Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
2. jún 2010

pimma, je mi to strasne luto, ale som rada, ze sa nevzdavas... drzim palce aj nadalej.... 🙂
deni, vitaj medzi nami 🙂

kukulik30
3. jún 2010

Pimma..to ma mrzi ☹ ...ale ty si bojovnik,...dalsi pokus je tu co nevidiet 😉 drzim paluchy 🙂

lenuliatko
3. jún 2010

Ahojte splniečka, veru snažíme sa ešte vydržať a ja hlavne užiť si posledné dni kľudu doma 😀
Rebeka, ďakujem, že si na nás myslela. Ležali sme v novej nemocnici, tam som si vybrala pôrodníla. Hľadala som tam aj Zajačika, a nenašla, a le už viem, že ležia o poschodie nižšie, tak ak sa bude tak, skočím ich pozrieť aspoň na chvíľočku. A gratulujem k tehu, veľmi ti to prajem, tak bojujte, až do víťazného konca. Dokonca by vraj mohli byť dvojky? 😉
Dalida, ja zas mám pocit, že vydržím večne 😀 v nemocnici nás ležalo 5 dvojičkových, každá mala nejaký problém, zlé výsledky, otvárali sa,...., len ja stále stav nezmenený, stabilný. K tomu mi doki zakázal chodiť, len na WC, jesť mi nosili do postele, na vyšetrenia na vozíku a ja som vždy mala pocit, že mi nič nie je.
A ešte taká milá príhoda. Ako sme sa tak na oddelení spoznávali, natrafila som na kočku, s ktorou sme naraz boli na OPU a transfer u Hredzáka. Jasné, že najprv sme sa nespoznali, ale ako sme tak postupne rozprávali prečo sme tam a tak, tak sme zrazu ostali šokované, kde sme sa to zas stretli. A ona čaká dvojičky chlapcov. Hredzimu sa v ten deň extra darilo 😀
Pimma, je mi ľúto, že to nevyšlo tentokrát, ale treba bojovať, podarí sa.
Kukulik, držím palce pri novom pokuse 🙂
Pozdravujem všetky 🙂

katy2
3. jún 2010

@lenuliatko leni, ahoooj 🙂
som rada, ze ste doma a ze sa vam dari... krasne drzite pohromade, to je uzasne.... prajem ti vsetko dobre a myslim na teba pocas tych poslednych dni..... drzte sa... 😵
ja mam od vcera dvoch bolovnickov v brusku, tak cakame, ako sa to vyvrbi a ci hanka bude mat surodenca.... mam trochu strach, lebo nemozem uplne obmedzit jej dvihanie a uz ma 9 kg. Neviem, nakolko je to nebezpecne, ci je to velka vaha na dvihanie pocas uhniezdovania.... Drzte nam palce 🤐

deny3
3. jún 2010

pekný deň 🙂

katy čo čo vidím, tak bambulky sú už v brušku? držíííím mocno palce 🤐 🤐 🤐 a koľko museli rozmrazovať? ostali ešte nejaké?

lenuliatko tak ty si to dotiahla pekne s dvojičkami. A tiež sa ukázalo, že v splne sú úspechy, len o tom tu nevieme, no nie každá chodí na koníka.

lenuliatko
3. jún 2010

Katy2, ďakujem krásne 😵 Už sa neviem dočkať maličkých, hlavne, keď sme chodili okukovať tie malinké uzlíčky našich bývalých spolupacientiek. Už je to ozaj tak blííízko...
Nevedela, som, že si už bola na KET, aj keď si sa takýto čas chystala, ale ani si v poslddných dňoch nepípla (aspoň pokiaľ som v obraze), tak sa držte, strašne, strašne, strašne ti to prajem, držím palce aj na nohách. Snaž sa trošku viac oddychovať, ale myslím, že ani dvíhanie Hanky by nemal byť až taký problém. Ver tým drobátkam...

lenuliatko
3. jún 2010

Hej Deny, sú aj úspechy. Vo vedľajšej izbe bola ďalšia kočka, ktorá bola na IVF v SPLNe týždeň predo mnou, vkladali je tri bublinky a jedna sa chytila. Chodila aj na koníka, ale iba si nás čítala. Ďalšie dve dvojmaminy boli od Hermana.

katy2
3. jún 2010

dakujem vam, fakt vas prosim velmi, aby ste na nas mysleli....
rozmrazili tri, prezili vsetky ale potom to jedno vzdalo.... este mame tri....

katy2
3. jún 2010

vcera mi sestricka vravela, ze v utorok boli tri na krv a dve su tehu... ta co nie je je nasa pimmka, tak to strasne skresluje, lebo len pimma chodi na MK....
verim, ze uspechy su...

deny3
3. jún 2010

@katy2 tak to sa ti krásne rozmrazili, to budú mužský 😀 😵

katy2
3. jún 2010

joj, deny, strasne si prajem este jedno babo... musim im verit... to je jedno ci chlapec alebo zasa baba, hlavne aby bolo a hlavne zdravucke... ale este je to velmi krehucke....

deny3
3. jún 2010

@katy2 aj ja by som chcela ešte aspon jedno 🙂 minule ked som videla jednu s bruškom, tak mi bolo divne, tak prázdne, také pocity som nemala ani pred Kubkom, ale ja len už dúfam na prírodu

deny3
3. jún 2010

a inak, my už máme 9kíl teraz, dĺžku 74cm

katy2
3. jún 2010

@deny3 jakubko je teda riadny chlap 🙂 hanka ma teraz 8800g a 79 cm.
a drzim ti palce, nech sa vam snazenicko podari 🙂 uz ste zacali pracovat na surodencovi? A inak ty uz nemas mrazaciky?

dalida
3. jún 2010

Dievcata, zdravim Vas. 🙂
Katy, moja zlata, drzkajte sa. Budem na teba mysliet. 🙂 Prajem Vam krasny den, splniecka 🙂

deny3
3. jún 2010

@katy2 nemám nič ☹ nechávame tomu voľný priebeh, možno by som skúsila ešte raz ivf, ale ako samoplatca, to závisí od financií, možno brno, uvidím

kukulik30
3. jún 2010

ahojte 🙂
Katy, silno na vas myslim, aj na bobacikov v brusku 😵
leni drz sa moja, uz su bambulky cochvila na svete 😵
pozdravujem aj ostatne splniecka 🙂

pimma
3. jún 2010

baby, dakujem 🙂
katy,... velmi drzim palce a myslim na teba.. tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵 😵 pre stastie. nespominala sestricka, ci to boli ivf, alebo ket, tie zvysne uspesne?
lenuliatko.. oddychnite si doma 🙂

pimma
3. jún 2010

xeroma 🙂 ako?.... este si netestovala? myslim na teba 🙂 🙂 🙂 🙂 cakam ze budu dve // 😉

deni809
3. jún 2010

ahojky baby,som tu síce nová ale držím vám všetkým palce aby vám to vyšlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pimma nevzdávaj sa vieš: nádej umierá posledná,musíme verit a tak sa to nám podarí 😉 😉 😉 deny3 tiež sa bojím že ako to zvládneme finančne ale verím,že na nás pánbožko myslí a bude všetko v poho 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pozdravujem všetky splniečka 🙂 🙂 🙂 čakám na mrchu a potom pojdem na krv a manžel na spr...,a máme íst vtedy aj na konzultáciu k hredzimu 😅 😅 😅 už sa neviem dočkat,chcem už vediet čo nás čaká 😉 😉 😉 pa pa

katy2
3. jún 2010

deni, dakujeme 🙂
ked to preplaca poistovna, je to neporovnatelne lacnejsie ako na plnu platbu. Poistovna preplaca len 3 IVF alebo len do 39 rokov. Deny uz nema narok na preplatene IVF ani ja, preto je to tak strasne narocne na financie. Ono drahe je aj preplatene IVF ale ovela menej....
Drzim ti palce....

katy2
3. jún 2010

dakujeme vsetkym za drzanie palco aj za to, ze na nas myslite.... 😵 teraz je to uplne o inom ako po IVF... vtedy som sa sustredila len na bublinky a teraz ma rozptyluje a zamestnava Hanicka....

pimma
3. jún 2010

katy.. mas nadherne odputavadielko pozornosti 🙂
deni... rychlo to zbehne, neboj 😉
moja ms uz dorazila, tak uz nech pride aj ta druha a ideme si pre chrobacikov 😵

xeroma
3. jún 2010

Ahojte, baby len tak narýchlo...test zatiaľ 😠 negatívny, ale zajtra chcem ísť na krv, tak uvidíme....a v sobotu odchádzam na dovolenku, takže ma tu dlhšie neuvidíte......držím všetkým palčeky
pimma, asi pôjdeme aj do tretieho kola spoločne..... 😉

pimma
3. jún 2010

xeroma ... mozno to este vyjde, este to nie je stratene.. zajtra nam daj vediet, budem ti silno drzat palce 🙂

katy2
3. jún 2010

xeroma, drzim palce.... 🤐

astrid55
4. jún 2010

caute baby,

lenuliatko, je dobre, ze si spat aj s babatkami, drzim palce do konca a aj potom 🙂, si pre nas silna motivacia.
pimma, xeroma, asi sa k vam v dalsom cykle pripojim, teda ak dovtedy neotehulkujete 🙂
Mam este moznost ist na jedno KETko, tak zabojujeme spolu. Drzim palce katy2, ostatnym snazilkam, aj tehulkam.

astrid55
4. jún 2010

este sa chcem opytat, ci nahodou neviete nejaky sposob na odburanie psychickeho bloku..bola som za jednym astrologom a ten mi tvrdi, ze u mna ide o psychicky blok, vraj sa to da nejako "preprogramovat", neviete o nieco takom? ja viem, mozno je to hlupost, ale skusam vsetko co sa da...dik za odpoved.

dalida
4. jún 2010

Dobry den, splnieckovo. Astrid, ahojcek, o comsi takom neviem...
Dnes, je velmi uprsany den ☹ Volali mi, ze mame zaplavenu pivnicu a hrozi pretrhnutie mosta a ja som v praci... Sef ma nepustil domov, vraj nejde o nic vazne 😒 Kde sa vytratila ludskost a empatia?!

steva
4. jún 2010

Ahojte Splniecka 😵
Jej Katy,co to citam.velmi velmi drzim palce a myslim na vas. 😉
Pimma 😔
Xeroma este drzime palce,snad to pomoze.
Astrid ani ja som o niecom takom nepocula

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre