Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
13. jún 2009

a ktory si den po ET...je nas tu uz tolko, ze si uz nedokazem zapamatat tolko informacii 🙂 🙂

kukulik30
13. jún 2009

som 5.den po ET..po PK 😉

petronelka77
13. jún 2009

Ahoj vevericka 🙂 .
Uz je to o nieco lepsie, obcas este pridem pozdravit WC 🙂 , ale pomalicky sa to zlepsuje. Aj ked to bolo niekedy dost tazke, schudla som par kileciek 😉 .
A ty ako?

vevericka80
13. jún 2009

ja teraz cakam na mrchu aby som mohla ist na KET....stale mam co robit, tak na to ani velmi nemyslim

petronelka77
13. jún 2009

Kukulik, mne tiez vkladali blastocysty a na 6-y den som mala pozitivny test,citlivost 50, tiez som bola zvedava, nechcela som tak skoro testovat, ale to vies, baby zvedave 😉 ...oplatilo sa...len sa teraz setri a ziadne vysavanie 🙂

petronelka77
13. jún 2009

Vevericka, ja som pri KET-e uplne vypla a vobec som sa nestresovala, brala som to nejako sportovo...a vidis, aj KET-y maju uspesnost 😉

vevericka80
13. jún 2009

aj ja sa to snazim brat teraz sportovo....hadam sa to teraz podari, ved budem amt ovela kludnejsie obdobie....idu prazdniny, tak nebude ziadna skola, decka, stres 🙂 ....bude klud, oddych, dovolenka 😎 😎

kukulik30
13. jún 2009

ja mam teraz Mamatest 20 Iu..tak hadam bude dobre 🙂 blastocysty sa velmi skoro zahniezduju, tak preto som to riskla 😅 nedockava som bola...a priznaaaaaaam sa 😅 .....ze som testovala uz vcera... 😅 ....a bola tam, ale slabsia..obe vysli v limite..len vcera som to brala s rezervou 😉

vevericka80
13. jún 2009

kukulik ty jedna nezbednica nedockava 😀

kukulik30
13. jún 2009

vevericka spravny pristup 😉

vevericka80
13. jún 2009

ja sa na tie prazdniny viac tesim ako decka 😀

kukulik30
13. jún 2009

vevericka, ved prazdniny su na to, aby sme sa na ne tesili 😀 😉

mima263
13. jún 2009

jej kukulik, krásne // 😵

tanitta
13. jún 2009

kukulik 😎 😎 ...je ju pekne vidno 😉 ....a kedy ides na krv?

kukulik30
13. jún 2009

22. 6..este si pockam 😀

tanitta
13. jún 2009

ty kokso tak to hej 😀 ... zbehni skor do labaku....zrovna vcera som pozerala ze hcg 240sk 😉 ....ja som ale nedockava vsak 😵

kukulik30
13. jún 2009

u nas mame na prd labak, to radsej pockam na KE..ja som zo SNV 😉

tanitta
13. jún 2009

predpokladam ze zasoba testov je 😀 ...no budes musiet teda vydrzat a my s tebou 😎

kukulik30
13. jún 2009

hej, mam este 3 testy a potom, ak bude treba dokupim 😀

tanitta
13. jún 2009

ja som teraz kupovala gs mamatesty 2ks v jednom baleni 😉 ...70,- celkom dobera cena....ale predali mi ich jedociarkove 😅

lenka20
13. jún 2009

kukulik, co to co to, supeeeeer, len tak dalej 😉 😵 😵 sikulka 😵 😵 😵

sobka
13. jún 2009

Ahojte dievčatá, čítam Vás už snáď rok, ale nikdy som nemala odvahu sem napísať. Stále som verila, že moje problémy niesú až také, žeby to snažilkovanie už čoskoro neprišlo, ale presli roky a stále sme zúfalí. Absolvovala som už 1.IVF a 2 KETy, predtým kopec vyšetrení , IUI a nič. Priateľ má SPG ukážkový a ja som ževraj zdravá tiež, akurát mám 1 nepriechod,. Vajíčkovod. Ako káždá z vás, aj ja verím, že tentokrát to už vyjde, mám prvú injekciu za sebou, teraz som po MS , bola som na krv a kontrol. UTZ, volala som tam a sestrička mi povedla, že dr. mi vypočítal, že menopur si mám pichať až 26.6 do 02.7. Zdá sa mi to akosi pridlho čakať, neviete babenky , co to znamená? Viem, že sme každá iná, máme iný hormon. profil, nemala takúto prípravu niektorá z vás? Velmi sa teším, že som dostala odvahu byť s vami, vela som sa od vás naučila, vase príspevky mi ukázali cestu myslieť pozitívne. Kukulík, tebe gratulujem, snád si zatial jediná, čo absolutne bez problémov otehotnie, len čo sa na to dá! 😵 Je to super!!!Pevne dúfam, že to dotiahnete do konca a že vsetky z nás budú kukulik nasledovať. Aký si mala vobec problém, že si musela do SPLNU?Môžem sa informovať? 😉

marcelka82
13. jún 2009

Ráno Boh otvoril okno do neba, uvidel ma a opýtal sa, aké je
moje najväčšie želanie. Odpovedala som:

Bože, dávaj dobrý pozor na tých, čo čítajú túto poštu, na ich rodiny a
kamarátov, zaslúžia si to! Skutočne ich mám veľmi ráda!

Teraz táto pošta začne plnit svoju úlohu. Anjeli hovoria, že je to pravda!
Ale niektorým chýbajú krídla a tým hovoríme priatelia. Pošlite túto poštu
kamarátom a dnes večer do 00:00 hodin dostanete prekvapenie: správu, ktorú
chcete počuť. To nie je vtip. Niekto vám zavolá alebo napíše a povie to, na čo
čakate. Alebo vám anjel prinesie správu vo sne. Nenarušte tento kolobeh. Pošlite
túto poštu min. 10 ľuďom, ktorých vnímate ako anjelov. Ja tak považujem vás.

ĎAKUJEM, ŽE STE !!!

lulocka
13. jún 2009

Kukulik to je super potichučky blahoželám.Dávaj na seba pozor a oddychuj.Pekný deň. 🙂

kukulik30
13. jún 2009

sobka...super , ze si nasla tu odvahu 🙂 a prisla sem k nam 😉
s tym pichanimneskor ti asi nepoviem, preco je to tak, doki to urcuje na zaklade hormonov....tak asi nepotrebujes zacinat tak skoro..ale urcite sa tym netrap, vie , co robi 😉
a , ze som otehotnela bez problemov, tak az take na supa to nebolo, 1 . IVF sme absolvovali po 5 rokoch neuspesneho snazenia, hlavne po odporucaniach urologa , androloga, kde manzel absolboval opakovane spg so zaverom astenoteratozoospermia, vysledky mal stale horsie, tak sme nemali na co cakat, ja v podstate nemam proble, teda aspon mi priamo nikto nic nepovedal, laparoskopiu som absolvovala v roku 2002- vysledok neg. vajcovody priechodne...takze naozaj neviem , kde moze byt problem, nechapem, ze sa nenasla ani jedna jedninka spermia, schopna oplodnenia, ...mozno nemam vhodnu sliznicu maternice, raz mi davno povedal moj gyn, ze vraj mi slabo dorasta...tak mozno...mozno.....neviem, vie to len ten hore 🙂 ....po ET som mala hyperstimulak, takze bol neuspesny, zrejme to babo vzdalo, lebo mala som zvyskove hcg, nastastie 1. KET nam vysiel, dalsie dva Kety minule leto ale uz nie...tak sme skusili znova 2. IVF..snad nam to vyjde, kedze ET nam predtym nevysiel, tak sa nadejam, ze teraz by to mohlo byt ono 😵 ...nemam ziadne priznaky, tak som taka nesvoja...hlavne preto, lebo som cakal, mierne zhorsenia satvu, kedze po OPU to vyzeralo na slaby OHSS...zatial verim, ze to bude dobre 🙂
priprava nebola nejaka specialna, akurat som vsadila teraz na chilly papricka, ktoremilujem, tak som ujedla denne zo 6 ks, pred stimulkou a pocas nej a preventivne brala anopirin pol tabletky 100mg..to je vsetko
tebe drzkam palceky, nech je toto IVF uz to prave s krasnym darcekom 😉
dievcata dakujem, este je predcasne sa radovat, naozaj som opatrna...do krvicky je este daleko 😉

taella
13. jún 2009

jeeeej kukulík , čo to dnes čítam? 😵 😵 😵 držím palce , aby čiarka silnela . Už dávno tu neboli žiadne dvojičky 😀 🤐

steva
14. jún 2009

dobre ranko Splniecka.
Kukulik je nadherna ta tvoja druha ciarka.nevies si predstavit ako velmi sa s tebou tesim a potichu gratulujem.hned rano taka dobra sprava. 😵 😵 😵 Mam taky pocit ze Samko bude mat hned dvoch surodencov naraz 😉
Katy gratulujem k Hanke.konecne ju mas aj ty pri sebe. 😵 uz sa neviem dockat kedy uvidim fotky. 😵
Meliska je mi luto ze to nevyslo,je to nespravodlive. ☹
Pozdravujem vsetkych,nestiham vas docitat,ale drzim palce kazdej jednej.

cavik
14. jún 2009

Dobré ránko

no, kukulik.....tá je kráááááásne, gratulujem....nech to aj dobre dopadne na krvi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
14. jún 2009

jeeeeeeeeeeej, stevka...ahoj...rada ta vidim, Jakuvko aky krasny je a v tej sedacke aky drobunky 😵 😵 😵 posielam mu boztek 🤐 a dakujem

kukulik30
14. jún 2009

cavik dakujeeem...ja sa tak tesim, az sa bojim 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre