloku na sidlisku. Vtedy mal asi 6-7 mesiacov, niekto ho vyhodil na ulicu, tak sme mu nosili jest. Potom mal v novembri zapalenu labku, museli mu ju operovat, uz ostal u nas kym nevyzdravel a bolo nam ho dat luto znova na ulicu / u nas tiez nemohol byt dlho, mame este jedneho kocura, macky a psa/ ,, dali sme ho na adopciu a mali sme stastie na jednu zlatu pani az z Popradu. 🙂 Takze ma svoj domov a je strasne zlaty. 🤐
vzdy sme radi, ked mozme pomoct.

franina
23. jan 2013

@lauritka fíha tak klobúk dole ja som tak strašne šťastná keď vidím takýchto ľudí ako ste vy... 😵 😵 😵 😵 je to super že ste ho zachránili 😵 😵 😵 😵

dorotka66
23. jan 2013

ahojte po dvoch rokoch sa chystáme na KET (1 neúspešné IVF), ale musím to presne časovo nastaviť a postupne vysadiť lieky. vedeli by ste mi poradiť ako prebieha v splne KET (zaujíma ma presný časový harmonogram), aby som si to vedela celé nastaviť? o dva týždne budem v centre, ale chcela by som to vedieť skôr 🙂 vopred ďakujem

bique
24. jan 2013

@cuculik1 my sme mali iba ICSI, 2x IVF a obe ET sa nam v splne podarili...ale to ovplyvnuje vela veci...medzi tym bol 2x KET, ten nam nevysiel...kazdy ma na veci iny pohlad a teda aj na pristup a postupy v CAR, ale nam spln vyhovoval a o chvilu verim, ze budem drzat v naruci nase vytuzene babo 😉 drzim palceky

bique
24. jan 2013

@dorotka66 u nas prebiehal tak, ze 3DC ultrazvuk, nasadil mi estrimax, o 5 dni kontrola sliznice, pokracovali sme s estrimaxom, o dalsich 5 dni dalsia kontrola, pridali sme k tomu utrogestan a na 14DC bol vklad...neviem, ci je to u kazdeho rovnako, asi zalezi aj od toho ako rastie slinica...ja som mala KET 2X a stale to prebiehalo takto...

dorotka66
25. jan 2013

@bique ďakujem 😉 ale práve sme začali rozoberať ešte možnosť vziať si mrazáčikov zo SPlnu, neviete náhodou či s tým nerobia problémy? a tiež ako to prebieha. Ď

bique
26. jan 2013

@dorotka66 s tymto nemam skusenosti ani som vtedy o tom neuvazovala.... 😒

dorotka66
26. jan 2013

@bique no ja som už začala na tým uvažovať 🙂 ale ešte stále to prehodnocujeme a hlavne zisťujeme aké sú možnosti.

bique
26. jan 2013

@dorotka66 tak drzim palceky 😉

martini
26. jan 2013

ahojte dievčence 🙂 chcela som sa opýtať, že pri IUI ste od ktorého dňa cyklu brali clostylbegyt? Pýtam sa preto, že mi dr. Hredzák kázal najprv prísť na 3tí deň cyklu k nemu na ultrazvuk, že ma chceš vidieť a potom urobíme IUI, stihneme to ešte v tom cykle ako ma uvidí v ten 3tí deň alebo už bude neskoro na začatie bratia clostylbegytu? dík za odpovede.

mimka
26. jan 2013

@martini ja som brala od 3. dna na 5 dni 1x denne, na 12 den usg, 15 den ovitrelle a 17 den IUI.

martini
26. jan 2013

@mimka super, tak teoreticky to by sme stihli. Nevieš o ktorej ráno sa chodí do splnu na krv? Kázali mi, aby som sa objednala na tretí deň, ked dostanem MS. Ale ja som dostala v sobotu a tak sa nemám kedy objednať na pondelok. dík.

mimka
26. jan 2013

@martini myslim ze 7.15 otvaraju, my sme stale boli okolo tej pol 8 aby sme dlho necakali, niekedy aj skor... Este ti bude brat krv pred IUI? ci ides este len prvy krat?

martini
26. jan 2013

@mimka bola som raz, ale len na konzulatácii. a povedal, že aby som prišla tretí deň, že ma chce vidieť (teraz ani neviem či myslel len ultrazvuk či aj odber krvi). Chcela by som, aby mi urobil hned tento cyklus to IUI, lebo potom v dalšom cykle by som šla už na normálne IVFko, ale nie v KE (ja mám inú predstavu o stimulácií ako má dr. hredzák alebo dr. herman a preto na IVFko pojdeme zasa dco Brna). U IUI mi nehrozí OHSS, tak to by som podstúpila aj tu v KE. A vy ste na tom ako? a veľmi dík za informácie, veľmi si mi pomohla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre