Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

steva
8. júl 2011

Ahojte.to ste vsetci na dovolenke ze sem uz nikto nechodi?tak prajeme kazdemu krasne leto 😎 😎 😎 .@katy2 ako sa mate?Hanka sa tesi z novej izbicky?

katy2
8. júl 2011

@steva ahoj 🙂
mame sa dobre, len moc nestiham net..... Mala sa vytesuje, uz si zvykla, ze ma svoju ibzu, cez den spava uz vo svojej velkej posteli, pomaly zacneme aj nocne spanie nacvicovat..... Vy sa ako mate?
Pozdravujem vsetky 🙂

nejka41
10. júl 2011

ahoj žienky do splnu sa chystám zajtra po prvý krát predtým som navštevovala gyncar 2krát ivf neúspešne tak uvidíme. Prajem ešte peknú nedeľu

lauritka
10. júl 2011

@nejka41 ahoj, ako si bola spokojhna s Gyncare?? este sa tam stale tak dlho caka ? ked chodis na vysetrenia ? / krv, usg / ??,

milcsi
10. júl 2011

@nejka41 Ahoj, budem drzat palce, aby to vyslo. Znama bola 5x v Blave bez uspechu a v splne otehotnela, sanca je stale.

deny3
10. júl 2011

@nejka41 držím palce 🙂 😉 😵 mne to v splne vyšlo na prvý krát, stále rozmýšľam aj o druhom bábetku, tiež v splne, len sa bojím veku 😝 vidím, že sme rovesníčky, také mladice 😀

lienka_1
10. júl 2011

@nejka41 Tak silno drzim palce. Ja domov letim vo stvrtok a potom ideme rovno na IVF.

steva
11. júl 2011

@katy2 mame sa dobre,dakujem.Jakubko cely den len rozprava a rozprava. 😵 je uz taky rozumny,strasne rychlo to leti.
@nejka41 drzim palce aby to vyslo 😉
Pozdravujeme vsetkych

nejka41
11. júl 2011

ahojte ,velmi pekne dakujem za vsetky palce urcite to budeme potrebovat. dnes som absolvala prvy odber na hormony a usg,polovička ma ist na spermiogram (predtym bol v poriadku) a podla vysledkov zacneme so stimulkou na ivf.vsetko to tam islo ako po masle a to urobilo na mna dobry dojem. vsetkym vam prajem skore //.@laurika,cakala som tam stale a dlho ale inac ziadne zle skusenosti.

lauritka
11. júl 2011

@nejka41 takze este stale si to nezorganizoval 🙂

pimma
14. júl 2011

ahojte 🙂 uz sme doma z porodnice aj s nasim najdrahsim pokladikom 🙂 je to neuveritelne, ze len nedavno bol v brusku a teraz nam uz spinka v koliske 🙂 .. s malickym drobcekom sa vam vsetkym chceme podakovat za pomoc a cenne rady 😵 snazilkam, tehulkam i mamickam zelame vela stastia na ceste za babatkom a pekne leto 😎

katy2
14. júl 2011

@pimma GRATULUJEEEEM!!!!!!! Z celeho srdca a strasne sa s vami tesim 😵 😵 😵 😵 😵 strasne rychlo to uteka.... akoby to bolo vcera, co si vsetko prezivala a uz je drobec na svete...... 😵 Drzte sa a uzivajte si jeden druheho 🙂

pimma
14. júl 2011

@katy2 dakujeeem .. ano, pamatam si to vsetko,ako som sa bala a stresovala a nic nevedela ohladom ivf a ty aj ine kocky ste mi radili 🙂 aj ty si uz za polovickou 🙂 super , drzim vam palce

steva
15. júl 2011

@pimma gratulujeme a prajeme vela vela zdravicka,velmi sa s vami tesime 😵

pimma
15. júl 2011

@steva dakujeme 🙂 tiez zelame vsetko dobre

petronelka77
15. júl 2011

@pimma srdecne gratulujeme a prajeme Vam obom hlavne vela zdravicka a mliecka 🙂

dicinka1
15. júl 2011

@lauritka bodaj by ne,ved je tam stále plno 😉

katy2
16. júl 2011

@dicinka1 strasne plno je aj v SPLNe - cakaren praska vo svikoch, niet kde sadnut.... vsetko je vec organizacie.....

dicinka1
16. júl 2011

@katy2 každí si bráni svoje KATY 😀 b ale Hermi,má väčšiu úspešnost.. 😉

lauritka
16. júl 2011

@dicinka1 no ja sa len pamatam, ze som tam presedela hodiny, liezlo mi to velmi na nervy,lebo on stale odbehaval robit zakroky, proste des, vela ludi je aj zamestnanych a stravit tam pol dna nie je prijemne, 🙂
preto som sa pytala, ci sa to uz nezmenilo.
😉 Hredzi si to aspon naplanuje a tiez je tam spusta ludi.
Rano pekne krv, kontroly a usg, potom zakroky. Medzitiym este pohovry stihne.

Inac co sa tyka tej uspesnosti, je niekde statistika?? Hermi a Hredzi ?? 😕

katy2
16. júl 2011

@dicinka1 ja si nic nebranim... pisem vlastnu skusenost..... a co sa tyka uspesnosti - kde je statistika a porovnanie oboch centier? Ja viem o uspesnosti svoje 😉 A inak MK nie je uplna vzorka 🙂

lauritka
16. júl 2011

suhlasim, z konika sa stastistika robit neda. vela zien tu vobec nenapise, ani sa nezapaja do diskusii 😉

chcelo by to naozaj vypracovane statistiky obidvoch centier, ale pokial viem, na strankach to neuvadzaju

lauritka
16. júl 2011

ozaj neviete kedy maju dovolenku v Splne ? 🙂

katy2
16. júl 2011

@lauritka zvyknu mat cely august....
a inak nemam rada tie polemiky kto ma aku uspesnost..... hredzi uspesnost ma a velku.... a migracia pacientiek medzi splnom a gyncare je na oboch stranach priblizne rovnaka..... dolezite je, ze je z coho vybrat... a komu nevyhovuju KE, moze ist inde..... Vzdy je moznost.....

lauritka
16. júl 2011

@katy2 oh katy, ja mam ist na dalsie IUI ale snad to stihneme... 🙂 cca o tri dni mrcha a mam prist potom. 😎

ako tehulkujes , uz zachvilu mas dalsie miminko v naruci 😵

ja si myslim, ze je to tak narovnako v oboch centrach 😅

katy2
16. júl 2011

@lauritka skus zavolat v pondelok sestricke, aby si vedela, co a ako.... ale predpokladam, ze to stihas.... a drzim silno palce..... uz to musi vyjst.....
ja sa mam fajn, ale uz zacinam citit, ze som tehu.... brucho tlaci, pri spani zavadzia a maly trenuje pred nejakym futbalovym zapasom.... uz sa tesime.....
s tymi centrami mam podobny nazor.....

lauritka
16. júl 2011

@katy2 😉 no, ja rovno dojdem, aj tak mavam ovulku skor. tak by to mohol stihnut.

mima263
16. júl 2011

ak dovolíte, ja som už vyskúšala obe centrá ... Ak nie ste zložitý prípad, tak sa to podarí v hociktorom, ale ak sú nejaké vážnejšie problémy, tak neviem, neviem. Ja som si musela všetko pozisťovať a vybehať sama cez svojho gynekológa. Ak by som sa do toho nebola pustila, tak by som len potrácala a mohla by som si rovno zobrať úver z banky na ďalšie nezmyselné pokusy

katy2
16. júl 2011

@mima263 my sme si toho preskakali tiez strasne vela... vobec nie sme jednoduchy pripad..... a cakame druhe babo....
kazdemu vyhovuje nieco ine, kazda je ina..... ja osobne som s dr. uplne v pohode komunikovala mailom, poradil mi, na vsetko mi odpovedal, dala som na jeho rady a oplatilo sa.... vysiel nam max. v ustrety a to uz mam 41 rokov.....
ale dolezite je, ze su moznosti slobodnej volby a kto tuzi po dietatku ma na vyber.....

lienka_1
16. júl 2011

@lauritka Hredzi pisal, ze v praci bude aj zaciatkom augusta. Tak to by ste mali stihnut. My zaciname buduci tyzden 1x IVF, kratky protokol. Myslim, ze keby mal dovolenku cely august, tak nas neobjedna na ten termin. Silno Vam drzim palce! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre