Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
3. júl 2009

ahojte žienky,
dnes som začala. Som zvedavá ako to bude pokračovať. A čo to so mnou urobí.
Takže budem fičať na Fatre 😅
Dúfam, že zaberie.
Je tu niekto?

zuzana.dry
4. júl 2009

Pekne poludnie...dnes este nikto??? 🙂
Na tom 3D utz som bola...ale fotku nemam...tak ako minule, aj teraz mal maly cez tvar pupocnu snuru a stale si tam daval aj rucky...a tak by to bolo o nicom...tak som trosku smutna...ale ved onedlho ho uvidim nazivo 🙂
Prajem pekny vikend aaaaaaaa posielam :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kukulik30
4. júl 2009

ahoj zuzka...tak on je taky zatajeny drobcek v brusku, setri si prekvapko na zivo 😉

katy2
4. júl 2009

ahojte 🙂
vsetky pozdravujem a mylsim na vas 😉

dalida
4. júl 2009

Dobre popoludnie, dievcata. 🙂 Zuzka, uz pomalinky zacinam chytat tehu virusiky 🙂 Cochvila tu bude september a dufam, ze pre mna uspesny. Rada by som uz teraz isla do splnu, ale mrsky nikde 🙄 Uz ma to riadne stve. 😠 Citim, ze tehu nie som ☹ 😢 Ze by to bolo z tych hormonov??? 😖 Alebo len mne zlyhava cely hormonalny system 😖 Uz som 43 DC. 😒

dalida
4. júl 2009

Ahoj, Katy. Aj my myslime na teba 😀 Nech sa Vam s Hanickou dari 😵

jaanulienka
4. júl 2009

Ahoj Dalida,

aj moj hormonalny cyklus sa akosi poplietol. Ja som tiez v 43 DC a mrsky nikdy. Tehu nie som tiez. Asi sme to s tymi hormonami prehnali. No neviem ci ist na vyvolavacku lebo vklad chcem ket chcem stihnut este cez prazdniny kedy mam pokoj a ziadne stresy. Uz som rozmyslala ze skocim v pondelok na gyndu nech mi poradi. 🙂

ixi
autor
5. júl 2009

ahojte splniecka prajem vam krasnu nedelu 😵 😵 😵

katy2
5. júl 2009

ahojte 🙂
dalidka, dakujeme 😉
inak s tym cyklom po stimulke je to naozaj velmi diskutabilne.... aj mne velmi haproval.... predlzuje sa a ms casto pride az po vyvolavacke....
prajem vam pevne nervy a trpezlivost.... aby to prinieslo ovocie v podobe fazulky v brusku.... 🙂

soni1
5. júl 2009

Ahojte, rada by som sa opýtala, bola som u dr. 15 DC a robila mi folikulometriu a tiež mi povedala, že u mňa už ovulka prebehla, spomínala, že mám aj sliznicu dosť vysokú. Je to dobré?

kukulik30
5. júl 2009

soni, myslim, ze je to dobre, to znamena, ze tvoj cyklus funguje ako ma a hormony su ok 🙂

kkatty
5. júl 2009

Ahojte...neviete niekto, či zajtra sú v SPLNe? Mali by byť, len sme si to v piatok zabudli overiť telefonicky...ďakujem

lulockka
5. júl 2009

Ahoj určite tam zajtra sú lebo ja idem na krv ráno.

vevericka80
5. júl 2009

ahojte 🙂
dalida, janulienka....aj u mna to zblblo, ja som bola v utorok (54DC) na vyvolavcku,lebo som uz nevladala cakat na mrsku a vcera v noci aj dosla 🙂 takze zajtra aj ja idem do Splnu

steva
6. júl 2009

diobre ranko Splniecka.
Prajeme vsetkym krasny den 😵 😵 😵 😵 myslime na vas a drzime vsetkym palce 😵

ixi
autor
6. júl 2009

ahojte splniecka 😵 😵 😵 😵

kukulik30
6. júl 2009

Ahoj a pekny den prajem 🙂

ixi
autor
6. júl 2009

ahoj kukulicek ako sa mas, 😉

ixi
autor
6. júl 2009

stevka jakubko je krasnulinky 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
6. júl 2009

katy ale hanicka fajne rastie 😉 zlatusik 😵 😵 😵

kukulik30
6. júl 2009

ixi, fajn 🙂 a co ty? pracujes, ci mas dovolenku?

ixi
autor
6. júl 2009

ja? dnes mam volo ale zajtra pracujem 😝 dovolenku mam az posledny jul. tyzden 😎 a mam sa ? aj celkom ujde ale uz by som fakt chcela byt tehu ale bojim sa ist na ket ze zasa zacnem spinit ☹ ale ajtak nevydrzim a po lete pojdem 😀 a ty sa kedy chystas?

kukulik30
6. júl 2009

ja sa chystam , ked dostanem menzes...ak dostanem normalne....teraz som mala 13 dni...z toho 10 spinenie 😠...otras...ktovie aky dlhy bude tento cyklus 😖 tiez to chcem stihnut v auguste

ixi
autor
6. júl 2009

kukulik ja si myslim ze teraz uz budes mat normalnu podla mna si sa teraz cistila ked ti vysli pozit testy ☹ ale isto ti ket vynde 😉

ixi
autor
6. júl 2009

kukulik idete dakde na dovcu? teraz mate trhy hejze 😎

katy2
6. júl 2009

ahojte 🙂
mala mi place na rukach.... dnes je nejaka mrzuta.... ☹
pozdravujem vsetky 😉

kukulik30
6. júl 2009

ixi, asi to tak bude...ale ta mrska inak nebola silna, ziadne strasne zrazeniny, iba 3 dni krvacanie, take normalne a potom to blbe spinenie 😠 ....no uvidime, len nech dlho nemeska, nemam cas 😀

kukulik30
6. júl 2009

ixi, hej teraz trhy..a na dovcu nikde, nie je na to, peniazky sli do Splnu ale pojdeme na par dni do Tatier, tak aspon nieco, mame tam kde spat, takze sa tesim 🙂
katy ahojcek....no take mrzute chvilky este budu, nevadi, aj to musi byt..aj tak je Hanka zlatunka 😵

kukulik30
6. júl 2009

ixi a neprides na trhy? ak by si dosla, mohli by sme dat stretko 😉

ixi
autor
6. júl 2009

este neviem kukulicek ale ak pojdem ozvem sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre