Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

silvia.v
3. feb 2010

Kukulik, tak ty už to poznáš všetko naspamäť. Tak hádam to bude posledný ketisko 😉

kukulik30
3. feb 2010

silvi, veru...dufam, ze posledny..🙂

pimma
3. feb 2010

lenuliatko... to je super, ze 2 baby cakas? budes ich fintit jedna radost 🙂

ja mam zajtra odber vajok. niekde som citala,ze bud pri odbere,alebo vklade nemozem byt nalicena a ani nechty nesmu byt nalakovane 😒 je to pravda?

kukulik30
3. feb 2010

pimma, ja som nepocula nic o tom, ze nechty musia byt odlakovane, tusim ja som mala nalakovane a namalovana som asi nebola, ale nie som si ista, mozno mascara 😉 ale vobec nikto ma vopred neupozornoval, ze sa to nema..pred klasickou operaciou v nemocke viem, ze to tak musi byt...ale pri odbere vajok nic nehovorila sestricka ani dr. 🙂

kukulik30
3. feb 2010

pimma na zajtra drzim palceky, nech je dobra zasoba kvalitnych vajok 🙂

pimma
3. feb 2010

kukulik.. dakujem, ja ti tiez budem drzat palce coskoro 😉

kukulik30
3. feb 2010

a daj nam potom vediet, ako si dopadla..budem spehovat, ake spravicky nam poobede prinesies 😀

vevericka80
3. feb 2010

ahojte 😉
lenuliatko blahozelam k 2 dievcatkam...aj moj manzel chce dievcatko 😉
pimma - na zajtra ti drzim palce, nech je tych vajok akurat a nech su kvalitne

pimma
3. feb 2010

vevericka, kukulik... dakujem a hned ako sa vratim, tak podam hlasenie 😅

taella
3. feb 2010

ahojte ,
minule ste tu spomínali , že predoperačné vyšetrenia už nerobia na Rastislavovej , tak keď vám môžem doporučiť , kľudne chodte na Polikliniku Terasa ( budova Pohotovosti na Toryskej ) tam vám zoberú aj krv aj interné vyšetrenie spravia a je to zadarmo . Keby ste niečo potrebovali , tak kľudne mi napíšte IP . Sestričku mi tam robí moja sestra , takže to viem naisto 😉

ixi
autor
4. feb 2010

ahojte splniecka 😵
taeluska ajoj 😎 ty si tu dlho nebola ako mate? drobci ako? daj nove fotecky 🙂
lenuliatko gratulujem k babulam 😎
katy daj hanicke pusinku 😉 najlepsie ide dole teplota v kombinacii brufen sirup+ Diazepam(diazepam sa dava aj preto aby dietatko nedostalo febrilne krce)

ixi
autor
4. feb 2010

nechcty nesmu byt nalakovane pri operaciach neviem o tom ze by to pratilo aj pre odber vajok v splne 😉

ixi
autor
4. feb 2010

kukulicek preco si tu neni ked som tu ja? ☹

kukulik30
4. feb 2010

tu som, juj prepac 😀

ixi
autor
4. feb 2010

ako sa mas? co mas nove? samusko ako v skolke?

kukulik30
4. feb 2010

ale vynimocne pisem do viacerych tem, tak nestihacka, ako sa mas moja?
my sme dnes doma so Samkom, sme dajaki chorlavi obaja, mna boli mandla a zasa citim to nestastne ucho..od vtedy , co som mala zapal , tak je citlive... 😒

ixi
autor
4. feb 2010

ja idem dne s na nocnu,,,nechce sa mi ako inak 😀 ja mam tiez dajaky plny nos a este ten herpes...zasa ale inak da sa 😎

ixi
autor
4. feb 2010

uz sa tesis na ket? aj mna to taha...

kukulik30
4. feb 2010

no herpes je hnusoba....a este sa nechystas do Splnu, alebo ides zmenit centrum?

ixi
autor
4. feb 2010

no ja sa tento rok nechystam nikde...a poto sa rozhodneme co dalej berem teraz dufaston lebo ked si predstavim ze mam zasa spinit tak ma ide porazit a to este ani teraz uplne neprestalo

kukulik30
4. feb 2010

aj ked beries Dufik, tak stale spinis? ...no nechapem, ze sa nevie z coho to moze byt... 😕 😖

ixi
autor
4. feb 2010

spinim uz menej ale spinim zajtra mi ponho treba behnut tak uvidim co mi povie dokina kukulik ja uz som z toho nanervy ak pojdem na ivf a budem mat zasa estrimax tak som zasa tam kde som nechcela byt neviem co mam robit....

kukulik30
4. feb 2010

ale zaujimave, ze dr nevedia poriadne co s tym 😖

katy2
4. feb 2010

ahojte,
diazepam davam...
ideme pre istotu k Dr.....

kukulik30
4. feb 2010

idem sa so Samkom prevetrat..tak zatial sa majte 😉

katy, radsej chodte 😒

ixi
autor
4. feb 2010

katy drzim palce
kukulik a fajne sa nadychat cerstveho vzduchu 🙂

marcelka82
4. feb 2010

Dobre ránko 😀 :
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
4. feb 2010

marcelka 😀 ..dakujeme 😵 uz ti je lepsie?

takyna
4. feb 2010

Ahojte 🙂

Počula som, že Zajko nám je v nemocke, držím silno palčeky nech ste Zajačik čím skor domka 🙂 🙂 🙂

Kukulík ďakujem za IPčky, mala som zlý net v nemocke , nedalo sa mi odpisovať, pozdravujem všetky 😵

kukulik30
4. feb 2010

taky..ahoooj, ako sa mate s bobacikom? citis sa dobre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre