Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
21. feb 2011

a pri druhom je to este horsie, to mi ver...pri samkovi som sa bala,,ale tak inak...a teraz...ja neviem...nejak horsie to cele zvladam....dufam, ze vsetko zle je uz za nami 😒 ...este ta placenta ma strasi,..ale hadam sa to upravi a ak nie, tak dufam, ze vydrzim co najdlhsie...

steva
21. feb 2011

a ja som si vzdy myslela ze pri druhom je to uz lepsie,ze clovek nema tolko casu premyslat.dobre to bude,neboj,musi to byt dobre. 🙂

melisska
21. feb 2011

katy nadhera 😵 😵 😵 😵

katy2
21. feb 2011

babulky, dakujem krasne 😵
ake je to uzasne, ze sa tu stretavame stara dobra partia 🙂

melisska
21. feb 2011

@katy2 😵

deny3
21. feb 2011

@katy2 to je úžasné číslo 😵 žeby fakt dvojičky ? 😵 som zvedavá, čo povieš po utz
ja som pri Kubkovi mala okolo 300, a to pritom boli spočiatku tiež dvojky.

tinucha
21. feb 2011

Katy parááááááááádny výsledok, veľmi sa s tebou tešííííííííííííííím. 😀 😀 😀 😀

cmuk05
21. feb 2011

Katy gratulujem,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to budu dvojičky určite 🙂

takyna
21. feb 2011

@kukulik30 nebojkaj sa , len treba dodrziavat kludovy rezim, a v pripade potreby aj hospotalizacia radsej 🙂 , Diorka donosila dvojicky s touto diagnozou, treba hlavne pozitivne mysliet 😵 , drzim palce 😵

@katy2 GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵

katy2
21. feb 2011

dakujem, dakujem 🙂
ale sa vas tu zislo, ste strasne zlate 😵

dalida
21. feb 2011

@katy2 blahozelaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 Prave som sa vratila z posedenia pri kavicke a hned som sem bezala. 🙂
Dievcata, zdravim Vas vsetky a posielam vela pozitivnej energie. 🙂

@kukulik30 drzkaj sa. Tesim sa, ze si tehotenstvo uzivas.
@melisska dakujem za pozdrav

lenuliatko
21. feb 2011

@katy2 Gratulujééém 😵 😵 😵 Tak sa teším, zaslúžila si si to, po tom všetkom. Držte sa, pozor na seba, na chrípku, seďte radšej doma. A krásne číslo, síce niekedy je aj pri dvoch nízke a pri jednom vysoké, ale tiež tipujem na dvojičky. Ja som mala 12. deň po ET 275 a na 14. deň 728.
Dalida, držím všetky palce, čo mám, nech to konečne vyjde, Ty toho máš tiež už toľko za sebou, že to už MUSÍ vyjsť. A o to väčšia radosť bude... Mysli pozitívne, to je polka úspechu 🙂
Kukulik, gratulujem k chlapčekovi 😵
Všetky babulky sa držte, bojujte, skôr, či neskôr to isto vyjde a stojí to za to. 🙂

katy2
21. feb 2011

@dalida @lenuliatko dakujem 😵 ste strasne zlate....
dalida, velmi ti prajem, aby si sa dockala aj ty.... a vobec kazda, ktora po tom tuzi... treba verit a nevzdavat sa.... 😉

lenuliatko
21. feb 2011

@kukulik30 so mnou v KE ležali dve baby, jedna placenta previa, druha previa centralis a tú dosť strašili. POležala si dosť v nemocnici, ale ona mala aj iné komplikácie. fakt, pozor, šetri sa, maximálne...

dalida
21. feb 2011

@lenuliatko dakujem. Ked vidim ako to tu zije mam vela energie... 🙂 pozitivnej 🙂 A mam radost, ze sme sa tu vsetky po dlhsom case zisli 🙂

lenuliatko
21. feb 2011

@katy2 , nádherné 5tt v pase 😵 nech to magické číslo rastie a rastie a rastie....

lenuliatko
21. feb 2011

@dalida Veru, aj mne je často ľúto, že to tu tak utíchlo. Keď si zaspomínam, ako sme to tu všetko prežívali, tešili sa... A tak to zbehlo.A utíchlo to hlavne preto, že sme si už takmer všetky tie naše sny splnili a máme krajšie povinnosti, ale to by mala byť aj motivácie pre tie, čo stále čakajú, že to proste ide!!! 😵

katy2
21. feb 2011

@lenuliatko aj pri hanke som zacinala 5tt 😵 akoby to bolo vcera....
@dalida je to super, ze aj napriek stagnujucej teme o sebe vieme a patrime k sebe 🙂 aspon ja to tak citim... je to velka sila, ved sme si uz co-to prebojovali a preskakali.... a to nas spaja....

dalida
21. feb 2011

@katy2 suhlasim 🙂

dalida
21. feb 2011

@katy2 teda, tiez to tak citim 🙂
Spomenula som si aj na Ixi. 🙂 Davno som ju "tu" nestretla.

katy2
21. feb 2011

@dalida ja som s ixi na fb 🙂

steva
21. feb 2011

@katy2 krasne si to napisala 😵

dorotka66
21. feb 2011

ahojte 🙂 tak ja sa definitívne pridávam, dnes som si vybrala lieky a dostala injekciu (ani neviem akú 😀 ) a čakám na M. bude to naše prvé IVF a samozrejme veríme 🙂) neviete mi prosím poradiť, o aký prtokol ide keď som tam bola 18. deň, dali mi gonal, pregnyl, estrimax, duphaston a utrogestan? pýtala som sa sestričky (lekár je ako ryba...) a tá to nejak zahovorila. keď som v splne strácam dar reči ☹ a tak teraz študujem čo to je....ale vychdáza mi to niečo medzi... vopred Ďakujem krásne za odpoveď

katy2
22. feb 2011

@dorotka66 vitaj v nasom klube 😀
ta injekcia, co ti pichli, je Decapeptyl 🙂
Mas dlhy protokol... po ms to pojde rychlo, drzim palce 😵

dorotka66
22. feb 2011

@katy2 ďakujem krásne (aj za tú injekciu), už som si o dlhom protokole veľa prečítala 😀 , ale ešte stále sa budem učiť...inak blahoželám, vždy poteší keď vidíme pozitívne výsledky 😉

dalida
23. feb 2011

Dobry den, splnieckovo. 🙂
@dorotka66 budeme ti drzat palce... 😉 Inac po prichode MS nabehnes opat do centra... caka ta ultrazvuk... odbery na hormonalny profil... gonalove vcielky... ubehne to rychlo... podstatne dlhsie je cakat na vysledok 😉

dorotka66
23. feb 2011

@dalida ďakujem, už saa teším a neviem dočkať, ale aj obávam. no ale to vám asi nemusím opisovať 😀

katy2
23. feb 2011

@dorotka66 ahoj 🙂
ms mozes ocakavat nejakych 10-12 dni od injekcie, a po jej skonceni pojdes na to... zbehne to rychlo... vzdy sa tu mozes prist vyrozpravat... drzim palce 😵

dorotka66
23. feb 2011

@katy2 ahoj🙂 začínam byť od MK závislá a práve som povedala manželovi, že do počasia na joj mám zapnutý PC a potom vypínam a začínam fungovať normálne 😀 a Ďakujem za všetky info, inak som zatiaľ ešte dosť mimo z toho všetkého čo nás čaká a tak som vďačná za každú radu. BTW vždy sme si mysleli, že budeme mať problém skôr s tehotenstvom (nie som ukážkovo zdravá ...) a na to, že by mohol byť problém ešte predtým, tak s tým sme nepočítali ☹

katy2
23. feb 2011

@dorotka66 to, ze bude problem s tym asi nikto z nas nerata....
a neboj, dojdi pokecat.... rychlejsie ti to prejde.... a my ti vysvetlime, co ti nevysvetli dr. Inak ked sa spytas, on odpovie, len sam od seba toho moc nenahovori....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre