Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
6. mar 2012

@haannka oooo tak to je mi luto... inak som pocula na chlamydie sa ma liecit aj manzel... radsej si nastuduj vsetko a lekara sa pytaj, lebo narabaju s nami jak s vecami a ani ti poriadne info nedaju a potom zistujes ze toto zle a tamto mohlo byt inak 😖

nana123
6. mar 2012

Dievcata, mam dost 😖. Vcera som bola na tom monografickom ult, lebo som mala pozitivne vysledky na downov syndrom 1:170. Cakala som na to tyzden a pol a bola som v tom ze mi povie hned doktor ci je to ok alebo povie ze mam ist na odber plodovej vody.... A vcera mi hovori ze on si mysli ze vsetko ok ale ze aj tak odporuca amniocentezu 😠. Takze zajtra idem... ze je tam riziko nizke, ale aj tak... bojim sa. a potom by som mala cakat na vysledky 3 tyzdne. Tak som si dala zrychlene vysledky za co sa plati 300 Eur. A k tomu vsetkemu mi este hovori ze mam placentu nizko a mi prekriva cely krcom a ze sa mam setrit a ze to moze byt problem vo vyzsom stadiu tehu. Tak ma vcera tam kompletne dorazili 😢 😢 😢. Stale mam pocit ze o nieco bojujem a nie a nie koniec aby som sa mohla len tak kludne tesit....

steva
6. mar 2012

@nana123 to mi je luto,aj ja sa bojim ze ma to caka vzhladom na moj vek,ale neboj,vsetko bude v najlepsom poriadku a potom si uz mozes tehotenstvo uzivat.aj my sme pri prvom bojovali od zaciatku az do konca a oplatilo sa,to nase male,krasne šidlo stalo za to.
Kde si bola na morfologiu a kto ti bude robit amnio?mne ju robil pri prvom tehu Dr.Dankovcik ,bola som spokojna.tak ti velmi drzim palce a neboj,vsetko bude v poriadku.

nana123
6. mar 2012

@steva tak morfologiu aj amni bude robit Dankovcik, tiez som pocula ze on je najlepsie v ke. a fakt na ult vsetko vysvetlil, zatial nemozem povedat nic zle na neho... Ty si bola tiez v zeleznicnej nemocnici? Bol ten odber? a ako to prebiehalo? 😅

zuzlik7
6. mar 2012

@franina ahoj ;) tak uz mam za sebou prvu injekciu...uz len cakat na ms ;) xixi....

steva
6. mar 2012

@nana123 ja som bola este v starej nemocnici u neho pred 3,5 rokmi,vsetko to trvalo asi 2 min,urobil ultrazvuk,odobral vodu a potom som este lezala 2 hod na izbe.neboli to,len je to take neprijemne,ale to trva len par sekund.keby som mala ist zas,tak urcite k nemu.

milcsi
6. mar 2012

@nana123 Urcite to dobre dopadne. Aj ja som sa strasne bala, ale amniocentezu robia rutinne, neboli to a ty budes kludna do konca tehotenstva, ze je vsetko OK. Co sa tyka tej placenty, aj ja som ju mala nizko, ale ako rastlo brusko, posuvala sa placenta hore. Ty ju mas naozaj nizko, nenamahaj sa. Ak to tak ostane, vysoko pravdepodobne budes rodit cisarskym. A kludne sa tes!!! Ved taketo a este aj vacsie problemy maju aj ine zeny, skus si tehu uzivat a nemysliet na zle. Po amnio uz bude dobre, ukludnis sa 😉 . Velmi drzim palce!

milcsi
6. mar 2012

@foryou25
@haannka Strasne vela zien ma chlamydie a ani o tom nevedia. Otehotneju a porodia. Ja pravda, ze je tam zvysene riziko potratu, predcasneho porodu alebo nakazania babetka pocas porodu, takze je lepsie mat tieto veci doriesene. Existuju rozne schemy na liecbu chlamydii a kazdy lekar ma iny postup. Niekto zacina jednoduchsim pre organizmus menej zatazujucim a iny sup na tvrdy boj a je to aj zavisle od pacienta. Niekto sa vylieci hned, iny s tym bojuje mesiace. Je to mrcha. Doporucujem brat zaroven aj wobenzym. Potlaca zapal, ovplyvnuje imunitu.

nurili
6. mar 2012

Ahojte babenky, tak my sme s mm mali taky volny den tak sme isli len tak na spacirky a doniesli sme si z nej 2 krasne detske supravicky v neutralnej farbe ked ze este nevieme co to bude.....mm mal az z toho horucku a ja taka poverciva s malou dusickou som suhlasila.....hadam to vsetko dobre dopadne.....nemozem tomu uverit 😵 😵 😵

deni5
6. mar 2012

@zuzlik7 tak sme sa tam stretli,aj ja som dnes bola po inj.Nemáš obavy z tých hormonov?Ja sa bojím,že neskor budem mať s toho zdrav.problémy.)Čítala som letáky z liekov tak mam depku.

milcsi
6. mar 2012

@deni5
@zuzlik7 tak sme sa dnes vsetky tri stretli 🙂 . Ja som nakoniec tiez isla az dnes, byva ovela menej ludi ako v pondelok.

deni5
6. mar 2012

@milcsi a ty aj to prvé dieťa máš po IVF?Ak áno,tak si sa nebála tej hormonálnej liečby?

zuzlik7
6. mar 2012

@deni5 no moze byt :D xixi...stretla som tam dokonca znamych mojich znamych a teraz som sa to dozvedela :D xixi...sranda...vies co? ja som to radsej necitala...ono vsetko v zivote nieco prinasa...a ma to aj svoje nasledky...proste verim, ze mi tie hormony neuskodia a len mi pomozu k vytuzenemu babatku, ktore by som inac nikdy nemala ☹ snazim sa nemysliet na to co bude...chcem zit prave pre tieto dni a dni potom...a verim, ze ani jednej z nas to neublizi 😉

franina
6. mar 2012

@zuzlik7 no super tak ze uz si aj ty pichnuta ... 🙂 a ake lieky ti k tomu dali, co si budes pichat?

tak ze mozno vsetky zienky co sme tu budeme mat spolu odber, a uz len mrchu dostat naraz 😀

smallyell
6. mar 2012

caute baby, tak nakoniec som sa rozhodla urobit test a si predstavte, ze je pozitivny .....robila som mamatest, je to mozne??? nechapem 🙂

foryou25
6. mar 2012

@smallyell takze to vyslo nakoniec prirodzene hned po ivf? 😕

smallyell
6. mar 2012

@foryou25 no asi hej, mam riadne kolajnice, hned nabehli.....ja som hotova z toho, ale nemoze to byt z tych hormonov? ja sa strasne bojim..

foryou25
6. mar 2012

@smallyell no tak to je super, myslim ze z hormonov nieee, pre isttou zajdi na gyndu, ci aj krvicka bude pozitivna, alebo nech ti urobia robia USG 😉

smallyell
6. mar 2012

@foryou25 joj boze, ked zajtra nerobi moja gyndoska a stvrtok neviem ci sa tam dostanem, mam perno v praci.....kiezby to bola pravda, ...........strasne ma v praci napinalo, nechuti mi rano kava, ani cigareta, nechcela som si to pripustit a dnes na obede mi dosla trpezlivost lebo uz mi strasne bolo zle, tak som sa rozhodla ze kupim test a len teraz som si ho urobila, nechcem sa ani tesit, bo sa bojim, ze to bude plany poplach ........dufam, ze nie.

foryou25
6. mar 2012

@smallyell no tak to su dobre symptomy na tehu, drzim palce, aby to tak bolo, ale urcite to tak bude 😉

smallyell
6. mar 2012

@foryou25 dakujem 🙂 ozvem sa vo stvrtok

smallyell
6. mar 2012
foryou25
6. mar 2012

@smallyell budem netrpezlivo cakat na spravy, ale tak pozitivnejsi uz nemoze byt, ved ta kontrolna je silnejsia jak testovacia, podla foto, nadherne kolajnicky, velmi ti to prajem 😉

smallyell
7. mar 2012

@foryou25 dakujem 🙂

nana123
7. mar 2012

@smallyell noooo tak drzim drzim palceky aby to bolo pozitivne... 🙂 Utekaj cim skor na krv... nech vies, kasli na pracu 😉 Daj potom vediet, som velmi zvedava 🙂

smallyell
7. mar 2012

@nana123 🙂 ozvem sa, ale az zajtra na krv...gyndoska ma operacny den 😒

milcsi
7. mar 2012

@smallyell je to mozne 😉 Si este nadopovana hormonmi, tak telo reaguje a mnohe takto otehotneju. Cakam na spravicku z krvi, ale podla mna to mas iste 😉

smallyell
7. mar 2012

@milcsi hadam mas pravdu moja, aspon jeden pokladik 🙂

milcsi
7. mar 2012

@deni5 Maleho mam z druheho ivf. Teraz idem uz len po mrazaciky z tretieho ivf. Pravdepodobne posledna sanca 😒 . Co sa tyka liekov, su to riadne davky, a mozu mat vedla ucinky. Ale nemaj z toho depku, maj pred sebou ciel, za ktory bojujes a toto vsetko podstupujes. A ked si precitas pribalovy letak hociktoreho lieku, kazdy ma vedlajsie ucinky, aj obycajny panadol.

zuzlik7
7. mar 2012

@franina no veru...🙂 uz len ju dostat naraz :D no dali mi Gonal, Pregnyl, Estrimax, Utrogestan a Duphaston...tebe?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre