Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
25. júl 2010

@mirka7582 zajtra drzim prsty, nech sa ti bambulky pekne zavrtaju 😵

mirka7582
25. júl 2010

@pimma este je skoro 10 dni ,ale aj ja budem na nervy ako sa inak citis 🙂

mirka7582
25. júl 2010

@pimma dakujem no to dufam ze exploduju a uhniezdia sa 😀

vevericka80
25. júl 2010

@pimma nadej umiera posledna 😉

mirka7582
25. júl 2010

@vevericka80 ako sa mas ?

vevericka80
25. júl 2010

@mirka7582 celkom to ujde... v piatok idem na kontrolu a predpokladam, ze dalsi tyzden bude vklad...dufam, ze nejake to embryjko prezije rozmrazenie..minule nam z 3 ostalo len 1 a to sa neujalo

sonulienkas
25. júl 2010

čaute baby , veľmi dlho som tu nebola , chcem sa opýtať -prišla mi poštou zo Splnu žiadosť do všeobecnej poisťovni, to mám poslať do bratislavy na udanú adresu? Lebo predtym som bola odniesť osobne u nas v meste na pobočke- poradte mi , prosím 🙂

vevericka80
25. júl 2010

@sonulienkas aka ziadost ti dosla? Na IVF, ktoru mas podat do poistovne?...podla mna ju mozes odniest aj do pobocky v meste alebo ju poslat na tu adresu

sonulienkas
25. júl 2010

ahoj veverička80 žiadosť na 3. IVF

vevericka80
25. júl 2010

sonulienkas ahoj...takze si sa odhodlala na 3.IVF

katy2
25. júl 2010

ahojte 🙂

@pimma nestracaj nadej, aj ked viem, ze test s jednou palickou na optimizme neprida.... ale snad sa este // objavia.... 🤐 drzim palce....
@mirka7582 zajtra drzim palce na ET 🙂
@sonulienkas vitaj, ziadost mozes odniest osobne aj postou... je to jedno.... drzim palce....
myslim na vsetky stimulantky aj cakatelky na // 😵
pozdravujem kazdu z vas, stale sledujem vase osudy, snazenia, trapenia....

katy2
26. júl 2010

@mirka7582 tak ako si dopadla? kolko bubliniek mas v brusku? myslim na teba a drzim palce 😵 opatrujte sa.... 😉

pimma
26. júl 2010

@katy2 aj ja dufam 😉 dakujem za povzbudenie. a ak nic, tak zacnem velke pripravy na 2.ivf
mirka.. tiez som zvedava, hod sem infosky 🙂

mirka7582
26. júl 2010

Ahojte tak dve bobulky nevydrzali ☹ ALE dve Bublinky mam v brusku 😀 dr. povedal ze su pekne embria 😀 tak som stastna 🙂 a este cakat ci sa zahniezdia

katy2
26. júl 2010

@mirka7582 blahozelam k bambulkam... teraz sa opatruj, setri a davaj na vas pozor... velmi drzim palce 😵 😵 😵 😵

mirka7582
27. júl 2010

@katy2 dakujem dufam ze vydrzia 🙂

vevericka80
27. júl 2010

@mirka7582 blahozelam k fazulkam 😵 ...setri sa, najma prve dni

mirka7582
27. júl 2010

dakujem lezkam 😀
@vevericka80 a prave hlusim do seba

pimma
27. júl 2010

ahojte. aj dnesny test bol negativny, takze uz som to definitivne vzdala 🙄 pojdem este stvrtok na krv,lebo som zvedava na vysku hcg. som velmi sklamana ☹ nedokazem mysliet na nic ine. uz ani neviem,ake dalsie vysetrenia si mam dat urobit. z imunologie cakam vysledky, na hematologiu este len idem, vseobecna sa na mna chcela pozriet podrobnejsie, tak k nej pojdem co najskor a gyndos mi robil chlamydie-boli negativne a dohodli sme sa ze uvidime co dalej. takze zbytok leta stravim po doktoroch, co ja z duse neznasam a mozno sa aj tak na nic nepride. no a este musim zacat setrit na 2.kolo, to ma tiez netesi. .. ale motivacia je velka.. ja by som sla na dalsi pokus aj zajtra, keby sa dalo... to cakanie je najhorsie. mam pocit ze uz ani normalne nezijem,len pocitam dni od jedneho vkladu po dalsi a len cakam a cakam.
baby, nech to vyjde aspon vam 🙂 silno drzim palce vsetkym
@xeroma.. ako sa citis ? 🙂

@mirka7582 drz sa a oddychuj 😉

mirka7582
27. júl 2010

@pimma dakujem je mi to luto 😔 ale neboj urcite na buduce to vynde 😀

vevericka80
27. júl 2010

@pimma je mi to velmi luto... podla mna sa oplati spravit si tie vysetrenia a az potom sa pustit do dalsieho kola....j alutujem, ze som si to immunologicke a hematologicke vysetrenie nechala spravit az po 2.IVF
@matulka7, @xeroma ako sa mate?
@mirka7582 to je spravne, ze oddychujes 😵

mirka7582
27. júl 2010

@vevericka80 ani ja nenam tie vysetrenie 🙂 dufam ze vsetko je ok 🙂 sem tam zabudem, ze som bola na umelom 😅 kym ma v bruchu nezaboli 🙂

pimma
27. júl 2010

baby vdaka 🙂

@vevericka80 pamatas sa este, ako dlho trvalo,kym si dostala vysledky z imuno a hemato?na imuno som bola 7.7. a na hemato idem 12.8. myslim,ze vsetko okrem hemato budem mat do mesiaca hotove a asi uz tento tyzden si podam ziadost o 2.ivf, ved ma platnost pol roka,ci rok. aj tak budem musiet cakat az do 2. ms, vsak?takze teoreticky by som mohla zacat koncom septembra a to by som uz mala mat vsetky vysledky.

vevericka80
27. júl 2010

@pimma imuno sme mali do 6 tyzdnov a hemato trvalo mesiac...na hemato ma sestricka objednavala hned vtedy, ked mi odobrala krv, takze vysledky budes mat v septembri

mirka7582
27. júl 2010

@pimma drz sa 🙂 a neboj

pimma
27. júl 2010

@vevericka80 neviem ci ti rozumiem, sestricka z imunologie ta objednavala na vysetrenie na hematologiu?

pimma
27. júl 2010

@vevericka80 a vysledky z imunologie ti prisli domov, ci ku gynekologovi?

vevericka80
27. júl 2010

@pimma vysledky z imuno dosli k mojej gynekologycke
ked som bola na hematologii prvykrat, tak mi sestricka zapisala dalsi termin, ked som mala dojst po vysledky

pimma
27. júl 2010

@vevericka80 aha, uz chapem 🙂 myslela som,ze tiez posielaju. popises mi, prosim ta, kde je ta dr.hulikova? vobec neviem,kam mam ist.

musulik
27. júl 2010

Ahojky...tak ja som sa dnes zaregistrovala a prispievaj tu prvýkrát....
čítam si do úmoru dookola všetky články a stále sa rozhodujem,ktoré centrum si vybrať, či Gyncare alebo SPLN...fakt je , že sme s manželom už v GYncare asi pred 4 rokmi boli...to bolo vtedy len tak na skúšku...vtedy mi Dr. Herman prišiel naozaj dosť arogantný a povýšenecký...tak som si povedala, že ešte máme čas a riešenie tohto problému som si odsunula na neskôr...ved..čo ked sa podarí...medzitým sa ale stále nedarilo, manžel má zlé výsledky na SPG a ja som bola v r. 2008 na laparoskopii, kde mi zistili endometriozu..potom to už fičalo, nasledovali injekcie Decapeptyl, potom znovu naskakovanie po pol roku menštruácie,ktorá sa nevedela spamätať a potom do toho všetkého prišla nečakaná smrť môjho otca..tak som to zase všetko nechávala na náhodu a nechcelo sa mi nič riešiť..do toho krach firmy a odchod z práce..teraz sedím prvý mesiac doma a kedže som konečne volná, rozhodla som sa to už riešiť...aj ked tajne dúfam každý mesiac,že sa to tentokrát už podarilo, nič prevratné sa nedeje..v máji teraz bolo už 6 rokov, čo sme s manželom spolu a nič...najvyšší čas...problém je, že sa stále rozhodujem, či SPLN alebo GYNCARE, hoci mám aj známych, ktorí majú už do Dr. Hermana zdravé dievčatko :D tak uvidíme, mám teraz chvílku čas, kedže doktori v auguste dovolenkujú, takže najskôr sa k niektorému dostanem asi až v septembri...som dosť netrpezlivá a už by som to chcela riešiť čím skôr, ale ....trpezlivosť 🙂 je fajn táto stránka i celá táto téma, pretože všade naokolo nás už všetci známi majú detičky, dokonca aj niekolko a to sa všetci brali po nás..takže sa o tom vlastne nie je s kým poriadne porozprávať...dokonca sa nás už aj ludia prestali pýtať, že kedy my budeme mať malé..asi už nejako všetci pochopili..alebo si myslia, že už ich mať nemôžeme..neviem, radšej sa na to nikoho nepýtam a tvárim sa ako mŕtvy chrobák..aj ked..v kútiku duše závidím každému, kto zase príde s tým oznamom, že už zase čakajú, lebo mi to príde nespravodlivé..a čo sme my iní ako ostatní?? nezaslúžime si? :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre