Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

stanka04
19. máj 2009

Na tej Karadzicovej maju asi hlavne sidlo poistovne.V hlavicke je to teda tak uvedene,na ziadosti od dokiho

ixi
autor
19. máj 2009

isla by som sa korculovat a nemam skym 😒

mimusa4
19. máj 2009

no ja teraz neviem, ale na adresu do Ba som dávala tam, neviem či mi ju nedávala ešte taelka

lyndus
19. máj 2009

mno stanka myslim ze dlhsie ako mesiac to urcite nebude trvat...mozes aspon zacat papat kyselinu listovu 🙂

stanka04
19. máj 2009

Ee,vlastne ked kliknes na kontakty. 🙂

stanka04
19. máj 2009

Myslim,ze mam Babyplan niekde,to ju obsahuje.Asi pred pol rokom som si kupila a odlozila,musim kuknut datum expiracie 😝

mimusa4
19. máj 2009

ak chceš tak sa môžeš opýtať aj na zákazníckej linke poisťovne 0800 150 150 je to zadara

mimusa4
19. máj 2009

neviem ako na ten baby plan reagujú iní dr. ale moja gynka mi povedala, že ten babyplan je len na predaj, že je slabý, takže ja si myslím, že kúpiť rovno acidum folikum

mimusa4
19. máj 2009

ixi tak ja už nekorčulujeeem, naposledy som na jeseň, takže najbližšie možno až na jar 😅

ixi
autor
19. máj 2009

babyplanu akurat fajne priberes 😀 😀 😀

stanka04
19. máj 2009

Uz som tam dnes volala,o tom viem..Sak prinajhorsom mi povedia v pobocke,keby to tam nechceli brat,ale to si nemyslim.No hlavne nech to schvalia.Nestalo sa este nikomu,zeby neschvalili?

lyndus
19. máj 2009

ja si tiez myslim, ze baby plan su vyhodene prasule, na zaciatok uplne staci ta kyselina 🙂

ixi
autor
19. máj 2009

mimusa ja tiez nebudem ale az ked budem tehu inak musim lebo som pribrala

ixi
autor
19. máj 2009

ja som brala secko mozne ajtak mi to prdlajs pomohlo 😀 😀 😀

ixi
autor
19. máj 2009

idem si dat kafco 😵

mimusa4
19. máj 2009

aha a teraz som čítala na stránke dôvery, že všetko do nitry, to som nevedela, tak ospravedlňujem sa

stanka04
19. máj 2009

Ja by som teda aj brala par kil navyse 😝 Tak to aspon dojem,ked uz to tu mam.Uskodit by to nemalo

mimusa4
19. máj 2009

stanka ja som nepočula ešte ..jedine žeby nemali s tou poisť. zmluvu, ale majú tak nemaj boja 😉

mimusa4
19. máj 2009

uškodiť nie, ale priberieš ako budeš tehu, ja som bola tiež iná ako teraz 😅

stanka04
19. máj 2009

Moj muz kazde kilo na mne navyse len uvita 🙂 Inak ako stihate varit pri MK? 😀 Ja uz mam hodinu sklz!

ixi
autor
19. máj 2009

stanka ja ti dam aj 10 kilov 😀 😀

mimusa4
19. máj 2009

hlavne zdravo papaj, aj také fajné pikantné

mimusa4
19. máj 2009

no vidíš ix už nšmusíš ani korčulovať, máš rozdané

mimusa4
19. máj 2009

tak sa vzdialujem, lebo hlad ma núti vstať..

stanka04
19. máj 2009

Joooj,dakovala 😵 U nas sa je len pikantne,len na zeleninu si ani jeden nevieme nijak zvyknut.Teda varenu este ako tak,ale surovu snad nepouzivame vobec...Okrem salatovych uhoriek a cibule🙂))

piskota80
19. máj 2009

ahojte
ixinke sevas. tak čo rudovláska 😉 😉

ixi
autor
19. máj 2009

ahoj piskotka joj ani som nemala ist pit tu kavu bola som na lavicke s kamosku a mi tu mama e decke ihrisko a tie deti nalepene na mne aja som hotova az sa trasem ☹ ja to neviem zvladnut...

ixi
autor
19. máj 2009

a zase mi neostalo nic len ist domo a fajne sa vyrevat ☹

piskota80
19. máj 2009

ale mojko, zvládneš to, neboj. Ono to bolí, ale raz budú okolo teba behať tvoje deťúrence, neboj 😵 😵 😵

piskota80
19. máj 2009

tak keď tu nikto nie je, idem na telku. Majte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre