Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
30. mar 2010

ahojte 🙂
teda kukulik, takto nas opustas? ale nech ti ta zmena prinesie vytuzene babo.... 😉
sonulienka, drzim palce 😵
pimma, ja idem 9.4. na preventivku k mojej gyn. a ked bude vsetko v poriadku a stihnem to, tak by som skusila KET teraz po aprilovej ms.... Vyslo by to, ze by som zacala estrimaxom niekedy v polke aprila a ked nie, tak urcite v maji.... 🙂

pimma
30. mar 2010

katy.. mozno nam to vyjde priblizne rovnako 🙂 tesim sa 😉 na ket sa zacina stimulovat ktory DC? zalezi od ultrazvuku?

katy2
30. mar 2010

pimma, estrimax sa zacina brat 2-3DC podla toho, kedy ides na uzv. Hned v den uzv sa zacina....
Uvidime, ako to bude... Takze idete na KET aj vy? kolko mas mrazacikov?

marcelka82
31. mar 2010

Ahojte. Prišla som vás pozdraviť. Silno vám všetkým držím palce a posielam vírusiky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pimma
31. mar 2010

katy.... my mame 9 mrazacikov 😉 a vy? pripravujes sa nejak specialne na ket?

katy2
31. mar 2010

pimma, my 6... specialne sa nechystam, akurat ta preventivka....

zajacik...
31. mar 2010

Kukulik aj ja som zvedava v com je Gyncare ine, dufam ze ajked si zmenila centrum, ze na nas nezabudnes a prides sa nam coskoro pochvalit s krasnymi // 😵
Katy uz sa tesim na tvoje KET-ko 🙂
Sonulienkas silno drzim palceky na testik, ajked podla ma je na testik este skoro, aby si zbytocne nebola smutna ked tam nic neuvidis... tak ak mozes tak radesj vydrz do vikendu a potom si vychutnaj krasne // 😵 😵 😵
Marcelka uaaaauuu tebe to leti, ved uz coskoro je z teba mamina 🙂

Zdravim vsetky SPLNiecka, my sa mame celkom dobre 🙂

sonulienkas
31. mar 2010

čaute SPLNky, 🙂 zdravím vás všetky , no neviem ,či to vydržím do víkendu- pokúsim sa ešte netestovať😅

ixi
autor
31. mar 2010

ahojte koceny 😀 😀 😀 dajak to tu nejde ci co 😖 dufam ze aspon vsetky budeme tehule 😎

rebeka33
31. mar 2010

Ahojte splniečka,
Dlhšie som sa neozvala.
Marcelka rada o tebe počujem, dúfam,že sa už máš lepšie. A ten mužík ťa už nehnevá tak veľmi. 😎 Krásne tt, zachvílku si mamina. Budem na teba myslieť.
Kukulik tak si odišla aj ty. Budem ťa sledovať. Nech je to úspešné a to je hlavné .Držím palce. 🙂
Ixi je to tu pomalšie, ale myslím ,že tohto roku ešte tu nepribudla tehula ,čo asi demotivuje. Tak snáď jar vám všetkým stimulantkám prinesie plodnosť. Tak sa okúpte a nakúpte vajíčka. 😀 😀 😀 .

marcelka82
1. apr 2010

Ahojte. Tak dnes som bola na pohovor kvôli epi.

zajacik - nie som sama komu to letí. 😵 Držte sa.

rebeka mám sa celkom dobre. Čo sa týka manžela, snažím sa prehĺtať. Musím si nachádzať nejaký režim sama. Aj keď to ľahké nebude. Veľmi sa teším na malú. Len mám asi veľký strach. Skoro každú noc sa mi sníva, že rodím. 😖 Tak dúfam, že to prejde. Odrodiť ma príde môj gynekológ. Tak aspoň niečo.

jespera
2. apr 2010

Ahojte, kde ste vsetky - ja mam konecne cas pokecat a tu nikto...
Tak vam aspon zazelam prijemne sviatky 🙂.

sonulienkas
2. apr 2010

ahojte SPLNky aj ja vám všetkým želam pekné pohodové sviatky 😉 😅

kukulik30
2. apr 2010

Krasne a pohodove sviatky splniecka 😵 😵 😵

pimma
2. apr 2010

😅 😅 😅

marcelka82
3. apr 2010

Ahojte stratené. Dúfam, že sa ešte nájdete. Lebo je tu už priveľmi pusto. 😖

Prajem vám pekné sviatky.

katy2
3. apr 2010

Vsetkym prajem pozehnane a pokojne velkonocne sviatky....
Mylsim na vas..... 🙂

pimma
6. apr 2010

ahojte 🙂 co tu nove? 🙂
ja cakam na ms, dnes alebo zajtra by uz mohla dorazit

zajacik...
6. apr 2010

Ahojte SPLNiecka 🙂 Nejako to tu v poslednej dobe utichlo... 😅
Sonulienkas no ako dopadol testik? Strasne silno drzim palceky!
Lenuliatko ako sa mate s princeznickami? Dlho si sa neozvala, dufam ze ste v poriadku 😵
My nic nove, zatial sa drzime OK, a vsetkym pozdravujeme 🙂 🙂 🙂

zajacik...
6. apr 2010

...vsetkych pozdravujeme...

matulka7
6. apr 2010

Ahojte dievčatá po Veľkej Noci..... 🙂 🙂 🙂

Dnes sme absolvovali vyšetrenie u Dr. Bobáka,... na výsledky treba čakať približne 2 týždne,... zajtra by mala doraziť ms,.. na ketko pôjdem asi až na budúci cyklus, aby som mala všetky tie vyšetrenia za sebou,.. ešte ma čaká Dr. Hulíková,.... táje vraj na dlhodobejPN, k nej som objednaná až 15. 4., neviete náhodou ako dlho sa čaká za výsledkami Dr. Hulíkovej???

Ďakujem,.... prajem Vám pekný deň,...

Marcelka, tebe sa to kráti a aj Zajačikovi a Lenuliatku,... 🙂 🙂 🙂

marcelka82
6. apr 2010

Ahojte. Matulka kráti. Už iba čakáme, kedy sa malá rozhodne. 🙂

monikasun
6. apr 2010

ahojte zienky, uz som tu dlho nebola...matulka: ja som bola u Bobaka minuly tyzden a zajtra idem na hemato ale k inej lekarke...nevies, ci je potrebne jej doniest nejaku zdravotnu dokumentaciu? prajem pekny den vsetkym 😉 drzim palce tehulkam a snazilkam!

matulka7
6. apr 2010

Monikasun - neviem, čo treba doniesť, ale povedali mi, že od obvodného gynekológa žiadanku - ale ked máš doma zdravotnú kartu, pre istotu zober,... možno sa zíde, ale mne nepovedali, že niečo iné ešte treba (ja svoju zdravotnú kartu nosím stále so sebou 🙂 🙂 🙂 )

🙂

rebeka33
6. apr 2010

Ahojte babule.
K hulíkovej som niesla len výmenný lístok od gyndošky a kartu poistenca. Na výsledky som čakala asi 3 týždne a tom jej volala ,že som pred ivf a tak ma zobrala trocha skôr.
Marcelka čakáme aj my. Držím palčeky na pôrod a napíš len dobré správičky. 😵
Pozdravujem všetky. 😵 😵 😵

marcelka82
6. apr 2010

Rebeka ďakujeme. Po pôrode budú len dobré správičky. 😀 So zlými už nerátam. Vybojovali sme si dosť.
A neviete ako Kkaty?

jajica
7. apr 2010

Ahojte Splniečka, ako??? My zatiaľ celkom fajn, všetko ok. Kočky potrebovala by som od vás číslo na hematologičku v Ke, ktorá jeden deň ordinuje v Prešove (pre kamarátku), ale neviem ani ako sa volá, snád mi pomôžete... 😉 Dakujeeeem 😵 Všetky vás pozdravujem 🙂

vevericka80
7. apr 2010

ahojte zienky 🙂
matulka mas celkom dobry termin k Hulikovej, ja som objednana az 3.5.
zdravim vsetky tehulky, pekne sa vam to krati
Lenuliatko kde si?...davno si tu nebola

sonulienkas
7. apr 2010

zajačik -je to negat. ☹

zajacik...
7. apr 2010

Sonulienkas ☹ ☹ ☹ ☹ velmi ma to mrzi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre