Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

milcsi
9. jún 2011

@nikuskacucuka Rano neberu telefon, lebo sestricka je pri doktorovi. Okolo 11tej uz zvykli, vacsinou uz skoncia odbery vajicok. Treba skusat.

lauritka
9. jún 2011

@ajena 🙂 dakujem, ze si si spomenula. 🤐

ahojte, tak teplota trosku hore, ale tak hadam, ze foliky este nepraskli, vcera vecer ma hrozne bolelo brucho, ovu bolesti, este aj dnes pobolieva... 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka

lauritka
9. jún 2011

aha povodne som chcela pisat do grafov, ale nevadi.
napisem aj Vam, vcera na usg som mala dva folikuly 24 a 25 mm--- mne uz sa to zdalo strasne vela / velkost/, ale Hredzi s kamennou tvarou, ze IUI v piatok, vecer som pichala pregnyl... tak neviem, ci sa to nepresvihlo 😒

lienka_1
9. jún 2011

@lauritka Velmi silno drzim palce!

lauritka
9. jún 2011

dakujem 🙂

dalida
9. jún 2011

@lauritka budem na teba mysliet 🙂

lauritka
9. jún 2011

dakujem, aj ked si osobne myslim, ze je to zle nacasovane, ale tak uvidime. mal ma zavolat na kontrolny usg skor, aspon na 10 dc. ja mavam skor ovulku, ale to tam vsetko napisane. snad ho nemam ja poucovat ?? 😀

akurat mi je luto, ze to mozno bude zbytocne, ale tak vcera sme istili..

katy2
9. jún 2011

@ajena dakujem ti pekne 🙂 davno som ta nevidela... ako sa mavate?
@lauritka drzim palce 🤐

milcsi
9. jún 2011

@lauritka drzim palce! Na povzbudenie, ked som si myslela pri prvom IVF, ze je vsetko idealne, nevyslo to, pri druhom, ked mi Hredzak robil odber v piatok (ja som si myslela, ze to bude az v pondelok) a mne sa zdali podla velkosti moje vajicka nezrele, narodil sa Viktor. Snad vedia, co robia.

lauritka
9. jún 2011

@milcsi no snad ano a spermie to stihnu 😉 🙂 dik.

ajena
9. jún 2011

@katy2 ďakujem, mávame sa veľmi dobre, Lucka rastie ako z vody, je zdravá a robí nám až neskutočnú radosť....veľmi sa z nej tešíme. Materstvo mi spôsobuje úžasné pocity, tiež by som si želala ešte chlapčeka, ale tento môj sen už zostane len snom....

lauritka
10. jún 2011

tak babulky IUI za mnou, uz len cakat 😉

katy2
10. jún 2011

@lauritka drzim palce 🙂 myslim na teba 😵

dalida
10. jún 2011

@lauritka drzim prsteky 🙂 😵

lauritka
10. jún 2011

🙂 sestricka zlata ako vzdy

steva
10. jún 2011

@lauritka drzim palce 🙂

lauritka
10. jún 2011

@steva 😵 😵 😵 dakujem.

steva
10. jún 2011

@lauritka nedakuj nam,myslim ze nam vsetkym postacia tvoje pozityvne testiky,na to my tu cakame 😵 😵 😵

lauritka
11. jún 2011

🙂

zuzana.dry
12. jún 2011

Lauritka, drzim palce...
Nam sa pred tyzdnom narodilo druhe babo...vola sa Davidko...vsetko prebehlo v poriadku...az privelmi rychlo🙂)
Vsetky sa drzte a drzim palce...🙂

lauritka
12. jún 2011

@zuzana.dry gratulujem. nadhera. 😵

katy2
12. jún 2011

@zuzana.dry gratulujem 🙂))) Tesim sa s vami a zelam vsetko dobre.... Uzivajte si to 🙂

taella
12. jún 2011

@zuzana.dry gratulujem 😉

zuzana.dry
12. jún 2011

Dakujem velmi pekne..🙂

katy2
16. jún 2011

Ahojte 🙂
Ako sa mavate? Tema sa zasa prepadla hlboko.....

lienka_1
16. jún 2011

Baby, brala niektora z vas pred IVF-kom antibiotika? Myslite si, ze to moze mat vplyv na ivf? ☹

dorotka66
17. jún 2011

@tinusasa ahoj tina, ako pokračujete? podstúpila si za tie 2 týždne nejaké vyšetrenia? ja som bola mimo, takže sorry, nedopovedala som. mne zistili akurát na hemo antifosfolipidové protilátky (hustá krv) a na endo som chodila aj predtým, mám zníženú tvorbu hormónov ...

tinusasa
18. jún 2011

@dorotka66 ahojko 🙂 my sme si dali spravit vysetrenie na imunologii v KE ale vysledky budu az o tyzden takze musim cakat a tiez som bola u svojho obvodaka a dala som si spravit nejake testy s krvi ako su protilatky na stitnu a tiez chlamidie lebo toto nemam spravene a aspon budem mat odskrtnute, ze je to v poriadku dufam, takze cakame na vysledky a v dalsom cykle by sme isli do dalsieho Ket ak bude vsetko v poho ale s mojim gyndosom sme sa rozpravali a on si tiez mysli, ze asi problem bude v imunite.A tebe moja zistili hustu krv? tak to ti daju urcite nejake lieky a urcite sa to da napravit a hlavu hore ideme dalej 🙂 a inac ako sa mas uzivas si trosku leto?

dorotka66
18. jún 2011

@tinusasa ahoj, jasné že užívam 😀 práve sme sa vrátili z dovolenky a psychicky sme sa úplne odreagovali ....ale (asi mesiac mám migrujúcu bolesť kĺbov) a včera mi nasadila lekárka liečbu a dnes ráno som vstala skoro ako pred mesiacom, teda nie ako 80 ročná babka 😀 zatiaľ sa z toho strašne teším a verím, že odhadla liečbu, chceli sme pokračovať hneď teraz po dovolenke, ale vďaka kĺbom to bude asi skôr v auguste...len nech sa to vylieči. držím palce s tým imuno, keďže máme teraz čas, možno nahovorím manžela a skočíme si do KE aj my. uvidíme. ešte som zabudla, že pri tých steroch mi zistili tiež mykoplazmu a to sme sa liečili spolu s manželom silnými antibiotikami... aké máš plány na leto? 😉

tinusasa
18. jún 2011

@dorotka66 ak zacneme chodit po lekaroch tak stale nam nieco najdu 🙂 na to imuno urcite chodte ak to mate blizko a vobec to nieje casovo narocne velmi skoro vas objednaju a aj vysledky by mali byt do 2 tyzdnov. V juli sa chystame do Blavy, manzel tam ma sestru tak ich ideme pozriet a cestou sa chceme zastavit vo Vrbovom pri Piestanoch u bylinkarky Anky Kopacovej skusit aj takuto liecbu iba si musim zistit co najviac vysledkov aby som jej vedela povedat. Asi treba skusat vsetko 😒 a kde ste boli na dovolenke? urcite ste si to uzili a zresetovali hlavu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre