Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
7. apr 2009

ahojte, dalidka mam sa neveriacky a neviempreco mam strach zo stimulky, co je so mnouuuuuuuuuuuu 😔

mirus25
7. apr 2009

ahoj baby. Veľmi pekne vám ďakujem za gratulácie. 😀 Dúfam že to takto úspešne bude pokračovať aj ďalej.
melisska...nečudujem sa ti že sa bojíš. Určite to nieje ľahké znova sa púšťať do toho, keď vieš ako to chodí. Už aj ja by som mala s tým problém. To každodenné pichanie, kontroly, potom opu. nieje to ľahké. Ale mysli na ten vytúžený cieľ ktorý chceš dosiahnuť. a potom to môžno pôjde.

dafy
7. apr 2009

hallooo ixi kde si????

zajacik...
7. apr 2009

Mirus nadherna urodicka 🙂 A ked si pisala ze na kontrole si ich mala len 15, myslim vajok, tak doki nediktuje vsetky, takze mala si ich aj predtym 26 😵
Dalidka, Ixi, strasne vam drzim palce na KET 🙂
A samozrejme aj IVF-karkam - Kukulik, Cavik, Melisske, Mirus, Vevericke, Jaanulienke,komu este?? Fuuha, tolko cakateliek na tehulkovstvo 🙂
Dobru nocku SPLNiecka 😎

katy2
8. apr 2009

Dobre ranko 🙂
babenky, vsetkym vam drzim palce 😵 😵 😵 verim, ze coskoro sa dockate vytuzeneho stastia.... 😵
melisska, 2.IVF byva uspesnejsie ako prve.... Pozri na nas.... A ty si mala aj pri 1.IVF uspesny zaciatok, tak teraz ver, ze bude aj uspesny koniec.... 😵
cmuk, ahoj, no leti to..... ale aj tvoje babulky pekne rastu.... 🙂

luly3
8. apr 2009

ahoj katy 😉 ako sa mate?????

katy2
8. apr 2009

luly, ahoj 🙂
my sa mame dobre, ale teraz citam v albume, ze aj vy 😵 😵 😵 😵 😵 drzim strasne palce a velmi ti prajem, aby to tak pokracovalo 😵 😵 😵 😵 a potichuuuucky gratulujem 🤐 😵

luly3
8. apr 2009

no katy tak to je super zachvíločky si budeš malinku Hanku
môct pochovat 😉 sa tešíš čo???? 😅 😅 😅
hej hej katy aj ja sa mam dobre a ešte sa mam dobre bojazlivo 😕 😕 😀

katy2
8. apr 2009

luly, bojazlivo s budes mat este poriadne dlho 😉 a hlavne pred kazdou kontrolou.... a v podstate uz potom stale.... 😉 ale to patri k tomu 🙂

luly3
8. apr 2009

no asi 😅

jespera
8. apr 2009

ahojte,
ja stimulujem vo velkom- kazdy den picham. Ale zatial nic necitim, a dnes je piaty den - zajtra kontrola. Kedy ste pocitovali nieco - ci to nebudem citit ani nic?

zajacik...
8. apr 2009

Luly 😵
Jespera to je individualne, niekto neciti nic pocas celej stimulky... takze pohodka 😉
Katy ahoj 🙂
Vsetkym pekny dnik 😎

tina1
8. apr 2009

jespera, buď kľudná, ja som necítila nič celú stimulku- 10 dní. Vaječníky som začala pociťovať až po pichnutí choragonu. Takže buď v pohode. 🙂

mimusa4
8. apr 2009

ahojte..
tak tak, ani ja som necítila až po odbere 😝

katy2
8. apr 2009

kolko stimulantiek a cakateliek tu mame 😵 to bude zasa tehuliek 😵 😵 😵
drzim vam vsetkym palce 😵 😵 😵

jespera
8. apr 2009

ahojte - dakujem
a kedy asi budem pichat ten choragon? dnes je piaty den..a kedy je odber po choragone?

katy2
8. apr 2009

jespera, este budes pokracovat v stimulke.... stimuluje sa nejakych 11-14 dni.... je to individualne, na to su tie kontroly.... a choragon sa picha 36 hodin pred odberom vajicok.... vecer o 21,00 na pohotovosti gyn. a o dva dni okolo 10,00 je odber.... ked sa picha choragon, uz sa nezvykne pichat stimulacna injekcia.... to vsetko ti povie dr. podla kontroly... pocitam, ze este nejake 2 kontroly mat budes.... drz sa 🙂

jespera
8. apr 2009

ahoj Katy, dakujem.
Gonal mam este na pondelok. Takze uvidime, zajtra idem na kontrolu...

katy2
8. apr 2009

ak budes dobre reagovat, a foliky pekne rastu, tak mozno v utorok pichnes choragon a vo stvrtok OPU 😵 drzim palce 😵

ixi
autor
8. apr 2009

ahojte 😀 😀 😀 😀 😀

katy2
8. apr 2009

ixi, ahoj 🙂

ixi
autor
8. apr 2009

no ako katy? uz zbalena do porodnice?ale este mas cas 😉

katy2
8. apr 2009

ixi, nestras 😀 este nemam nic pre seba do pordky ani len kupene.... a takmer nic nachystane... este mam cas.... i ked taella v 32tt uz rodila 😕 dufam, ze my to potiahneme dalej....
ale dnes ideme na velky uzv.... bude aj fotecka... tesim sa 😵

ixi
autor
8. apr 2009

dufam ze ju das do albumiku joj ja sa tesim neboj potiahnez este 😉

katy2
8. apr 2009

ixi, jasne ze dam foto do albumu.... 😵

mimusa4
8. apr 2009

wau katy, že už 30tt, nedávno bolo 25 😀

katy2
8. apr 2009

mimusa, aj tebe to leti 😉

mimusa4
8. apr 2009

jo-jo, ale ty má ešte raz toľko ako ja 😀

katy2
8. apr 2009

ale v piatok to uz nebude raz tolko..... to len nachvilku 🙂 rozdiel bude vzdy tych 15tt.... 😉

steva
8. apr 2009

Ahojte Splniecka 😵 😵 😵
Vidim ze onedlho tu bude plno novych tehuliek 😉 vsetkym drzim palce silno 🙂
Ja sa musim pochvalit,dnes som sa stretla s Jankitou,zlata zienka a ti nadherni chlapci.tak som sa pokochala,len skoda ze spinkali.vyzeraju tak rovnako,ale Jankita mi hned ukazala nejake tie rozdieli,ale to vidi asi len MAMA.Vsetkych vas pozdravuje a ze nema cas pisat.som velmi rada ze sme sa spoznali a dufam ze sa stretneme castejsie.
Katy tesim sa na fotecku Hanky.krasne ti pribera,ako som citala. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre