Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sipka87
11. jún 2014

@pempusik no dobre teda 🙂 budem poslusne cakat 😀

bubca7
12. jún 2014

@rekira ked mozem poradit pocuvni ju do 39to preplaca poistovna vijde ta to lacnejsie polovicu alebo aj viac preplaca poistovna tak sup sup dotoho potom si to budes vycitat ze si nesla😉😉😉😉

valaquenta
14. jún 2014

ahojte chcela by som informacie ohladom ivf v splne. ako to tam prebieha, ci vam robili vklad pod ultrazvukom alebo nie a ci ste vedeli akej kvality su vase embya. ja som uz jedno ivf podstupila ale to bola katastrofa a o pristupe ani nehovorim. rozmyslam aj nad martinom ale to je velmi daleko.dakujem za kazde informacie.

ostriezka
15. jún 2014

@valaquenta pri hredzakovi bol vklad v ambulancii bez ultrazvuku, hrúza, hodia na teba plachtu a čakaj, pri toporcerovej je už na sale pod ultrazvukom odber, pekne si vidíš na veľkej plazme všetko a to je tak všetko asi........... klasika, embryologička ťa oboznámi pred vkladom o kvalitách, prvotné vyšetrenia, odbery, lieky, podstúpila si už tak asi vieš ako to je.... po troch skúsenostiach svojich, ja tam končím, všetko negatívum čo je tu popísané, tak je to zrejme fakticky zdôvodnené dievčatami, pretože i ja som si prežila svoje, cítiť biznis, tak radšej zváž martin.........

ostriezka
15. jún 2014

@ostriezka OPRAVA ......je už na sale pod ultrazvukom "vklad"........

valaquenta
15. jún 2014

@ostriezka ked aj o martine som pocula, ze sa na teba usmievaju a povzbudzuju a ked dostanu peniaze skoncene. my sme pre nich len peniaze a zarobok a nemam pocit aby boli take uspechy ako udavaju. clovek im veri ale je to vsetko o biznise. jasne ze nie kazdemu sa to musi podarit na prvy krat ale mam pocit ze vsade je to rovnake a je malo dievcat co aj skutosne sa dopracuju k vytuzenemu dietatu, ale to je mozno len moj pesimisticky pocit a chcem verit ze sa mylim
.

sobka
21. jún 2014

Ahojte dievcata, nieje tu niektorá z Kosíc alebo aj okolia, ktorej ostalo 150IU akehokolvek preparatu na stimulaciu( menopur, merional, fostimon a pod...)? je to velmi surne. V pripade vasej potreby, v pondelok možem kupit v lekarni a vratim...

sanny228
22. jún 2014

baby nieje tu niektorá čo tiež teraz začína v splne s IVF ? 🙂

lenka46775
24. jún 2014

Ja mam zvysnych 300iu menopuru ak mas zaujem kontaktuj ma na cisle 0911 945 299

lenka46775
24. jún 2014

Neviete niekto ako maju dovolenku v splne? Ja zacnem buduci tyzden stimulovat na 3.IVF

franina
24. jún 2014

@lenka46775 mne kazali prist 16.7. ze maju dovolenku...

bubca7
24. jún 2014

@sanny228 ahoj ja zacinam akurat dnes mi schvalila poistovna takze sa mam hlasit led budem mat menstruaciu🙂

bubca7
24. jún 2014

@lenka46775 myslim ze do 7.7maju dovolenku a dalsiu maju v auguste

bubca7
24. jún 2014

@lenka46775 ked sa mozem opytat aky je postup ked mas stimulovat kolko dni a co potom ja idem prvy krat ked mozem poprosit dakujem😉

sanny228
24. jún 2014

@bubca7 a kedy ju čakáš ? 🙂

bubca7
25. jún 2014

@sanny228 este len teraz mi skoncili takze ked tak az v juli a aj to idem na dovolenku ale mala by som to teoreticky stihnut

lenka46775
25. jún 2014

Bubca7 postup je taky ze ked dostanes ms tak ides do splnu doktorka ti urobi usg ci nahodou niesu nejake cysty predpise ti lieky na stimulaciu od druheho-tretieho dna zacinas pichat injekcie doktorka ti este da listky aby si si zacala vybavovat interne predop.vysetrenie a ARO a cca o tyzden prides na kontrolny usg a krv cele to trva do dvoch tyzdnov a potom ides na odber vajicok a kedy presne zacinas stimulovat?

sanny228
25. jún 2014

@bubca7 tak to si na tom podbne ako ja lebo mne tiez teraz skoncili 🙂 a čakam ze zacnem okolo 20-21.7 🙂

bubca7
25. jún 2014

@sanny228 a kolko ti povedala ze to bude stat tiez si sla cez poistovnu

sanny228
25. jún 2014

@bubca7 tak len za lieky som teraz nechala 300e a ešte dalšie urcite dostanem....ale koľko to všetko bude stát netušim..zaleži od toho koľko bude vajíčok a koľko embrii 🙂 ale tak počítam že všetko dokopy bude stáť okolo 1000e teda dufam ze najviac toľko 😀

bubca7
25. jún 2014

@sanny228 no mne tiez povedala ze okolo 900e len uz mam taky pocit ze je to len biznis dufam ze sa mylim a ty uz beries tie lieky na stimulku ci ako a ako mas dlho stimulovat ked nechces otom pisat tak mi to mozes napisat do spravy a ku komu chodis ku toporcerocej ??? Diky pekny den

bubca7
25. jún 2014

@lenka46775 ahoj no mne povedala ze sa mam ozvat na 2-3den len ked mi to tak vijde tak mi to vychadza tesne pred dovolenkou takze to bude
LTTa ze sa stimuluje 10-12dni a potom ze po piatich dnoch sa odoberu vajicka lenze ja idem na dovolenku na 14 dni takze asi to nestihnem takze budem musiet zavolat co a ako neviem ci to neodlozim na august ale zase oni maju dovolenku a ked sa mozem opytat ty si to uz podstupila a ako si natom dakujem

bubca7
25. jún 2014

Koceny chcela by som sa spytat otehotnela vobec niektora co chodite do SPLNU vobec je tu niektora lebo zatial som sa tu co citam vo fore nedocitala :-[:-[:-[

sanny228
25. jún 2014

@bubca7 jo chodim k nej do splnu...tak som sama zvedava koľko to bude všetko stáť :-/ tak ja teraz čakam na mrchu a tak začinam...takze ešte nič nepicham až o mesiac začnem 🙂

bubca7
25. jún 2014

@sanny228 tak drzim palce nech sa podari dufam ze sa potom podelis s velkou radostou a samozrejme dobrou spravou ze vsetko vyslo tak ako ma byt😉😉😉😉

sanny228
25. jún 2014

@bubca7 dakujem 🙂 aj ja ti držím palce nech to takto pekne dopadne 🙂 proste tak ako má 🙂

mirka7582
26. jún 2014

ahojte prosím vás od kedy majú dovolenku v splne ?

mirka7582
26. jún 2014

už som sa dovolala 🙂 ň

lenka46775
26. jún 2014

@bubca7 ahoj ano v decembri som bola na 1.IVF neuspesne potom ma poslala na laparo a teraz v maji som stimulovala na 2.IVF zial nedosli sme ani po odber pocas stimulacie som dostala menzes takze mi poslala ziadost do poistovne o navysenie liekov a zase zacnem stimulovat niekedy buduci tyzden....

monka112
26. jún 2014

@mirka7582 ahoj, nevies ako maju v splne dovolenku v auguste? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre