Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mery35
24. mar 2010

Caute baby 🙂 🙂 po neuspesnom ivf som dostala ms uz ju mam 10 den 3 dni uz len tak spinim ale ta krv je jasno cervena mate stim niektora skusenosti inak normalnu ms mam 6 dni..........

zajacik...
24. mar 2010

Caute babulky 🙂
Monika mrzi ma ten negativny vysledok, silno drzim palce aby to nabuduce vyslo... aj vsetkym dalsim snazilkam 😵
Katy jeej tak vy uz sa chystate pre babiky, tesim sa!!!

Marcelka, Kkaty, vy uz ste na MD, to ale letiii 🙂 Tak si este uzite krasne chvile do porodu, no a potom pridu tie najkrajsie chvile s vytuzenym babatkom 😵 😵 😵

Mery podla mna je to z hormonov...

Zdravim vsetky SPLNiecka, u nas nic nove, mame sa dobre 🙂

monikasun
24. mar 2010

ahoj zajacik, tak to je fajn, ze sa mate dobre, urcite si to uzivate!!! ved sa aj patri 😉 tak my sa budeme chystat na KET, ale este predtym chcem stihnut imuno a hemato (aby sme vylucili vsetky mozne priciny neuspechu)...no aj ked neviem, kedy sa k tomu KETku dopracujeme, kedze mrska je v nedohladne... 😒

vevericka80
24. mar 2010

ahojte splniecka 😉
kkatty, marcelka prajem vam pohodovu matersku dovolenku...uzite si ju 😉
mery to je hormonmi, aj ja som ju mala dlhsiu
monikasun kedy si vysadila lieky?

monikasun
24. mar 2010

ahoj veve, tak ja som ich vysadila v pondelok, hned ako som sa dozvedela o negativnom vysledku, teda posledne som brala estrimax a duphaston v pondelok rano...ty si na tom ako? ako sa ti dari, co podnikas?
prajem pekny den 😉

pimma
24. mar 2010

mery.. ja som tiez par dni po ms spinila, asi je to normalne 🙂 pozeram, ze tu sa bude o chvilu vo velkom ketovat
😉

matulka7
24. mar 2010

Ahojte babenky,...

Mery ja som po IVF mala tiež dlhú MS, volala som do splnu a povedala mi, te ked to bude dlhšie ako 14 dní, aby som šla ku gynekológovi - išla som a mala som zápal - brala som také lokálne antibiotiká,.. potom hned ustúpilo, asi o deň,.... takže pre istotu prevolaj do splnu,.....

ostatné sa držte - pozdravujem Vás,.. 🙂 🙂 🙂

mery35
24. mar 2010

Dakujem za rady kocky 🙂 🙂 🙂 uz som sa dnes objednala na pondelok k svojej gynekologicke a skusim v piatok zavolat do splnu vobec sa mi to nepaci brucho ma boli ako by som mala dostat ms.Pri prvom ivf som nemala take problemy.......

vevericka80
24. mar 2010

monika ja som vysadila minuly pondelok a mrcha dosla vo stvrtok poobede....co podnikam?...zajtra ideme do tkaninovej banky na imunologicke vysetrenie a chcem sa este obiednat na hematologiu

monikasun
24. mar 2010

akurat dnes sme s mm skonstatovali, ze tiez ideme na tie vysetrenia a ze by bol ten lepsi pripad, keby nam "nieco" nasli, nez by sme mali byt "v poriadku" a nic z toho... 🙂

monikasun
24. mar 2010

veve, a kedy vlastne chystate KET...tiez ten druhy cyklus?

vevericka80
24. mar 2010

monika este neviem kedy pojdeme na KET, ale asi az po vsetkych vysetreniach ...nejak sa bojim dalsieho sklamania

monikasun
24. mar 2010

tak to ti verim a celkom ta chapem. ale moze byt, ze ani vysetrenia nic neukazu... 😖 musime stale verit a nevzdavat to! raz sa nam to urcite podari!!! kolko mas mraziacikov?

vevericka80
24. mar 2010

ale aj ked nic nenajdu, tak aspon budem mat ciste svedomie, ze som sa o vsetko pokusila a vysledok je fakt na tom "hore" 😀

monikasun
24. mar 2010

😀 presne, zdieľam tento nazor!!!!

vevericka80
24. mar 2010

a ty sa kedy chystas na KET?

monikasun
24. mar 2010

tak my by sme chceli cim skor...teda v tom druhom cykle ... ale dufam, ze tiez dovtedy stihnem vsetky tie vysetrenia. Na imuno sme objednani buducu stredu a na hemato sa este musim objednat...malo by sa to stihnut... 😉 Mame este 7 kuskov v mrazaku, tak ich nechceme nechat dlho cakat 😀 ... ale zase ani zbytocne riskovat neuspech...

vevericka80
24. mar 2010

mas pravdu....netreba ich nechat cakat 😉 ...my mame iba 4 zmrzlinky a bojim sa, ze sa budu zas zle rozmrazovat a vela z nich nezostane

monikasun
24. mar 2010

tak to ti budem drzat prsty! urcite sa vam to podari!!! 😉 ved sa budeme priebezne informovat 😀

pimma
25. mar 2010

ahojte 🙂 co mate nove? dnes je vonku super 😵 asi sa pojdem prejst....

jespera
25. mar 2010

Ahojte,
uff je tu kopa novych tvari - nepoznam...Vevericka - strasne silno ti drzim palce, nevzdavas sa - velmi dolezite!!!

sonulienkas
25. mar 2010

Dievčatá čaute, ja som bola včera na ET - mám v brušku jedno embryjko.

vevericka80
25. mar 2010

ahojte 😉
zienky velmi pekne vam dakujem 🙂
jespere ako sa mate?
sonulienka prajem ti stastny koniec, opatruj tu jednu bublinku 😉

pimma
25. mar 2010

sonulienkas... vela stastia 🙂 nech sa bublinke dari 🙂

sonulienkas
25. mar 2010

ďakujem dievčence,budem potrebovať veľa pozitívnej energie , lebo to je naš jediný bojovníček z celého IVF.

zajacik...
26. mar 2010

Sonulienkas tak nech je to ten spravny bojovnicek a nech sa poriadne uchyti 🙂

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monikasun
26. mar 2010

ahojte zienky, zabudla som sa vas opytat...pri KETe sa este nieco plati? alebo je to zahrnute v tom poplatku, co sme platili pri ETe? prajem pekny den a vikend 😉

sonulienkas
26. mar 2010

čaute SPLNky , ďakujem vám všetkým 🙂 , aj keď neviem ,či z toho niečo bude , ☹. Zdravim vas všetky - veverička80 , pimma , zajačik 😵

katy2
26. mar 2010

Sonulienka, drzim palce 😵 😵 😵
monika, plati sa aj KET... kolko teraz neviem, ale v Sk to bolo 2500 Sk....
pozdravujem vsetky.... 🙂

sabina897
26. mar 2010

Ahoj splnky,
chcem sa opýtať či je možné - v prípade, že by sme menili centrum - vziať zo Splnu embryjká, ktoré máme zmrazené po IVF. Stretol sa tým niekto?

- pre Moniku - my sme za KET platili 90 EUR - minulý rok v októbri + cca 11 EUR za lieky.
Dakujem a pozdravujem Vás všetky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre