Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
14. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Vsetky vas pekne pozdravujem.....
Drzim palce vsetkym, co na nieco cakaju 😉 😵 😵 😵
Prajem pekny posviatocny slnecny den..... Manzel ma este dovolenku, tak na nete dnes nebudem... ale myslim na vas.... 😵

tina1
14. apr 2009

ahojte dievčatá, dnes som 12 deň po ET a robila som si test a je negatívny. Asi to nevyšlo ☹

mirus25
14. apr 2009

Ahoj babenky. Zdravím vás všetky ! 😉
Tinuška ešte sa nevzdávaj. Testy sa môžu mýliť, vieš že záleží od ich citlivosti. Aj tak najistejšia je krvička.
Ja verím že ty prelomíš tú nešťastnú vlnu. Musíš. To je rozkaz. 😉 Už sa musí začať dariť. Lebo tým uberáš nádej aj mne. Vieš som o týždeň po tebe.

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaanulienka
14. apr 2009

Ahojte zienky, tak ako? Zdravim aj vas, ktore som stretla dnes v SPLNE 😉 . A je tu vobec niekto? 😵

mirus25
14. apr 2009

Ahoj jaanulienka. Ako sa máš ?

jaanulienka
14. apr 2009

jej ahoj mirus teba som hladala a cakala 😉 . Bola som dnes v splne a ja trdlo som sa nic nepytala. O 13.30 mam volat ohladom vysledkov a kedy si mam zazacat pichat menopur. Nevies mi poradit ake ihly a striekacky si mam kupit? A rozumela som dobre ze mam zmiesat jednu ampulku roztoku s 3 ampulkami prasku. Napis mi prosim ako postupovat pri tom miesani. Dakujem

mirus25
14. apr 2009

No takže. Striekačky si kúp 2 ml. Ihly na miešanie treba zelené, a pichanie oranžové. Ja som si kúpila po 20 kusov zo všetkého. Ale niekoľko mi ostalo. Cena je mizivá, tj. za striekačky som platila 59 centov, a za ihly po 60 centov. Ja som si kúpila aj ihlu na choragon, t.j. čiernu, lebo som si to pichala sama doma. A dávkovanie by si mala mať napísané na zadnej strane toho poukazu čo ti dali. To pre prípad keby si si dávala pichať niekde u dokiho.

mirus25
14. apr 2009

Asi aj tebe bude treba miešať 3 ampulky prášku s 1 vodičkou. Mne potom po 5 dňoch znížili dávku na 2 ampulky. Ale to je individuálne. Záleží od rastu folikul. A postup miešania : najprv si na striekačku nasadíš zelenú ihlu. Odlomíš vrch ampulky s tekutinou, potom ju celú vysaješ. A tak potom zaradom vstriekneš do prvej ampulky s práškom tú tekutinu, zamiešaš,aby sa prášok celkom rozpustil a tak ju zase vysaješ. Tak pokračuješ kým nenamiešaš všetky tri prášky. Na koniec si vymeníš ihlu za oranžovú. Vytlačíš vzduch (nesmie tam ostať ani bublinka), miesto kde si to pichneš dezinfikuješ liehom a pichneš.

jaanulienka
14. apr 2009

tiez si mala 3 prasky?

jaanulienka
14. apr 2009

Ked to citam tak je to narocne. Pichal ti to manzel?

mirus25
14. apr 2009

ja som mala prvých 5 dní 3 prášky. potom mi to znížil na 2.
Pichala som si to sama. 🙂 Volila som menšie zlo. Lebo by som sa nedokázala dívať na to ako mi manžel pichá. Najprv sme to skúšali ale keď sa mu roztriasla ruka, tak som mu to zobrala a pichla radšej sama. Pekne pomaličky. Ihlu som pichla tak do polovičky a potom pomaly tlačila piestik s tekutinou. A nikdy som nemala ani modrinu. Pichala som tak že som si medzi palec a ukazovák stisla kožu a tak do tej kože som pichala. Počkaj hľadám video, lebo už raz ho baby nahodili sem.

jaanulienka
14. apr 2009

tak sem s nim nech to aj vidim a nie len si to predstavujem. A uz si bola na vklad? A ten lieh to moze byt aj alpa alebo nejaky alkohol?

mirus25
14. apr 2009

Neboj zvládnete to. 😉

mirus25
14. apr 2009

Neviem. Keď som v lekárni kupovala všetky tie veci, tak som pýtala aj niečo na dezinfekciu a aj tampony.
Ja som bola na vklad minulý týždeň vo štvrtok.

jaanulienka
14. apr 2009

Tak ti prajem nech to vyjde. A pocas stimulky si vela vela pila tak ako som to tu citala?

mirus25
14. apr 2009

Ďakujem pekne. Ale neviem či to vyjde. Poslednú dobu sa nejak nedarí. ☹ 😢
Sestrička hovorila že vraj to nemá zmysel piť počas stimulky. Ale podľa mňa to zmysel má, lebo už vtedy si narobíš zásoby vody v tele. Ja som vypila denne 3 fľaše Fatry. Tá má asi najviac soli. A sestrička hovorila že aj teraz po prenose nech pijem celých tých 14 dní, kým neprídem na test.

mirus25
14. apr 2009

V obchode majú zo mňa určite radosť. Jeden karton vody vypijem za 2 dni. Tak im tam robím dobrú tržbu. 😀

jaanulienka
14. apr 2009

Akurat som dovolala so sestrickou takze od zajra picham do 19.4 a 20.4. krv, utz. Je lepsie pichat rano alebo vecer? Neboj vyjde nam to lebo bociany prilietavaju a ja ich stretavam stale takze aj nam nieco donesu. 😀

jaanulienka
14. apr 2009

Takze najlepsia je fatra?

mirus25
14. apr 2009

Asi najlepšie je pichať večer. Lebo si potom vieš aj ľahnuť. A aspoň sa nemusíš ráno ponáhľať stíhať pichať pred odchodom do práce. 🙂 Na pitie je najlepšia fatra. Ak si nezvykla piť minerálky tak si trochu treba zvyknúť na tú chuť, ale dá sa to.

mirus25
14. apr 2009

Tak ti veľmi držím palce aby ti to išlo ako po masle. 😉 Tá prvá je asi najhoršia, lebo nevieš ako to pôjde, ale potom si už ani nebudeš uvedomovať že picháš. A kto ti bude pichať ? Sama ? Manžel ?

vevericka80
14. apr 2009

ahojte zienky 🙂
janulienka...mna si dnes mohla stretnut v splne

jaanulienka
14. apr 2009

este dobre ze si prisla lebo moje nervy riadne pracovali a vdaka tvojemu vysvetleniu sa mi ako si ulavilo. Hadam to nebude velmi stresujuce obdobie. A este kde si to pichala - podbrusko na striedacku prava lava strana okolo vajecnikov?

vevericka80
14. apr 2009

takze mam novinku 🙂 ...vo stvrtok idem na odber

mirus25
14. apr 2009

Ja som pri pichaní pribrala 5 kg. Možno aj od vody aj od injekcií. Ale napr pri odoberaní vajok bola so mnou na izbe jedna pani, ktorá pribrala 15 kg. takže tým chcem povedať len toľko že sa nezľakni keď trochu priberieš. 😉

vevericka80
14. apr 2009

janulienka neboja sa, zvladnes to

jaanulienka
14. apr 2009

ja nechcem pribrat tak vela ale ako sa poznam tak urcite to bude okolo 8 kg. Ved ked som brala lucrin tak to som pribrala 5 kg a nie nie ich zhodit. Brucho mam po pol roku ako vo 4 mesiaci

vevericka80
14. apr 2009

ja som tiez trochu pribrala, ale nie je to az take dramaticke 🙂 len 2kg

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre