Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
4. jún 2009

pozri, ked si nie si ista, tak testni a budes mat dusu na pokoji...taketo tryznenie ti nepomoze 😒 to vies

lienka2
4. jún 2009

melisska, ani nehovor take veci.. ja sice chodim k hermanovi ale vas sledujem tiez, vsak kukulik 😅 a velmi drzim palce vsetkym, ktore sa pustili do tohto boja.. 🙂 mna zajtra caka OPU, bojim sa aby foliky nepopraskali skor.. proste mam strach ze sa nieco pokasle.. 😖

kukulik30
4. jún 2009

vies dobre ako je to s priznakmi, sama si pisala, ze rano sa vzdy citis lepsie , ale poobede ta brusko boli a je nafuknute...tak vydrz moja 🤐

kukulik30
4. jún 2009

ahoj lienka 😵 tak zajtra nam daj vediet , ako si dopadla..neboj, nic sa nepokasle, vsetko je tak naplanovane, aby dobre bolo, dr vie, co robi 😉 drzim paste 🙂

steva
4. jún 2009

ahojte splniecka 😵
Kukulik gratulujem k urodicke,to bude surodencov pre Samka.dom plny deti,krasne 😵
Meliska tebe silno drzim palce,ci uz na test,alebo az na krvicku.verim ze budu krasne //. 😉
Katy tak uz mas Hanku coskoro pri sebe.urcite sa uz velmi tesis.drzim palce aby vsetko bolo ako ma byt,myslime na vas. 😵
Pozdravujem vsetky Splniecka a prajem pekny den 😵

lienka2
4. jún 2009

ved tym sa utesujem, ze doki to nerobi 1x.. ale ja ano 😀 preto mam strach.. ked to doteraz islo vsetko ok, doki spokojny s vysledkami a teraz by sa to pokaslalo tak ma porazi asi 😠 najhorsie pre mna je, ze doteraz ma stale bolelo podbrusko, citila som vajecniky, a od vcera ani velmi nie..

kukulik30
4. jún 2009

lienka, neboj , naozaj to bude dobre 😵 ver mi , zajtra sa iba nad tym pousmejes 😉

ahoj stevkaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 ako sa mate?

lienka2
4. jún 2009

kukulik, dufam ze to tak bude.. 🙂
ty si tak nestresovala 1x?

steva
4. jún 2009

Dakujem,mame sa dobre.Jakubko spinka a tak som trochu precitala ako ste vcera dopadli a idem zehlit.potom pojdeme na prechadzku.

kukulik30
4. jún 2009

lienka, nestresovala, nemala so net...to po prve, teda o vela veciach som nevedela a niekedy je nevedomost sladka 😀 ....ale zase na druhej strane mohla som sa vyhnut viacerym chybam 😒 ...no ale teraz som troska stresovala, priznam sa ..este vcera som bola neista....a bala som sa, ale uz je to dnes lepsie...
inak po prebrati s narkozy mal zo mna MM neskutocnu srandu...este som len oci otvorila a uz som sa pytala Kolko???a potom som si v jednom kuse kukala medzi nohy, ci nekrvacam, stale ma musel zakryvat a otravovala som ho rovnakymi otazkymi...Ci on uz bol, ci uz odovzdal material....no co ti poviem, bol som na praskoch 😀 😀 😀

stevka, to som rada, ze sa vam dari... 🙂 Jakubkovi posielam pusinku 🤐

melisska
4. jún 2009

stevi ahoj, pusinku Jakubkovi 😵
kukulik aj mojmu kukulikovi pusinku 🤐 😵
leni, ja som prvy krat bola statsna a bolo mi jedno co mi je 😉 ale verila som ze budeme mamt babo, to bolo hlavne 😵

melisska
4. jún 2009

Kukulik,ved robim od rana, periem, varim, vyniesla som vsetky veci z kupelne, lebo robime okna, o 10:00 mam ist do roboty, poobede pride majster, mam co robit, treba mi pisat pracu, zatial nemam kedy:(((((((((((((((((((((( keby ostal preco nic necitim:( celu noc som dobre nespala, testu sa bojim ako certa 😀

kukulik30
4. jún 2009

😀 😀 😀 melisska, tak to potom cakaj na krv, ked si taka zaneprazdnena 😀 ..neboj, ja som presvedcena, ze bobacikovia su v poriadku a su zahryznuti 😉 mam citaaaaaaaaaaaaaaak

lienka2
4. jún 2009

kukulik, to mas pravdu.. niekedy je lepsie nevediet.. vsak uz s tym aj tak nic nenarobim, musim len cakat 😅

lyndus
4. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee babulky...juuuuuuuuuuuuuuuuuuj melisska, ani ti nechcem pisat ze klud, viem ako si na tom... ale ja by som testla 😅
kukulik zo mna sa tiez tak manzel rehnil, este som porisdne ani oci nerozlepila, netusila som cia som ale uz zo mna liezlo ze kolko? 😀 no sranda 😀
Katy, moja svokrusa je 6.6. super datum na narodenie a teraz to vychadza tak pekne ze 6.6.2009 😀

kukulik30
4. jún 2009

no ja som sprasila dalsie chipsy..uz mi je z nich zle 😝 a teraz rozmyslam, ako sa obliect, aby som zakryla moje velke brucho..chcem ist so Samkom von 😀 😀 😀

kukulik30
4. jún 2009

a ma tlaci pod rebrami stale, dufam, ze zajtra to bude lepsie a pozajtra este lepsie 😕

kukulik30
4. jún 2009

lyndus.. 😀 😀 😀

lyndus
4. jún 2009

kukulik, mate aj vy tak chladno? normalne kosa 😕 ja som si tiez kupila cipsy, ale ja ich milujem, len teraz mi nejako neberu...zjem par a je mi bluvacno 😒 normalne som nervna, ze idem na dalsiu kontrolu az o mesiac, dufam ze bude secko oki 🙂

kukulik30
4. jún 2009

hej je tu 15 stupnov..tak ale ideme aj tak von, doma sa zblaznim 😀

neboj vsetko bude dobre 😉

melisska
4. jún 2009

kukulik mna pod rebrami nikdy netlacilo, prosim ta pi vela vody 😎
lyndus veru ani mi nehovor ako sa citim, ved zena citi ci je tehu alebo nieje 😒

lyndus
4. jún 2009

mno mne sa nechce ani nos vystrcit do tej kosy 🙂 neviem melisska, ja som to nejak vyrazne necitila 😉 ja tomu neuverim, kym nebudem mat brusisko a nebudem male citit, ako sa vrti 😀

melisska
4. jún 2009

no dobre, trosku ste ma upokojili, idem este vyvesit pradlo a do prace, na obed som tu, zatial papapapa 😉

lyndus
4. jún 2009

pa moja a nenervuj sa 😉

melisska
4. jún 2009

som uz v praci ale cakam na kolegynu o pol aj pat zazvoni tak som sem zase nakukla 😀

lyndus
4. jún 2009

super 🙂

lyndus
4. jún 2009

tomu sa tusim hovori zavislost hehehe

kukulik30
4. jún 2009

prave som volala, ako su na to embryjka...je ich 15, tzn., ze dr nam odporucil PK..takze na nas pockaju hadam do pondelka pekne blastocysty , ktovie kolko ich zmrazi v piatok a kolko necha do pondelka 😕 to som sa ho zabudla opytat 😅

kukulik30
4. jún 2009

melisska, ak ta to upokoji, ja som necitila , ze som tehu 😎

kukulik30
4. jún 2009

melisska, tak to si ma nepotesila, ja som ymslela, ze to kazdeho tlaci pod rebrami a pomali to prejde.pijem pijem, sak uz ani nie som hladna, lebo vkuse mam plny zaludok vody 😅 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre