Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

vy steneskutočne zlaté, ste ma povzbudili idem bojovať ďalej 😉 síce teraz budem mať 1000 000 otázok na všetky aj na vás ale hádam môžem aspň mi bude kepsšie ke viem, že je niekto so mnou 😵

lenuliatko
18. sep 2009

😀 😀 😀 len zakopať, čo? 😀
Dobre mojka, idem oddychovať, len som prišla s varovnou správou, že niet liekov, a nejak som sa zakecala. tak budúci týždeň dáme rande 😉 papá

lenuliatko
18. sep 2009

No konečne rozumná reč lilly 😉 ja tu občas tiež chodím dobíjať baterky. Je to len v tebe a na tebe. Ty to všetko môžeš ovplyvniť. Nedovoľ si už žiadnu depresívnu myšlienku, len krásne pozitívne sny, ktoré sa čochvíľa splnia. vyslovene sa na to TEŠ!!!

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

tak vám prajem príjemný večer .... a ešte som tu neskončila a ani neskončím bojujem s vami do úspešného kona a nič ma nezastaví, ... budem síce zvedavá ale hádam vas nebudem otravovať s otázkami ak sa nejake vyskytnú, vĎaka všetkým za všetko papap 🙂

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

úspešného konca 😀 a pre všetky ste zlaté SPLNiečka a verím, že sa nám to všetkým splní mať bábabtko a byť tehu verím v to 😉

ixi
autor
18. sep 2009

lily pytaj sa co len chces na vsetko dostanes odpoved a hlavne zacni mat rada samu sbe pomaha to hovorim to z vlastnej skusenosti pripominas mi mna dakedy vsetko sa da zmenit 😎 😎

ixi
autor
18. sep 2009

no konecne........................... 😀 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

lenu musiím sem chodť častejšie na dobitie bateriek a po rady hlavne teraz budem mať veľa otázok sa ma tak skoro nezbavíte 😎

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

ixi bojujem !!!!! a vám vštkým za všetko ďakujem konečne niekto kto ma chápe a verí so mnou že sa nám / mne to podarí 🙂

a vám všetkým tiež držim palce

a ixi, som rada, že sa môžem pýtať a mi odpovieete pretože žiť v neistote ma ubíja teším, že som vas tu našla a pomôžete mi 🙂 ak budm potrebovať poradiť

tak paaa

ixi
autor
18. sep 2009

lily kludne ja som nevedela ani co je ket proste nic 😎

jespera
18. sep 2009

Ahojte,
Zdeja este sa vratim k tomu poplatku za "znicenych mrazacikov" - ziadny poplatok za to nie je, ja som sa dokiho pytala ze co dalej potom - a on vravel ze rok to oni skladaju a potom sa skontaktujeme co dalej, ach ich budem chciet aj nadalej - mam pocit ze vravel ze nejaky poplatok okolo 1000 sk bude treba uhradit, a ak nie - tak to jednoducho vyhodia... ale nic take ze poplatok za znicenie.. urcite doslo k nejakemu nedorozumeniu.

Na mna asi nieco lezie - vcera ked som isla z poradne po takych tocenych schodoch - jedna babizna na mna z plneho hrdla nakaslala, fuj ani ruku na usta si nedala, normalne citim ze dnes na mna nieco lezie, keby sa dalo tak ju nakopem do zadku.. 😠

Prajem pekny vecer

ixi
autor
18. sep 2009

jaspera ahojky 😵 tak to je hrozne dufam ze to na teba nevylezie 😉

tomka12
18. sep 2009

Ahojte 😉
Je tu este niekto?

ixi
autor
18. sep 2009

ahojky tomka 😵 😵 😵 😵

jespera
18. sep 2009

Ixi ahoj a ahoj Tomka 🙂

ixi
autor
18. sep 2009

co porabias ja sa chystam bubat len napalujem este dvd

tomka12
18. sep 2009

No ako baby? 😀

tomka12
18. sep 2009

ixi, ja nic...v telke nedavaju nic zaujimave, tak sa tulam po nete... 🙂

tomka12
18. sep 2009

a preco uz ides bubat? zajtra vstavas do prace?

ixi
autor
19. sep 2009

baby sme na tretej strane 😀 😀 😀 😕 😲 😲 😲

ixi
autor
19. sep 2009

no tomka uz som s tej prace aj doma 😀 😀 😀

ixi
autor
19. sep 2009

som tu ako kol v plote ☹

tomka12
19. sep 2009

Ahoj Ixi 🙂 , aj ja som tu 🙂

ixi
autor
19. sep 2009

to je dnes nuda

tomka12
19. sep 2009

Nuda? Aj v praci si sa nudila?

ixi
autor
19. sep 2009

v praci nie ale teraz popratane mam vonku je zima 😀

ixi
autor
19. sep 2009

idem asi daco spapuskat 😀 😀 😀 sak zle vyzeram 😀 😀 😀 cakam mrchu ani tej sa nechce 😀 😀 😀

tomka12
19. sep 2009

no to z toho mas take chute...ale ved si daj...tu je krasne teplo a stale svieti slnko...

ixi
autor
19. sep 2009

a tu je zimka brrrrrrrrrrrrrrrrr 😨

tomka12
19. sep 2009

aj tu uz ochladzuje, zapada uz slniecko 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre