Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka_drobka
12. mar 2012

Dakujem...ako je to s PK? myslite, ze je to lepsia moznost? po decapeptyle ste dostali mrchu nacas? ja uz som mala mat a nic...

bique
12. mar 2012

@majka_drobka ja som mala nacas...ja mam stale nacas 😀 o PK sme uz pisali s neelyynkou, tak skus precitat..ak budes mat dost vajok, PK ti urcite navrhne, potom ale ked mrazia a rozmrazuju, je to horsie ako pri menej bunkovych...to sa ta bude ale tykat iba v pripade, ze by ti ET z cerstvych nevysiel, co sa teba tykat urcite nebude 😉 🙂

nelynka
12. mar 2012

@majka_drobka ja som tiez dostala mrchu nacas..ani nemeskala ani neprisla skorej..

mna uz zacina bolet podbrusko a to som len po 3tej injekcii...ojoooooj..
ale je pravda ze malo pijem, ja s tym mam naozaj problem liat do seba tolko vody

nurili
12. mar 2012

@bique no nam sa to nejako rozbehlo s tymi tyzdnam ved sme uz 6ty mesiac zacali.....pekne kopeme a pomalicky ale velmi pomalicky zaciname nakupovat..... 😉 Buduci tyzden mame ultrazvuk tak mali by sme sa dozvediet co to bude....uz sa tesim....brusko uz vykukuje ale este si ho strazim a ukryvam ako sa da.... 😀 no nie dlho..... 😉
A co ty?

nurili
12. mar 2012

Uspesny zaciatok noveho tyzdna Vam zelam splniecka....slniecko svieti, parada..... 😉

nurili
12. mar 2012

Babenky poradte....dociatala som sa ze 6 mesiac je mesiac je tvrdnutia bruska....ako to je? A ako zistim ze mi tvrdne? Niekde som sa doctala ze ma byt tvrde ako celo na hlave....je to pravda? ved moje brusko je hore tvrdsie ako dole myslim tou pokozkou je proste pevnejsie.....poradte.... 😵

steva
12. mar 2012

@nurili neboj sa,ak ti bude tvrdnut brusko,pocitis to,stvrdne naozaj poriadne na chvilu.par krat za den je to normalne,aj ja som to mala,ale mozno ti doktor predpise magneB6.

nana123
12. mar 2012

@milcsi ahoj, uz to vyzera ok uz mam len malu chrasticku a aj zacervenanie zmizlo... takze to vyzera ok, som si to cely vikend natierala framykoinom... 🙂

nana123
12. mar 2012

@nurili ahoj, uz stiesty mesiac??? to nie je od 23tt?? aspon ja mam taku literaturu 😀. A este neviete co to bude? to preco sa tak natahuje? Nam povedali uz v 17tt... ze brusko vykukuje tak ja mam uz take ako keby som maly melon prehltla 😀 😀 😀 Ale chapem ze kazda sme ina...

milcsi
12. mar 2012

@nurili aj mne tvrdlo brusko parkrat za den, najma ked maly vystrajal, ale aj nezavisle od toho. Brala som na to magnezium. Ja to pocit akoby ti krc chytal brusko, tak sa stiahne, stvrdne na chvilku. Ja som sa vtedy snazila sadnut, lahnut, uvolnit sa, ale je to len chvilocka a neboli to. Pomaly zacina maternica trenovat na porod 😵

zuzlik7
12. mar 2012

@franina ahoj 😉 u mna zatial nic nove...stale cakam na ms ;) zvycajne pride skor a teraz ked chcem tak nie a nie, asi mi to robi naschval 😀 ale nevadi, trpezlivost ruze prinasa ;) i ked vcera ma chytila taka depka ci co, ale ani neviem preco...proste som sa tak zobudila a uz bolo zle nedobre ☹ a ty ako?

franina
12. mar 2012

@zuzlik7 ahojky 🙂 no ja tiez cakam a cakam a cakam a nic a nic a nic... 😠 vcera som mala tiez depku a ani teraz sa necitim najlepsie ☹ uz aby bolo po transfere.... 😔
a kedy by si mala dostat ms?

deni5
12. mar 2012

ako tak čítam,tak každá čakáme na ms.Aj ja čakám a čakám 😀

franina
12. mar 2012

@deni5 tak cakame spolu... a ty kedy mas dostat normalne?

deni5
12. mar 2012

@franina teraz 14.3

zuzlik7
12. mar 2012

@franina no akoze termin je zajtra az streda, ale po mojich predoslych vypoctoch som kazdy druhy mesiac dostavala na 26.den co bolo dnes 😀 tak asi to uz neplati a pride to v stredu, lebo zatial ziaaaaaden naznak 😎
@deni5 veru veru...cakame 😉 😉 predtym sme kazda ocakavali, aby nedosla a teraz sme netrpezlive, nedockave z okamihu kedy konecne dojde 😀 bude sranda ak nam dojde vsetkym naraz a zacneme aj skoncime rovnako ... v porodnici 😉

deni5
12. mar 2012

ešte sa chcem opýtať na takú zvláštnu vec,tých dievčat ktoré už podstúpili IVF,čo na to farár v kostole.Viem že je to asi čudné,ale asi sa mu to páčiť nebude a bude veľká noc tak čo mi povie na spovedi?

nurili
12. mar 2012

@steva no zatial to nepocitujem dufam ze ani nepocitim....alebo to nejde bez toho? 😉

nurili
12. mar 2012

@nana123 no my nevieme lebo zijeme v zahranici a tu sa to tak casta nerobi kvoli tym lucom co vyzaruje ultrazvuk..a su skodlive pre bejby.tu len ked spinis pripadne mas ine problemy...ale odber krvy a mocu to robia....no ja som zase citala ze 6 je od 21 tak mozno ze sa mylim, nehadam sa... 😀 to vies ja zaciatocnicka.... 😀 ale buduci piatok 23.3.sa dozvieme ked bude malicke otocene ako ma...... 😵 😵 😵 ved aj mne vykukuje ale nie jak melon ale jak 5 kilovy mech zemiackov ...no este si to maskujem bundickami, no nie na dlho ked uz slniecko vykuka.... 😀 a aky mas obvod bruska? pomeraj si i ja si meram, cislo katastrofickej velkosti.... 😀

franina
12. mar 2012

@zuzlik7 no hej ja som uz ozaj nedockava... este dobre ze chodim do prace... 😎

@deni5 ja som nebola z toho na spoveď 😔 😔 😔 predsa len nasi nesuhlasia s IVF 😔

nurili
12. mar 2012

@milcsi a bolo fakt take tvrde ako celo na hlave? mna to zatial nechytilo....tak dufam ze ani nechyti ked nemusi.... 😉 cele tehu ze by sme sa my zienky len obavali.... 😉 ale oplati sa...... 😵 😵 😵

nurili
12. mar 2012

@franina no z toho sa ty spovedat veru nemusis, aj ja som veriaca ale toto urcite nie....

nurili
12. mar 2012

@deni5 tak ako som uz spominala to mu ty nemusis zavesit na nos, to je tvoja vec.....len nech oni maju ciste svedomie z pedofile...deticky su vsetky rovnake..... 😉 inac aj ja som veriaca.... 🙂 nestoji to v biblii ako jeden z hriechov....

majka_drobka
12. mar 2012

@deni5 ja riesim rovnaku dilemu, a tiez cakam na ms a nic, dnes mala dojst 🙂 mam take divne zmeny nalad, raz ok, potom do placu, mas nieco podobne? a rovnaka dilema s kostolom... nemam problem so samotnym ivf, ako s embryjkami, ktore by pripadne boli naviac...

bique
12. mar 2012

@nurili brusko uz len pekne ukaz 😉 😀 😀 jej, to som aj ja zvedava, co cakate 😉 a kopkanie je super, vsak? ja sa na to tak veeeelmi tesim 🙂 neopakovatelny zazitok 🙂 🙂 a ten cas fakt neskutocne rychlo bezi 😕 o chvilu budes ten uzlik drzat v naruci, ani sa nenazdas 😀 a ja tiez 😀 😀 trosku neskor ako ty, ale urcite 😀 ja uz hormonujem, vo stvrtok idem na kontrolu a ked bude vsetko ok, tak 22.3. KET 😀 tak pomaly teraz ide ten cas 😒 🙂

nurili
12. mar 2012

@bique tak veru leti leti....bodaj by si mala pravdu....tak ze 22.3. a ja poradna 23.3. 😀 , ja ti z celeho srdca zelam aby ti to dopadlo ako inac ako na //..... 😉 tfuj, tfuj.... 😵

bique
12. mar 2012

@franina @majka_drobka @deni5 ak mate problem s vierou verzus IVF, odporucam precitat si nadhernu knihu od WM. Paula Younga s nazvom "Chatrč"....tam je krasne vysvetlene chapanie Boha clovekom a chapanie cloveka Bohom...zmenite pohlad na vec 😉 ja som tiez veriaca, no nie zaryta obhajkyna cirkvi, iba jednoducho verim v Boha...tato kniha sa mi v kniznici dostala do ruk uplnou nahodou a nelutujem, ze som ju precitala do konca 😉 vrelo odporucam 😉 a ako pise @nurili ked verite v Boha, je to vec medzi Vami a Bohom, tak nemusite to nikomu vesat na nos 😉 tolko moj osobny nazor

bique
12. mar 2012

@nurili budem na Vas silno silno mysliet, aby bolo vsetko v poriadku 😉 a nech neukazuje iba ritku 😀 😀 😀

nurili
12. mar 2012

@bique tak to dufam.... 😉 neviem na ktoru farbu sa mam zamerat, niekedy nie je bodicko ci teplacky v neutralnej farbe.... 😝 nie ze by som dievcatko do ruzovej hned trepala a chlapceka do modrej ale aspon smer musim vediet... 😉 a co by smer ale moja zvedavost a vyber mena....ojeje....ale su to mile starosti..... 😵 😵 😵

deni5
12. mar 2012

@bique som rada,že všetky rozmýšľate ako ja.Pomohlo mi to,že som sa na to opýtala aj vás.Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre