Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
16. dec 2009

ahojte babulky myslim na vas 😎 kukulik isto najdes v nedelu // 😎 silno drzkam palce 🙂

zajacik...
16. dec 2009

Ixi toje telepatia, prave som na teba myslela ze uz tu chodis tak malo... a ty tu 😵

kkatty
16. dec 2009

Ahojte splniečka 😵
Hlásim sa po dlhšom čase, ale s pozitívnymi správami - od 5. 12. drobček dáva o sebe vedieť kopančekmi, takže krásny mikulášsky darček 😀 Tento trimester si naozaj užívam, cítim sa dobre a stále si vás čítam a držím prsty všetkým 😉
kukulik...drž sa
lenuliatko... super, že bambuľky sú ok... musí to byť krásne - dvojičky... aj keď namáhavejšie. Určite si to uži, kým vládzeš 🙂
zajačik... aj Ty si užívaj bezproblémové tehu 🙂
ixi... snažilkujte a možno ani nebudeš vedieť, ako... 😉

aj všetkým ostatným prajem veľa optimizmu a hlavne trpezlivosti - oplatí sa bojovať!

zajacik...
16. dec 2009

Kkatty gratulujem ku kopancekom 🙂 Ako nadherne si sa prehupla do druhej polky tehulkovstva, leti to, co?

kukulik30
16. dec 2009

huraaa , zohnala som mamatesty, kupila som si hned 2 krabicky/4ks/ 😉

kukulik30
16. dec 2009

ixi, kkatty..dakujem 🙂

kkatty...takze uz mas drobca aspon troska pod kontrolou 😵 blahozelam, kopanceky su velmi prijemne este v tomto stadiu, potom troska bolestivejsie, ale aj tak krasnucke 😵

zajacik...
16. dec 2009

Kukulik ja som si tiez pred testovanim kupila 2 krabicky mamatestov, tak nech ti ukazu rovnaky vysledok ako mne 😵

kukulik30
16. dec 2009

zajko, no bojim sa, ze moje obavy sa naplnia 😒 ..ale tak velmi by som si priala na 9. den //...mam pocit, ze dusik by bol aj dnes , ak ma byt zajtra tienik...no ved uvidime

zajacik...
16. dec 2009

Kukulik ja som testovala najprv na 8.den a potom na 10.den pepino testami (citl. 20IU) a ciarocku bolo velmi slabulinko vidiet, kukni mi do albumu. Az potom som kupila mamatesty, prvy som robila na 11.den. Takze zajtra este vydrz a netestuj, este je skoro, ale uvidis ako sa rozhodnes... drzim palceky!!! 😉

kukulik30
16. dec 2009

hej moja, uz mala dnes otvoreny tvoj album snad 100x 😀 😅

zajacik...
16. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
16. dec 2009

zabudla som napisat "som" 😀

zajacik...
16. dec 2009

nebolo treba, pochopila som aj bez toho 😀

kukulik30
16. dec 2009

a co si sama bez MM, lebo takyto cas uz tu malokto na nete byva, ci ?

ja so sama, lebo moj siel hrat hokej a kedze Samko spi s nami na manzelskej, tak mu robim v spalni spolocnost, lebo akosi nie a nie sa ulozit 🙂 ale idem si k nemu asi lahnut, lebo zjavne sa mu spat nechce 😀

zajacik...
16. dec 2009

Hej mm nieje doma, pride neskor, tak som tu na nete, hlavne som bola zvedava na Zuzlika ako dnes dopadla 🙂 Ale uz aj ja pomaly vypinam PC, tak dobru nocku 🙂

kukulik30
16. dec 2009

no maly džukar uz spinka 🙂 skoro som aj ja zaspala, ale pockam mm 😉 dobru nocku aj tebe

katy2
17. dec 2009

Ahojte 🙂
posuvam nas hore 😕 riadne sme sa prepadli....
dnes je krasny biely den 🙂 aj ked tolko snehu nemusim....
drzim palce vsetkym cakatelkam aj tehulkam 🙂

tina1
17. dec 2009

takže, už mám 2 bambuľky v brušku a 2 nám ostali v mraziačiku. Idem oddychovať, nech sa pekne zahryzkávajú.

vevericka80
17. dec 2009

ahojte zienky 😉
kde ste?...zhanate darceky? 😉
tina gratulujem k 2 bambulkam...drzte sa 😵

deny32
17. dec 2009

ahojte, mrknite... skvely clanok 😉

http://zivot.lesk.cas.sk/cl/100010/248559/asist...

vevericka80
17. dec 2009

deny vdaka za link 🙂

cavik
18. dec 2009

Dobré ránko dievčatá

tak som konečne aj ja on-line 😵

gratulujem všetkým tehulkám a mamičkám a snažilkám prajem veľa šťastia ( vôbec nemám prehľad, kto je čo 😉 ale hádam ste už všetky tehule )

ja som nedopadla najlepšie a teraz s odstupom času mi je to dosť ľúto...testy som mala pozitívne už na 7. deň, na 13. som mala HCG 180 a v 6 tt sa to skončilo, bábetko to vzdalo....neviem, čo budem teraz robiť, IVF už mám vyčerpané, zmrzlinky nemáme žiadne a po terajšej skúsenosti sa mi do ďalšieho, už plateného IVF nechce, aj keď ďalšie dieťatko by som veľmi chcela.....tiež ma tlačí vek, ale už aj tie hormóny som tentoraz zvládala dosť zle, chcela by som si od nich oddýchnuť, ale nemôžem dlho čakať....začarovaný kruh....no ale roboty je veľa a aj bude, tak budem premýšľať nad inými vecami

pekne sa tu majte

možno občas zavítam 😉

dalida
18. dec 2009

Cavik, je mi to velmi luto ☹ Boli ma v srdiecku. 😔 Prajem ti, aby tvoja tuzba bola naplnena. Prajem ti, vela pozitivnej energie a myslenia.

kukulik30
18. dec 2009

ahojte
cavik 😢 😔 ani som neratala,ze nam napises toto...ach jaj, som z toho smutna, dufam, ze sa aj tak raz dockate malickeho zazraku 🤐

steva
18. dec 2009

ahojte.Cavik aj mne je to velmi luto a dufam ze tvoja tuzba po babatku sa aj napriek tomu naplni.prajem vam vela stastia.

piskota80
18. dec 2009

Ahojte,
tak aj ja som sa konečne dopracovala k nete.
Cavik, nepísala som kočkám radšej nič, nechcela som hovoriť o tebe bez teba. Škoda len, že cez vianočný večierok viac nepokecali 😒 ☹
ja mám teraz pre istotou zápal maternice, lekárka mi predpísala antibiotiká a k tomu ďalšie lieky aby sa neprejavila mikóza.. ja už fakt neviem, čo mám zo sebou robiť, ..... na mňa sa lepí všetko len to zlé....
takže ďalší mesiac mám vynechať clostylbegit kvôli antibiotikám a až na ďalší cyklus jeden a pol dávky
Všetkým Vám držím palčeky, kukulik, v nedeľu budú dúfam // čiaročky, držím silno palce...
/Pa

rebeka33
18. dec 2009

Ahojte, mám veľa práce a pár dní som vás ani nečítala. A ešte aj v tej som to poriadne posrala.
Kukulík- dúfam ,že zajtra budú // . Držím palčeky. veľmíííííí.
cavik- viem,že si tu zbehlá, ale dievčatá na téme slovenky v reprofite Brno si ho veľmi chvália, robia softy, kde nie je toľko hormónou, a sú dosť úspešný. A vyjde to rovnako ako u nás ivf s poisťovnou. Ja som rozhodnutá tam ísť ak nám nevyjde ketko a pritom ešte mám 1 ivf(tretie).
piškota prajem ,aby si sa čo najskôr vyzdravela. Pozor na psychiku, urobte si oddych taký naozajstný a možno sa dáš skôr dokopy.
Všetkým prajem prijemné predvianočné "zhony". 😀 😀 😀 😀
Idem si Vás dočítať.

cavik
19. dec 2009

Dobré ránko

rebeka....ja som nad softom tiež premýšľala, škoda, že ho nerobia niekde bližšie....ale momentálne si vôbec neviem predstaviť, ako by sme tam chodili.
Máme malé dieťa, ktoré treba voziť do škôlky, manžel sa z práce nevie len tak na pol dňa uvoľniť, má to dosť perné a ja si vlastne tiež nemôžem len tak brať voľno ( však Piškótka ? ) 😒 😠

mima263
19. dec 2009

ahojte baby,
krásny predvianočný víkend prajem 🙂
cavik je mi to ľúto. tušila som, že to vyšlo ale toto som nečakala....
aj ja som trochu čítala v téme Reprofit Brno a myslím, že tam netreba veľa chodiť ak máš dobrého gynekológa, ktorý Ťa odsleduje. Škoda, že tí naši košickí doktori nerobia soft. ja som na "větvy" aj z hormónov, čo sa berú pri KET.

zajacik...
19. dec 2009

Cavik ☹ ☹ ☹ Drzkam palceky aby ste sa raz dockali surodenca pre Miska...
Piskotka moja na teba sa lepia snad vsetky gyn. problemy... prajem skore uzdravenie 😉
Tina gratulujem k 2 bublinkam, nech sa pekne zahryzkaju 😵
Kukulik na zajtra silno drzim palceky nech mas pozitivny testik 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre