Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
1. aug 2009

mimus o spaní škoda hovoriť, v noci trikrát na WC. Dnes išiel muž do práce a už na 6.00, tak ako vzorná žienka som vstala a spravila mu raňajky, a už som sa prebrala, tak na koníka, čo iné.

kukulik tak tvoj muž vytiahne päty z domu a ty už pozeráš po iných šrácoch 😀 A Clooney je fešák, ale trochu starý, nie?

jaanulienka
1. aug 2009

Ahojte,

zienky prosim Vas o radu. 4.8. sa chystame na KET 🙂, no mame moznost 12.8. ist na dovolenku autobusom do Bulharska. No teraz neviem ci mozem alebo nie. Co si myslite?

jaanulienka
1. aug 2009

No a mame aj moznost letecky 7.8. Tak co? Ja chcem ist velmi ale aj babo chcem. No hovorim si, ze ak to ma dopadnut dobre tak je jedno ci budem cakat pri mori alebo doma a tam aspon nebudem mysliet na to ci ano alebo nie.

vevericka80
1. aug 2009

ahoj janulienka....ja som bola v tej istej situacii...21.7. som mala KET a 24.7. sme odleteli do Tuniska na tyzden....vcera sme dosli domov...tam som viac oddychovala ako doma...tam som len lezala, kupala sa, jedla, pila a v podstate nic namahave nerobila 🙂 a inac aj ja mam ten isty nazor, je jedno kde cakas a mimo domova aspon nemyslis na vysledok

melisska
2. aug 2009

peknu nedelu 😀
ahoj, jani, mozes kludne letiet, precitala som si to v jednej teme a odpisal to doki 😉 odporucala bz som radsej letiet, cesta autobusom do bulharska brrrrrrrrrrrrrrrr, raz sme tak isli, uz nikdz viac 😉
ahoj vevericka 😉
kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

kukulik30
2. aug 2009

ahojte... 🙂

deny, aky ze stary, v najlepsich rokoch, taki muzi sa mi pacia 😀 😀 😀a taky Sean Connery 😵...ale raz aj moj muz sa dostane do toho stadia 😀 😀 😀...haha, keby toto cital, tak mi da...moj zlatucky 😀

vevericka80
2. aug 2009

ahojte 😉
melisska ja som tu 😎 neskoro som vstala, tak az teraz som dovarila a dopiekla

deny3
2. aug 2009

kukulik je sympoš, aj Sean má niečo do seba, ale ja som na mladších, na zajačikov, aj manžel je mladší 😉

melisska
2. aug 2009

peknz vecer 😉 prave sme prisli domov 😉
vevericka yajtra som ako na ihlickach 😀
deny ani ja nemam rada starsich 😀 ale on by stal za hriech 😉 😎

zajacik...
2. aug 2009

Jeej Lenuliatko ani nevies aka som rada ze si opat tu, chybala si mi 🙂 Ja sa pridavam, ak vsetko pojde tak ako ma, tak budeme stimulovat narovnako. A dufam ze aj tehulkovat 😅 Ty si aka poistovna? Vysetrenia uz mate spravene? Myslim HP,SPG, chlamydie...
Jaanulienka ja by som asi tiez isla na dovolenku letecky... 😎
Vevericka vitaj po dovolenke 😎
Zuzka tebe sa to riadne krati, ubehlo ti to 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

lenuliatko
2. aug 2009

Ahojte, peknú nedeľu 🙂
Len som nachvíľu nakukla a vidím, že všetky oddychujete niekde vonku, tu je pusto.
Zajačik ahoj, aj vy ste mi všetky chýbali, som rada, že do toho pôjdeme spolu 😉 Ja už mám všetky vyšetrenia dávno hotové, všetko ok, my sme už boli na IUI. Inak som VŠZP, ako som tak rátala, tak by mi to malo nachlp vyjsť, schválenie, decapeptyl, atď. ale počty sú počty, uvidíme...
Jaanulienka, ja by som sa dovču isto šla a radšej na tú lietadlom 😉
Ahojte žienky, rozoberáte chlapov, hej? Mne je zas sympatický Harrison Ford 😅

zajacik...
2. aug 2009

Lenuliatko aj mne tak nachlp to vychadza 😀 A to dufam ze poistovna nebude robit problemy, lebo najnovsie chcu nanovo vsetky vysetrenia, a dokonca HP za 3 cykly, co nebolo treba ani pri 1.IVF... no ale telefoincky som to dohodla ze budu akceptovat aj HP len z 1 cyklu, tak snad mi to schvalia 😉

ixi
autor
2. aug 2009

ahojky splniecka tak mi chybkate ale ten nas oliverko ma ani nepusti k pc stale by daco robil 😀 😀 😀 a ja mu musim asistovat 😀 😀 😀 😎

katy2
3. aug 2009

Dobre ranko 🙂
Vsetkym prajem krasny slnecny den 😉
Myslim na vas.... 🙂

kukulik30
3. aug 2009

Ahojte 🙂 ako pozeram, jesen bude plna stimulantiek na et a ket...super, verim, ze bude aj taka plodna 🙂

katy2
3. aug 2009

kukulik, ahoj 🙂
ja stale vravim, ze jesen je plodna.... 😵 😵 😵
my si pockame na dalsiu 😉

kukulik30
3. aug 2009

ahoj katy, tak na to sa teda spolieham 😀

kukulik30
3. aug 2009

co robka Hanka? 😵

katy2
3. aug 2009

hanka sa puci v postielke... snazi sa spat, ale uz teraz je velmi horuco.... cakam do 8,30, pocvicim s nou dnes uz druhykrat vojtovku, napapa sa a ideme von do zahrady... tam je jej fajn, tien, chladok, dobre sa dycha a spinka.... ja medzitym poperiem, aj tak mame pracku dole....
a samko, co robka?

kukulik30
3. aug 2009

Samko sa hra s autickami tu pri mne na zemi 🙂
veru sa necudujem tym detickam , ze sa im zle spinka 😒aj u nas v byte je strasne dusno ....ale vy aspon mate zahradu 😉

steva
3. aug 2009

ahojte. 😎
aj my prajeme krasny den.u nas v byte nieje az tak horuco a tak sa nam dobre spinka.jakubko sa uz tretiu noc len raz budi a tak sa uz aj maminka vyspinka.
pozdravujeme Samka a Hanku.manzel stale hovori ze na dalsi rok pribudne jakubko bratcek Samko a tak uvidime 😉

kukulik30
3. aug 2009

hura mame v rodine dalsi prirastok, manzelova setra prave cisarskym porodila Matuska , 51cm a 3500g...nase dalsie nastavajuce krsniatko 😵 😵 😵 bolo to fakt rychle, slabe ozvy , tak rychlo rezali a vyberali chrobacika

vevericka80
3. aug 2009

dobre ranko vam prajem
prave som si urobila test a je snehobieli...takze ani KET nam nevysiel ☹ ☹

kukulik30
3. aug 2009

vevericka 😔 fakt tam nic nie je , ani tienik 😕 ☹ ☹ ☹ to ma mrzi, mate este mrazacikov?

vevericka80
3. aug 2009

nic, ani tienik, ziadnz naznak......mrazacikov uz nemame ☹

mima263
3. aug 2009

ahojte 🙂
Aj ja verím, že jeseň bude super plodná.
kukulik blahoželám ku krsniatku
Veverička to ma mrzí.
Ja viem už od štvrtka, že krv je nega.
Dnes ráno som bola na krv - pre istotu, lebo 8 deň po je skoro. Ale veľmi tomu neverím. Ešte stále mám také tehu bruško. Tak aspoň viem, aké krásne to bude, keď sa to raz podarí 😵
Všetkým prajem krásny deň 🙂

mima263
3. aug 2009

Ešte som zabudla na dafy.... veľmi držím palce 😉

jespera
3. aug 2009

Ahojte,
Vevericka -akurat som myslela na teba, tak som prisla nakuknut ci nepises....je mi to luto.......:(

zajacik...
3. aug 2009

AHojte 😵
Kukulik blahozelam k Matuskovi 😵
Katy, Stevca, pozdtravujem vas aj vase drobciatka 😵
Vevericka ☹
A co je s Dafy? Ona je po KET? Kedy ide na krvicku? Dafy drzim palce 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

ixi
autor
3. aug 2009

ahojte splniecka krasni dnicek vam prajem 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre