Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smoulinka178
13. feb 2011

@katy2 pockam radsej do piatku....ako dlho si k nemu chodila? aj liecbu vam nasadil nejaku?

katy2
13. feb 2011

@smoulinka178 ja som v splne od augusta 2007, manzel ma problem so spg, tak u nas neprichadza do uvahy prirodzene otehotnenie.... nemala som ziadnu liecbu... absolvovala som 3xIVF - posledne teraz pred par dnami....Z 2.IVF mame dcerku a teraz to vyzera tiez nadejne....

melisska
13. feb 2011

katy 😵 🤐

dalida
14. feb 2011

Dobry den, splnieckovo. 🙂
@katy2 🤐 😵 taaaaakto silno ti drzim palce 😵
Teraz tu uz budem castejsie 🙂 Neviem presne, kedy pojdem na KET... chcela by som v marci no menzes mi meska, posledna bola 5. januara 🙄 Pockam este cely februar a ked nic zajdem za svojim lekarom, nech ma prezrie.

katy2
14. feb 2011

@dalida dakujem 😵
aj ja tebe... myslim na teba...
a kuk album 😉

dalida
14. feb 2011

@katy2 😵 len nech silneju 😵 🤐

dalida
14. feb 2011

@katy2 su nadherneee... na 6 den dost silne... to vyzera fakt na dvojky... tfuj... tfuj... tfuj 😵 🤐

katy2
14. feb 2011

@dalida dufam... zatial to vyzera nadejne... su skor a silnejsie ako pri Hanke.... dufam, ze nas posledny pokus prinasa ovocie....

kukulik30
14. feb 2011

@katy2 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj 😉

katy2
14. feb 2011

@kukulik30 @dalida 🙂 🙂 🙂

vikad
14. feb 2011

Ahojky.

Som z KE a chodím ku Dr. Hredzákovi. Dnes si večer dáam pichnuť Pregnyl a v stredu idem na IUI. Prosím, povedzte mi niečo bližšie o tomto malom zákroku. Som tu nová a začínam zbierať info ... Aká je asi pravdepodobnosť, že by som mohla ostať tehotná hneď na 1x? Ako to vidíte vy? V novembri som bola na laparoskopii a vraj je všetko OK 🙂. Od 1.2. do 5.2. som brala Clostilbegyt, jednu tabletu denne a teraz tá injekcia... Budem rada, ak mi dáte info ... Pekný dník

deny3
14. feb 2011

@vikad žiaden bolestivý zákrok to nie je, len trochu nepríjemný, vstriekne do teba "upravený" ejakulát, cca 20min. poležíš a ideš domov. Mne vravel, že úspešnosť je 8-10%, ja som to absolvovala dvakrát neúspešne.

vikad
14. feb 2011

AHoj deny3, ďakujem za informáciu. Je mi to ľúto, že to nevyšlo ☹ , skúšaš teraz ďalej? Alebo niekde inde? Mne Dr.Hredzák povedal, že tých 10-15 %, tak som zvedavá... Veľmi by som to chcela mať za sebou a samozrejme úspešne 🙂

katy2
14. feb 2011

@vikad drzim ti palce ale nebud prekvapena, ked to prvykrat nevyjde... IUI sa skusa obycajne viackrat a ked nevyjde ani po viacerych pokusoch, riesi sa to cez IVF..... takze pevne nervy.... ale mame v teme jednu mamicku, ktora ma po IUI dvojicky 😵
deny ma synceka po IVF.... 😵

vikad
15. feb 2011

Katy2 ďakujem za podporu. Viem, že to nemusí vyjsť, ale ja som sa rozhodla 😉 , že to vyjde 🙂 😉 , no každopádne určite dám vedieť. Som rada, že som natrafila na takúto stránku, kde sa dozviem veľa vecí a kde sa navzájom žienky podporujú a vymieňajú si skúsenosti. Myslite na mňa zajtra a všetkým prajem krásny deň. CMUK

deny3
15. feb 2011

@vikad ako katy spomínala, mám Kubka po IVF, kvôli veku sme neskúšali dalej IUI. A veľmi správne rozmýšľaš, vyjde to, lebo si sa tak rozhodla 😵 inak v pôrodnici bola so mnou kočka, čo jej to vyšlo na prvý krát, takže prečo nie aj ty 🙂 😉 držím palce, daj vedieť

katy2
15. feb 2011

@deny3 ahoj 🙂 ako sa mavate? kubko je uz velky fesak 🙂

vikad
15. feb 2011

@deny3 Ďakujem za povzbudenie... Určite dám vedieť, ako to dopadlo...ale ako som tu čítala, asi budem musieť nejakých 14 dní čakať, pokial pôjdem na kontrolu na krv... Uff, to bude dlhé čakanie...dlhých 14 dní .... 🙂 😉 ale nevadí, nejako sa zamestnám. papa a pekný dník

deny3
15. feb 2011

@katy2 ahoj, to teda je, hlavne riadna potvora, síce ešte nerozpráva, takže neodvráva, ale inak ... 😀 sledujem foto Hanky na fb, to snád nie je pravda, nedávno sme rodili 🙂 a ako sa cítiš? testuješ dalej? mne to dalšie ivf stále vrta v hlave, ale strašne sa bojím, že to nevyjde, bola by som strašne sklamaná, a navyše aj toľko peňazí a výsledok neistý. Muž chce ešte tak do leta počkať, stále verí, že to vyjde prirodzene, ked už sa raz podarilo, no ja neviem.

deny3
15. feb 2011

@vikad áno zamestnáš sa, kúpiš testy a každý deň budeš testovať 😀 to poznáme

katy2
15. feb 2011

@deny3 strasne to uteka....
my sme to riskli, s malou dusickou, ved sme vybielili cely jeden ucet... ale oplatilo sa....
to vies, testujem stale, to je adrenalin....
vam sa podarilo aj prirodzene, mozete sa pokusat a drzim palce... my taku sancu nemame....

vikad
15. feb 2011

@deny3 Joooooooj, hádam nie 🙂 ale aj ja sa poznám, som hroooooooozny nedočkavec, budem podávať informácie, kolko testov mám už za sebou 😀

katy2
15. feb 2011

@vikad neboj, to zvladnes 😉 my sme tu take testovatelky 🙂 ja mam uz 3 testy za sebou a do krvi este 6 dni 😀

vikad
15. feb 2011

@katy2 Jeeej, tak to ti budem držať palce, veeeeľmi 😉

deny3
15. feb 2011

@katy2 ani neviem, ako sa to pritrafilo prirodzene, mali sme s mm zlé obdobie, raz za mesiac sme podľahli pudom a zrazu 😕 odvtedy skúšame, ale akosi nič, a zase nechcem to veľmi naťahovať, nemám chuť rodiť ako 45ročná 😒
takže testy tmavnú ? veľmi ti držím palce 🤐
a priznám sa, na leto mám trochu iné plány ako tehotenstvo, veľmi by som chcela ísť na dovolenku, Kubko by to mal ešte zadarmo, tak škoda nevyužiť 😀 ale zase ked vidím tehulku, tak mi divne stisne srdce ☹ tak to odkladám všetko, nehľadám ešte dovolenku a zároveň každý mesiac testujem.

tina1
15. feb 2011

@katy2 krásne testíky. Katy, myslíš si, že keby si testla na 5 deň, už by ti niečo na teste ukázalo? Ja som dnes testla, a // sú tam. Som len 5 deň po ET a stále mi húta hlavou, či to nie je ten Pregnyl, ale potom si poviem, že je to už 10 deň a ja som mala pichnuté len 5000 jednotiek Pregnylu. Čo ty na to? Inak // vyšli do 5 minút, myslím, že aj menej a netreba ich vôbec hľadať a nakláňať, ako to bolo pri mojich predošlých testovaniach. A je to ružové, nič sivé. 🙂

katy2
15. feb 2011

@tina1 potichu gratulujem 😉 urcite by som aj ja mala na 5.den //, lebo 6. den vysli do par sekund a pomerne vyrazne...
a pregnyl to nebude... ja som mala 10000jednotiek a je to tehu 🙂 len tak dalej

pimma
15. feb 2011

@katy2 nadhera 🙂 tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
16. feb 2011

@pimma dakujeeem 😵 😵 😵 😵

steva
16. feb 2011

jej,pekne sa to tu rozbieha.
@katy2 😵
@tina1 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre