Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sabina897
9. okt 2010

@astrid55
si to vystihla, že som hodila flintu do žita a tom som ešte nebola na krv 😔 . Zajtra je 10 den po KET a myslím, že test by to už bol ukázal. Necítim nič zvláštne, tak ako obyčajne ..... keď to nevyjde, čo už , život ide ďalej a ja rozmýšľam ako budeme pokračovať....

pimma
10. okt 2010

ahojte 🙂 dlho som tu nebola, tak pozdravujem vsetky splnacky 😉

@dalida
@deni809 pridavam sa k vam, uz par dni stimulujem 🙂
vsetkym cakatelkam na // zelam vela stastia 😵

dalida
11. okt 2010

Dobry den splniečkovo.
@pimma blahozelam k stimulke. Ja som po dekaci stale nedostala m. ☹ Uz je to 13 den. Neviem co sa deje v mojom tele 😒 Krize ma bolia sem tam, aj podbrusko... Dufam, ze mi hormonalny system totalne nezblbol a budem moct zacat stimulku.

pimma
11. okt 2010

@dalida myslim, ze do 14 dni by si mala dostat. tak verim, ze zajtra ms pride ( a bude aj posledna 😉 ) a zacnes aj ty stimulku. ja som dostala po dekaci na 10.den

deni809
12. okt 2010

@pimma ahoj,ja bohužial ešte nestimulujem.Bola som v pondelok v splne ,krv a ultrz. o jednej boli výsledky.Tak sme sa tam vrátili s mm,lebo sme ešte boli v meste.Sestrička mi povedala že tam dr.nebude jeden týžden takže stimulovat začnem len 23-ho do 1.11.a 2.ho kontrola.Ja to nechápem,to nemá cele nič spoločné stým že kedy mám plodné dni atď.to nevadí že budem zase pred mš.a vtedy začnem stimulovať.Načo sme potom čakali na mš. potom prísť na dekáča a zase mš.keď teraz zase mam čakať,to je také čudné,ja už v tom mám hokej. 😅 😅 😅 Už aj predoperčné som začala vybavovať,už nemám nato nervy.A druhá vec počas stimulky nemám prísť vobec na kontrolu až toho 2 -ho,to tiež nechápem.Však každá chodíte a mňa nechá len tak 😔 😔 😔 @dalida tak možno že budeme potom spolu stimulkovať.

dalida
12. okt 2010

@deni809 decapeptyl je injekcijka, ktora ti odstavi tvoj bezny menstruacny cyklus, tzv. utlm. Po jej vpichnuti by si mala dostat menstruaciu do 14 dni (nam ju Hredzi picha v druhej faze MS cyklu, tak preto... inac sa vyuziva aj na liecbu endometriozy a v inych fazach cyklu..., ale to tu nepatri). Teda po tejto menstruacii sa nemusis obavat tej dalsej... uz nepride... 😉 tvoje telo je pripravene na stimulaciu vajecnikov - kontrolovanej ovarialnej hyperstimulacii, naslednemu odberu zrelych vajicok, ich oplodneniu a transferu... 😉

pimma
12. okt 2010

@deni809 to je skoda, ze este nezacnes. nevedela som,ze dr. bude prec. tie kontroly, to je tiez cudne, ja som bola 3x na ultrazvuk. ale neboj, bude dobre 😉 urcite vie, co robi, inak by si mozno este cakala dalsi mesiac. rychlo to zbehne,uvidis 🙂
@dalida uz prisla ms?

astrid55
12. okt 2010

babiky ahojte..hlasim, ze nam posledne KET nevyslo, sme smutni, ale viacmenej to testy naznacovali, tak sa musime pozbierat. To bolo nase posledne KETko v splne, od noveho roku sa pokusime o nase stastie v Gyncare. Drzim Vam vsetkym palce a urcite budem sledovat ako sa Vam dari. Vsetkych pozdravujem a drzim silno palce

dalida
12. okt 2010

@astrid55 je mi to luto. Verim, ze v novom centre najdes na TT dve //.
@pimma stale cakam ze nabene... Brucho mam nafucane, bolesti uz presli a aj 14 dni od dekaca

pimma
12. okt 2010

astrid ..to je skoda, ale drzim palce nabuduce 😉

@dalida ak nepride v noci, tak volaj do centra. ale isto pride .. 🙂

kukulik30
12. okt 2010

ahojte dievcata....musim aj vam oznamit tu stastnu spravu... 😵 ...som tehotnaaaaaaaaaa 😵 dnes som bola na krv, 11.den po ET.....neskutocne sa tesime 🙂 prajem vam to stastie zazit..kazdej jednej 😵
drzte sa babulky!

@astrid55 drzim palce 😉 verim, ze na dalsi pokus vam to vyjde , tak ako nam 😉

pimma
12. okt 2010

@kukulik30 jeeeeeeej strasne sa s tebou tesim 😵 supeeeer

taella
12. okt 2010

@kukulik30 tešííííííííím sa s vami 😉 tak teraz to už len úspešne potiahnuť deväť mesiacov a na konci voňavý balíček 😀

zajacik...
12. okt 2010

@kukulik30 gratulujeeem 😵 😵 😵

tinucha
13. okt 2010

Jeeej Kukulik supeeeeeeeeeer. 😀 😀 😀 😀 Dnes už druhá takáto správička. 🙂 Gratulujem a držím palce, nech je všetko OK až do konca. 😉 😀

rebeka33
13. okt 2010

@kukulík super, gratulujem stále som ťa hľadala kam si zmizla. Opatruj sa, oddychuj a užívaj si to naplno. 😵 😵 😵 😵

kukulik30
13. okt 2010

ahojte...dievcata dakujem, dufam, ze vsetko bude v poriadku, velmi si to prajem 🙂

deny3
13. okt 2010

@kukulik30 gratulujem a veľmi silno držím palce, nech to dopadne na jednotku 😵 🤐

steva
13. okt 2010

astrid55 je mi to luto a prajem vela vela stastia v novom centre.
Kukulik gratulujem a neskutocne sa s vami tesim.velmi vam to prajem a drzim palce az do konca.sem tam nam napis co mate nove a ako rastiete.Samko sa urcute tesi na surodenca. 😵

dalida
13. okt 2010

@kukulik30 moja krasna, blahozelam. mam velku radost. 🙂

zuzana.dry
13. okt 2010

@kukulik30
Velmi sa s tebou tesiiiim🙂)...KONECNE!!!🙂

vevericka80
14. okt 2010

ahojte....velmi davno som tu uz nicim neprispela, lebo nemam cim....mame teraz pauzu a aj po pauze chceme zmenit centrum.... vsetkym stimulantkam drzim palce a ktorym sa to nepodarilo prajem vela sil do dalsieho boja
@kukulik30 gratulujem a drzim ti palce, aby si to dotiahla do konca....velmi si ma potesila

matulka7
14. okt 2010

Ahojte dievčatá,..všetkým držím palce,...🙂

Kukulik - blahoželám zo srdca,...🙂 😉 😉

ixi
autor
14. okt 2010

kukulik gratulujem tak konecne huraaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dorotka66
17. okt 2010

ahojte, konečne som našla niečo čo je o SPlne a nezamknuté 😉 aj my sme tam začali chodiť....po roku nezdaru a teraz som pred III. odberom. Neviete mi povedať, či bude len odber s ultrazvukom, alebo už len odber? Sestrička mi niečo spomínala, že by som mala prísť len na odber a manžel na II. SMG, po prvom mal veľmi zlé výsledky. málo a aj to bolo lenivé ☹ inak sa snažím byť nad vecou, čo sa týka lekára, správania, pocitu, že ma riešia ako vo výrobe na páse...tak 5 munút aj s oblečením...uvidím dokedy mi to vydrží 😀 😀 ja mám 34 a manžel o 7 viac, myslíte si, že budeme dlho čakať na odporúčanie na IVFH? ďaaaaakujem

steva
18. okt 2010

dorotka mala by si mat odsledovane tri odbery aj s ultrazvukom a tak si myslim ze bude aj usg.lekar uz asi iny nebude.aj ja som sa nad tym trapila.je to smutne.na schvalenie budes cakat asi tri tyzdne,ale zalezi to od toho,aku mas poistovnu.ja mam vseobecnu a do troch tyzdnov som mala ziadost schvalenu.drzim palce.
Pozdravujem Splniecka 😵

anika142
18. okt 2010

@kukulik30 ahoj, gratulujem ti, ja som táka čakateľka po transfere. Mala som v piatok transfer. Tak az o 14 dni mam ísť na krv a uvidí sa. Všetkým Vám držím palce.

dorotka66
18. okt 2010

@steva stevi ďakujem za info. ja som si to tu čítala, že tri ultrazvuky, ale celkom som sa potešila keď to sestrička "poplietla"🙂 robili ti nejaké krvné testy pred v splne, alebo si si to riešila mimo? BTW neviete mi niekto poradiť čo všetko potrebujem absolvovať (aké testy ) pred IVF? a riešilil ste ich so svojim gynekológom alebo všeobecným ? je tu toho naozaj veľa čo si musím prečítať, ale možno ich máte niekto zosumarizovanééé....Vopred ďakujem za všetky rady.... 😉

steva
19. okt 2010

dorotka nerobili mi ziadne testy pred.moj gynekolog to tiez velmi neriesil,ked je problem u muza tak velmi uz potom zenu nikto neriesi.my sme neabsolvovali zieadne testy pred IVF,len to co nam urobili v Splne.akurat pred odberom vajicok budes potrebovat interne vysetrenie.

oacka
19. okt 2010

@zajacik... ako sa máte???????
gratulujem tehulkám! a držím palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre