Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

marcelka82
21. apr 2009

Ahojte. Dlho som tu nebola. Ale aspoň tak narýchlo vás prebehnem.

Chcem vám zaželať iba krásny deň. Ja spravím všetko preto, aby ten môj patril medzi tie naj. A aj celý týždeň. 🙂 😉

mirus25
21. apr 2009

ahoj, ahoj.
tak som tu. všetky ste určite čakali. Chcem vam v prvom rade poďakovať za povzbudzovanie, a proste všetko.
ale nič. 😢 😢 😢 nič sa nedeje. nahodila som aj fotečky. nejde mi to do hlavy. veď aj priznaky boli, aj cicule mám zväčšené.... a vidíte. 😢 😢 😢
tak bohužiaľ. ešte mi to potvrdí krvička, a môžeme ísť na to znova. ešte máme 10 mrazáčikov. dúfam že tí budú úspešnejší.

kukulik30
21. apr 2009

mirka, to ma mrzi, najhorsie su tie pocity po neg. teste, ale krvicka bude rozhodujuca, ved vies 🤐
ak bude krvicka zajtra nahodou negativna, tak treba verit v dalsich bojovnikov, pozri aj nam vysiel az 1. KET 😉

zajacik...
21. apr 2009

Mirus ☹ ☹ ☹ teraz uz len verit, ze ta zajtrajsia krvicka pozitivne prekvapi 😨

steva
21. apr 2009

ahojte.
Mirus je mi to luto.Ako pise Kukulik,rozhodujuca je krvicka a ak nic tak je Samko prikladom ze aj KET su krasne uspesne.budem ti silno drzat palce. 😉

mirus25
21. apr 2009

vďaka. na krv idem až v piatok. lebo mi to skôr nevychádza.
Neľutujem že som urobila ten test, aspoň som sa dozvedela pravdu, a niesom ešte ďalších pár dní v klamstve. Akurát som rozmýšľala, že ešte v nedeľu ma pobolievalo bruško a od včera vôbec nič necítim. a od kedy ma bolelo bruško, tak som mala aj také tlaky, že svaly sa mi sťahovali tak na tlačenie. už ani prsia nemám až také citlivé aké boli predtým. toto celé som zpozorovala tak 2 dni dozadu.

mirus25
21. apr 2009

v celom je smutné to, že ani som tak nemyslela na seba ako na rodinu a manžela. ako by sa všetci potešili takej pozitívnej správe. ☹
ale to by som nebola ja, keby mi to hneď na prvý šup vyšlo. nič sa mi nedarí tak ako by som chcela.

mirus25
21. apr 2009

je to čudný pocit. pocit prázdna. 😢

zajacik...
21. apr 2009

Mirus vsetky ta vieme pochopit, presli sme si tym, takze niesi sama. Ale napriek tomu, ze si pripravena na to, ze to nevyslo, este je tu sanca... mozno sa babika uhniezdila neskor. U mna napriek neg. testom stale tlela iskierka nadeje ze to snad vyslo, najhorsie bolo ked som v telefone pocula ten smutny sestrickin hlas "je mi to luto..." ☹ Ale neboj, zivot ide dalej, bude dobre, uvidis 😉

kukulik30
21. apr 2009

Miruska , len nezufaj, tie pocity su asi u kazdej rovnake, velmi si babatka prajeme, vsetky myslienky vedu k nim preto je aj ten pocit sklamania omnoho vacsi 😔 ale kazda z nas ma v sebe neuveritelnu bojovnost pokracovat dalej, ked smutok prejde...chce to cas a potom pride opat to krasne ocakavanie 😵

mirus25
21. apr 2009

ja som ani nešpinila ako tu niektoré tehulky spomínali. len ma bolelo bruško. uvidíme v piatok. neviem,nejak tomu nedávam veľkú šancu. lebo aj keby neviem čo bolo, žeby sa uhniezdili až posledný možný deň, tak na 13-sty deň by to tam malo aspoň niečo ukázať.

zajacik...
21. apr 2009

Kukulik krasne si to napisala, a hlavne vystizne 😵

katy2
21. apr 2009

ahojte 🙂
mirus, je mi to luto 😔 ale nestracaj nadej, ak by to nevyslo, je tu este vela dalsich pokusov.... maloktora z nas je ta stastna, co to vyslo na 1.pokus..... ale trpezlivost babetka prinasa 😉

ja som doma z uzv, mala ma uz 1967g, na dalsi uzv ideme zasa o 2tt.... Uz sa to blizi.... Dnes mi dr. povedal, ze to bude s velkou pravdepodobnostou sekcia.... (kvoli "vysokemu" veku)

zajacik...
21. apr 2009

Katy tak uz coskoro budete mat 2kg 😵 Tak nech len Hanka pekne rastie v mamkinom brusku, este ma na to 2 mesiace 🙂

katy2
21. apr 2009

no, pred dvoma tyzdnami mala 1635g.... vyzera, ze pekne pribera a rastie 😉

jespera
21. apr 2009

Mirus nevesaj hlavu, test este nic neznamena..
Vcera som sa rozpravala s sestrickou - ze co ako testy, a mi vravi - mala pacientku, co jej ukazala tri testy - kde boli dve ciarky - a krv negativna, a zas na druhej strane mala dievca - co testy negativne a krv bola ok, nechcela verit ze je tehotna..
Ja som sa rozhodla ze ziadne testy robit nebudem
Pekny den vsetkym..

cmuk05
21. apr 2009

Ahojte babenky...Katy ty si na tom dobre tt ti idu... 😀 😀 😀 krasna vaha bambulky

katy2
21. apr 2009

cmuk, ahoj 🙂
teba som uz davno nevidela... ako sa mate? babulky su nadherne 😵 😵 😵 😵

cmuk05
21. apr 2009

Ahoj Katy su zive strasne hlavne jedna z nich davaju mi zabrat vazne...uzi si ze este nemas co robit lebo sa vobec nevyspis...je to dost namahave...stale som doma nic nemozem robit 😉

cmuk05
21. apr 2009

budem musiet dat nove fotky pretoze uz budu mat o 2 dni 2 mesiace
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cmuk05
21. apr 2009

aj tebe sa to krasne krati drzim ti palceky a ako budes rodit sekciou?

katy2
21. apr 2009

cmuk, uz sa aj ja tesim na to nevyspatie... hlavne, ze budem mat malu pri sebe 😵
asi to bude sekcia.... a mne to vyhovuje, ze ju dr. pripusta, ja som sa toho chytila a chcem sekciu... naco sa trapit.ked netreba... a v mojom veku sa to moze skomplikovat.....

deny3
21. apr 2009

mirus je mi to veľmi ľúto, bola si tak optimisticky naladená, ale tiež mi hovorila sestrička, že boli ženy, čo im testy neukázali nič a nakoniec krv bola pozitívna, dokonca aj bývalá kolegyňa, pri obidvoch tehotenstvách jej testy neukázali // a bola v tom. Na krv určite choď, už ťa može len prekvapiť.

katy - ani sa mi veriť nechce, že si už tak ďaleko, keď som tu koncom januára prišla, nebola si ani v polovici, na tebe vidím, že ten čas letí, lebo ja mám furt pocit, že u mňa sa to neposúva.

cmuk05
21. apr 2009

budes rodit v novej nemocnici vsak tam je dobre... 😀

katy2
21. apr 2009

deny, neboj, aj tebe to utecie..... 😵 😵 😵

deny3
21. apr 2009

ja viem, teraz sa neviem dočkať kopancov¨

katy2
21. apr 2009

ja som prve pohyby citila v 20tt.... 😉

deny3
21. apr 2009

tiež tak očakávam, niektoré vraj cítia aj skor, ale radšej očakávam až v 2Ott, aby som nezmatkovala
inak lekárka ma chce silou mocou poslať na amniocentézu, neviem, či zbytočne nezmatkuje kvoli veku, snáď nevyzerám ako debil čo čaká ďalšieho.

katy2
21. apr 2009

deny, aj mna posielali na amnio.... mne dokonca vysli pozitivne testy AFP (tripple) na downa... (1:200) kvoli veku.... amnio som odmietla..... radsej som sa objednala na morfologicky uzv u dr. dankovcika v 20tt, tam malu uplne prezrel, vsetko premeral, a dokonca aj preratal riziko na downa a vyslo 1:1957.... Ubezpecil ma, ze nevidi ani naznak postihnutia a ze na amnio nemusim....

deny3
21. apr 2009

tiež som k nemu objednaná v 20tt a teraz v piatok idem na tripple testy. Ja neviem, či je to dobré až tak sledovať, aj tak len povedia pravdepodobnosť postihnutia, nie je to na 100% a žena je potom zbytok tehotenstva vystresovaná, že bábo nebude v poriadku. Pred tehotenstvom som si myslela, že ak niečo zistia bábu, pojdem na potrat, ale teraz, keď som ho videla trepotať ručičkami a nožičkami a počula srdiečko, tak nikdy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre