Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
29. jan 2012

@zuzka213 jojj, ako ti fajne, ze uz si aspon 6ty...ja este len 4ty 😉 ...cakanie na vysledok = dobry trening trpezlivost 😀 😀 😀

zuzka213
29. jan 2012

@bique tie dna dni az tak nezavazia....ide to aj tak pomaly....o tom herpese som si nieco citala, a asi mas pravdu..nebude to take tragicke, mne sa herpesy vyhadzuju dost casto..a asi som vcera troch zanedbala pitny rezim, kedze som ani nemala casu..az vecer som si uvedomila ze ma tosku susi az ma palia pery...najkor to bude tym

ladenka77
29. jan 2012

@nurili iba oznamujem,ze dalsia tehulka nebude,moja piatkova krv negativna ako moja nalada....majte sa pekne drzim palceky vsetkym...... 😉 😉 😉
DOOPLODNENIA A DOTEHULKOVANIA.....
ale citat vas budem ak sa neurazite.....ja sa vzdy tesim z novych babatiek.... 😀

ladenka77
29. jan 2012

@zuzka213 herpesy vyliezaju zo stresu a z oslabeneho imunitneho systemu....ak su velmi caste(3-4xrocne)treba zabehnut ku dr.na pokec.....

zuzka213
29. jan 2012

@lienka_1 sa ti necudujem ze si vynervovana, aj ja by som bola....ale ked je to spinenie, tak je to este ok....podla toho co tu baby pisu...len ta neistota, je to na nervy...rano hned volaj do splnu, sestricka je tam skoro...ja som poslala MM po lieky a bola tam uz pred siedmou...urcite daj vediet, ale isto ta upokoji 😉

zuzka213
29. jan 2012

@ladenka77 je mi to velmi luto ☹ ..asi mas naladu pod psa...teraz si oddychni, hlavne psychicky....neponahlaj sa s dalsim, kym nebudes v pohode

ladenka77
29. jan 2012

@zuzka213 nalada je uz o.k.....v piatok bola dost blba,ale co uz...isla som s tym do toho,ze ak nic,nic sa nedeje ...jedno mame, aspon....uvidime,premyslime,co dalej, mrazacikov nemame....uz len 3.IVF,ked.....
drzim palceky .....

zuzka213
29. jan 2012

@ladenka77 ved si to v klude premylsi...nechaj tomu cas kym to preboli.....a mala si pocit ze si tehotna???ci vsetky tie akoze priznaky mozu byt uplne mylne???

ladenka77
29. jan 2012

@zuzka213 no praveze mala....som si porovnavala s prvym tehu...aj prsia,aj podbrusko bolelo ,aj vajecniky na striedacku boli v krci,aj vsetko,ale ked bol tehutest na 10 den negat.,uz som tusila,ze nic z toho....ale nadej umiera posledna, tak som verila,ze len neskor sa uhniezdi....a najhorsie bolo,ze po negat.teste mi dcera hovori,ze uz ma pripravenu dudu pre babetko...a ako ju bude kocikovat....ona je presvedcena ,ze bude mat sestru,ale o tom vsetkom sme jej nerozpravali,ved je na to este mala....aj kvoli nej sme isli do 2.IVF-ka,aby sama neostala.... 🙂 nevadiiiiii,zivot ide dalej.... 😉 😉 😉

zuzka213
29. jan 2012

@ladenka77 joooj...to je strasne...ale este nie je nic stratene....dudu si este odlozte, istotne sa vam zide 😉

franina
29. jan 2012

@lienka_1 ahojky, keď logicky uvažujeme tak by si nemala špiniť, keby bolo niečo zlé, nie? lebo keď mne nevyšlo ET ani KET, tak som nešpinila, nič mi nebolo, tak že u teba to môže byť len a len dobré 🙂 to je dobré znamenie, vieme, že sa tam niečo deje 🙂 Tak dnes aká rozprávka nasleduje ?

lienka_1
29. jan 2012

@bique Nevadi s tymi smajlikmi, si presne vystihla moje aktualne psychicke rozpolozenie 😀 Ako na hojdacke, raz totalne hore, raz totalne dole. Ked sa otuzilci uhniezdili, musia si o mne mysliet, ze som sibnuta bipolarna psychoska 😀

lienka_1
29. jan 2012

@ladenka77 Je mi luto, ze sa Vam to tentokrat nepodarilo. Drzim palce do buducnosti 😉

bique
29. jan 2012

@lienka_1 xwexe..tak to je to lepsie, 😀 sranda musi byt 😀 a ako je to teraz s tebou? je to slabsie, ci take iste?

lienka_1
29. jan 2012

@bique Take iste. Nesilnie, neslabne. Myslim, ze na uhniezdenie to trva uz pridlho a na menzes je este priskoro, nikdy v zivite som nemala tak skoro. Pravdepodobne to bude este z transferu. Mozno nejaky hematom, neviem, uvidim, co mi zajtra povie Hredzi.

lienka_1
29. jan 2012

@franina Dnes zatial ziadna, akurat s mm hladame darcek na moje narodky na nete 😉

bique
29. jan 2012

@lienka_1 drzkam palce, daj vediet, co ti povedal....ale kym to nesilnie, tak je to oki....tak tak 😀 ...a vyberte nieco pekne 😉

lienka_1
29. jan 2012

@bique Dakujem za podporu! 😉 Uz mam vybrate davno, teraz hlada, kde sa to da splasit.

bique
29. jan 2012

@lienka_1 a co pekne si si vybrala?

franina
29. jan 2012

@lienka_1 ja som včera pozerala film Kamarad taky rad s Justinom Timberlakom, pekny film bol, aj sa zasmejes, aj je to romanticke 😀

timmka
29. jan 2012

@lienka_1 moja akurat som volala kamoske, ona je embryologicka a povedala mi, ze spinenie sposobuje, ze mame vela endometria a to sa nam vylucuje z maternici, ze je to ok, tak sa neboj a nestresuj 😉

lienka_1
29. jan 2012

@timmka Keby sa dalo, tak dam aj 3x ze paci sa mi tato sprava. Dakujem! 😉

lienka_1
29. jan 2012

@franina ja som si poobede pozrela Good year, taka vinarska romantika 🙂

lienka_1
29. jan 2012

@bique Ja uz asi 10 rokov nemam hodinky. Vlastne odvtedy, co mam mobil. Tak som si povedala, ze je nacase si nejake zadovazit 😀

timmka
29. jan 2012

@lienka_1 este mi vysvetlila, ze ked sa fazlka zahniezduje, tak mozy vylucovat zvysky sliznice a zvysky endometria, tak nestresujme a tesme sa kym mozeme 😀

nurili
29. jan 2012

@ladenka77 tak to ma mrzi 😢 ale netreba sa vzdavat nadej umiera posledna .... 😉 mne tiez prve nevyslo 😔 ale sla som po rocnej pauze dalej....a ..... 😵
drzim palce.....

timmka
29. jan 2012

@nurili ahoj kocena, nieco si mi slubila 😀 😀 😀 😀 😀 nezabudla si? od hlavy az po paty 😀 😀 😀 hned a veeeeeeeeeela

nurili
29. jan 2012

Inac bola tu tema o herpesoch aj ja som sa dnes zobudila s jednym ale to bolo z toho prechladenia....nastastia som uz fit.....ten spray co som si dala namiesat fakt zabral..... 😵 😵 😵

lienka_1
29. jan 2012

@timmka To vazne? Aj tak dlho mozes spinit pri uhniezdovani? Myslela som, ze pri nidacii spinis tak den-dva. Mam pocit, ze sa to teraz k veceru trochu zosilnilo. Futr cakam, ze toho bude na tom papieri menej a nic!
Som precitala tvoju spravu mm a tak som ho pobavila, hovori, ze sme cista mafia 😀 😀 😀 Si zlata, ze mi davas same dobre rozumy. A ty ako? Este spinis?

nurili
29. jan 2012

@timmka idem na to....hned zacinam posielat no napis mi ako sa mas co mas nove...... 😉 pis infosku o tebe.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre