Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulockka
30. sep 2009

U nás je prázdna asi tak rok a pol.Ale verím že teraz nám to vide a naše izbičky nezostanú prázdne. 🙂

lulockka
30. sep 2009

No naozaj je nás tu požehnane ale aspoň sa môžme navzájom podporovať a to je na tom super. 🙂

ixi
autor
30. sep 2009

avojte kocky ale super ze nas je tolko 😵 😵 😵

lenuliatko
30. sep 2009

Ja len na skok, prvá včelička je pichnutá, tak už to začalo naozaj 😵 Idem pozerať modré z neba a dohovárať vajkám, nech pekne rastú 😀 Dobrú noc

zajacik...
30. sep 2009

Leni gratulujem k 1. vcielke 🙂

ixi
autor
30. sep 2009

leni aj ja gratulujem super len tak dalej majte sa papa 😵

cavik
30. sep 2009

pekný večer

gratulujeme lenuliatku k prvému bodaniu 🙂 🙂 🙂

kukulik...7.10. je super dátum, jaidem vtedy tiež do SPLN-u ( zrejme ), na decapeptyl a my máme vtedy výročie svadby 🙂 🙂 🙂

zajačik, už sa Ti to blíži 🙂 🙂

pozdravujem všetky tehuľky aj skoro-tehuľky 🙂 🙂

kukulik30
30. sep 2009

lenka, super super, tak uz to mas za sebou a uspesne 😵 zajko ta zajtra nasleduje 😉
jeeej, cavik, tak to bude naozaj super datum, skoda, ze sa nestretneme ☹
tak idem hajat, uz mi padaju oci...aj pri Housovi som zaspala..tak dobruuuu nocku 😵

matulka7
30. sep 2009

Ahoj Kukulik,.... bola som dnes v splne,... sedela som na gauči pri dverách a mám pocit že ty si mala biele nohavice?na utz som šlaako prvá,....nebola som si istá a som si hovorila, ešte si niekto bude myslieť že som nejaký úchyl,...., no nabudúce sa ozvem,, ale fakt som mala strach že niekomu budem narúšať súkromie,....
Kukulik - dátum 7.10. je super a blízi sa 🙂
Foto nemám, lebo nemám takú foto,ktorú by mi na MK vzalo - nechce mi to zobrať kvôli veľkosti súboru,....
ja som dnes pichala 6. deň gonal,.. a doki čosi hovoril .... spomínal číslo 9,.... neviem ako tomu mám rozumieť, no nepýtala som sa samozrejme,... pokračujem v pichaní ďalej, v pondelok 5.10. mám prísť na utz a pravdepodobne 7.10. alebo 8.10. allebo 9.10 bude odber a o dvadni vklad, aspoň mi tak vysvetlila zlatučká sestrička, ktorá dnes spomenula, že kde sú ľudia???? zasmiali sme sa ,.. 🙂 a v tom prišli 3 kočky naraz, už bolo plno,...
čo sa týka tých predoperačných vyšetrení - ja som bola pri svojom gyn, ten mi vzal krv, výsledky mám a mám odporúčanie k internistke a na EKG.Lenže moč mi nebral?je to potrebné?Sa chcem opýtať,.. tie výsledky predoperačné stačia na deň odberu?Naša internista je na školení, príde tesne pred mojim odberom,...
A ďalšia otázka - to sa ma spýtala sestrička môjho gyn. - že či mi netreba anesteziologické vyšetrenie,.. ja hovorím, neviem, zavolám sestričke do Splnu,....
Všetkým držím palce - Zdeja - prajem pozitívne správy, stimulantkám - málo stresu, kopu radostného očakávania a nech to vyjde,.....
Dobrú nocku 🙂

cavik
1. okt 2009

dobré ránko

kukulik...prídete až na 11-tu ? 🙂

matulka....moč ani mne nikdy nebrali, na žiadnu operáciu a narkózu a to ich mám teda za sebou dosť...ak si v nemocnici, vyžaduje sa aj anesteziologické vyšetrenie ( čo je podľa mňa zbytočná strata času, pretože sa Ťa len opýtajú na čo si alergická, či si nemalanejaké problémy s narkózou a pod....a je po vyšetrení, ani sa nevyzliekaš 😀 ), do CAR stačí interné 😉

idem sa umyť a budiť dieťa 😝

kukulik30
1. okt 2009

breeeee ranko 🙂
jaaaaaaj, matulka..ta co si sa neozvala..hej mala som biele nohavky a taky predlzeny kabat s kratkymi rukavmi petrolejovej farby 😉 ..tak nabuduce sa nehanvi a kludne sa ozvi, ziadne zabrany 😀 ja nemam zabrany tiez, ked niekoho spoznam 😀 😀 😀 a to si sedela asi vedla mna, vsak?lebo ja som sedela hned pri dverach 🙂
a foto si zmensis jednoducho...otvor si v pc...na otvaram v Microsoft Office Picture Manager, hore an liste je moznost Obrazok, klikni a daj Zmenit velkost 😉 vyskusaj a hod foto 🙂
tak tebe sa to uz tiez blizi, super 🙂nech vajka rastu 😵

cavik, no neviem, pravdepodobne budeme v KE skor, ako o 11tej, ale budem sa asi tulat s MM po firmach, alebo ma vyhodi niekde v obchodnom centre 😀 a pride po mna ..len aby sme to potom stihli..alebo pridem do Splnu skor a budem si tam sediet v teple a cakat, lebo s nim sa mi nechce chodit 😒 no uvidim a ty na kolku ides, asi hned rano, ze?

kukulik30
1. okt 2009

cavik..a ako v praci a Misulko v pohode 🙂 ?

ixi
autor
1. okt 2009

ahojte babulôky vy ste sa dnes poponahlalai ja idem na 9 hod ku kadernicke -konecne 😀 😀 😀

ixi
autor
1. okt 2009

chcela som napisat babulocky 😀 😀 😀

kukulik30
1. okt 2009

ej niekto sa ide skraslovat 😵 ..ahoj ixinka 😉

tomka12
1. okt 2009

Ahojte 😉
Ixi a aky uces?
Lenuliatko len tak dalej 😉

kukulik30
1. okt 2009

ahoj Tomka, ako pokracujes, uz si bola v Brne?

zajacik...
1. okt 2009

Caute babulky, tak ja uz som spat zo SPLNu 🙂 Dnes tam bolo ovela menej ludi ako minule, sestricka hovori ze to vsetko zavisi od menzesu 😀 No tak doki mi zvysil davkovanie na 300IU Puregon (predtym som mala 225IU), tak som zvedava co na to moje vajecniky. Mam volat o 13,30 hod., ze kedy zacinam pichat aj kedy prist na kontrolu. Zatial ahojte, ozvem sa az poobede...

kukulik30
1. okt 2009

zajko, takze uz o den dva zacinas ..tak hadam to zvysenie pomoze a vajka budu aj do zasoby 😵

ja mam tiez take stastie, ze vzdy , ked tam prideme , nikdy nie je vela ludi 😉este som nezazila taky navala, ako ste spominali ...nastastie 😅 😀

zajacik...
1. okt 2009

Kukulik no ja dufam ze zacnem pichat uz dnes, uvidime 😎

tomka12
1. okt 2009

Ahoj Kukulik, no uz sa mi to blizi...idem v utorok 6.10. 😉

kukulik30
1. okt 2009

tak drzim palceky tomka 😵 budem ta sledovat 😉
zajko , no ano , mozes aj dnes ...zavisi od hormonikov 🙂
musim ist, tak zatial papa

tomka12
1. okt 2009

ok Kukulik aj ja vam vsetkym drzim palceky, kazdej jednej...nech sa uz dockame toho vytuzeneho zazraku 🙂

lenuliatko
1. okt 2009

Ahojte babule 🙂 , ďakujem, je to len prvá včelička a kde je etše ten náš cieľ? 😅 Ale krok za krokom...
Zajačik, aj som si myslela, že ti doki zvýši dávku, tak ty o to viac pi, nech predídeš OHSS. A som zvedavá, od kedy budeš pichať 😉
Ixi, ideš na nový melír? Budeš kočica 😉
Tomka, tak aj tebe sa to už blíži 😵 A už vieš, čo ťa tam čaká? Zas vstupné vyšetrenia a tak, alebo rovno IVF? Keďže tebe tam asi žiadne schvaľovanie nehrozí, o to rýchlejšie to budeš mať a budeš tehuľkovať pekne s nami 😉
Cavik, Kukulik, možno sa toho 7. predsa stretnete 😉 Nech je to naozaj šťastný deň pre vás obe...

Zas mám nejakú otázočku. V pondelok idem na kontrolu, to bude po piatich dňoch pichania. Čo môžem očakávať? Už bude vidno, koľko folikulov sa tvorí? A akú veľkosť by v tom čase cca mali mať? A sliznica? Ešte vám s tým večným vypytovaním neleziem na nervy? 😀

lenuliatko
1. okt 2009

Mirus, ak sa tu ukážeš, tak myslím, že môj typ bol správny. Síce fotka je fotka a nevidno ťa úplne zblízka, ale myslím, že si ozaj tá, čo si myslím. A baby nehanbite sa. Ja som ďalší úchyl, čo vždy okukuje, kto tam je 😵

jajica
1. okt 2009

Ahojte SPLNačky, dnes som smutná ☹ ☹ ☹ , sníval sa mi krásný sen a som smutná z toho, že to bol iba sen...a že som sa musela zobudiť... ☹ ☹ ☹ Snívalo sa mi, že som bola v piatok u Hredziho na kontrole, ale on nepracoval a zastupovala ho nejaká doktorka a ked som prišla o týžden na kontrolu , tak mi povedal "ved vy ste tehotná a to vám nikto nepovedal???" a ja som sa v tom taaaak rozplakala od šťastia 😢 😢 😢 Neviem či som v noci neplakala aj v skutočnosti, taký to bol živý sen... Skoda, že to bol len sen...

lenuliatko
1. okt 2009

Jajica, veru škoda, že len sen, aj ja som ich takých zopár mala. Ale prečo by sa to nemohlo stať naozaj? Hoc nie presne tak, ale občas vedia sny napovedať, čo sa blíži 😉

jajica
1. okt 2009

...a ešteže ste tu vy, lebo manželovi ho radšej ani nepoviem 🤐 , lebo ten by mi na to povedal, že už mi z toho všetkého šibe 🙂 🙂 , a že na to veľmi myslím a preto to ani nejde, ... ale vysvetlite niekomu, že na to sa nedá nemyslieť!!!!!!!!!!!! ☹ ☹

lenuliatko
1. okt 2009

Jajica, jasné, že sa nedá na to nemyslieť 😉 To chlapi nepochopia, tak sa tým vôbec netráp. Aj ja som si koľkokrát povedala, že na "to" nebudem myslieť, ale ja vždy ovulku cítim, tak to sa nedá aj keby neviem čo bolo. Dokonca bol drahý raz v čase ovu mimo a vedela som, že nie je vôbec žiadna šanca a miesto, aby som sa s tým zmierila, som celý čas, čo som cítila vaječníky počas ovu nadávala, že takto nadaromne sme to prešvihli 😀 No čo, už sme postihnuté 😀

jajica
1. okt 2009

to si vystihla, že sme postihnutéé 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre