Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
18. apr 2009

katy myslis ze je lepsie ist na pn?

deny3
18. apr 2009

Ja som mala dva týždne dovolenku a potom som šla do práce, ale mám v podstate sedavú robotu. Hredzák mi povedal, že keď je raz bábo zahniezdené, nemalo by sa nič stať, len sa treba šetriť, nedvíhať ťažké veci. Teraz som na PN a je mi hrozne, je to ako v base, ani vychádzky nepomáhajú a vraj chodia kontroly.

ixi
autor
18. apr 2009

deny ja robim v nemocnici tak myslim ze je pre mna asi lepsie byt na pn ja neviem ☹

ixi
autor
18. apr 2009

dafy kde si? halooooooooooooooooo????

jespera
18. apr 2009

ja mam sedave zamestnanie pri pc, len robim dost pod tlakom - niekedy je to fakt pakaren. Na jednej strane uz mam tej roboty dost - a prijala by som byt mimo, ale na druhej strane - neviem ci je to dobre stale sediet doma, urcite si budem namyslat milion veci, a tak v praci na to nie je cas..

deny3
18. apr 2009

to musí každá zvážiť sama, v nemocnici si na nohách, stres a rozne choroby. Ja som úradníčka, mňa akurát rozčulujú múdre stránky.Keby bola zima, možno by som tú PN uvítala, ale teraz je to hrozné, tak je pekne a ja doma.

ixi
autor
18. apr 2009

deny ale stoji to zato budes mat babetko 😵 😵 😵

ixi
autor
18. apr 2009

ja chcem babo a to viem a nechcem si vycitat daco ak....

deny3
18. apr 2009

Mňa od PN každý odhováral, vo vyššom štádiu tehotenstva je viac rizika, vtedy skor. Ja to zle znášam, lebo dlhé roky som bola v nenormálnom nasadení, teraz ráno vstanem a nič, bruško je maličké, žiadne vracanie, proste som zdravá a zavretá.
a máš pravdu jespera, keď je človek doma, len sa zbytočne pozoruje. Treba sa opýtať lekára na jeho názor a zvážiť to.

ixi
autor
18. apr 2009

teraz sa nadtou pn zamyslam lebo som bola na kafco na lavicke s kamoskou a ta mi povedala ze sa janka(moja gyndoska-jej kamoska) cudovala ze som sa dala na pn ☹

ixi
autor
18. apr 2009

ja by som isla rada do prace ale ked same bacili a nikto nebude pozerat na mna ze som bola na oplodneni a ked mame 40 deti tak je to dobra makacka

deny3
18. apr 2009

ixi prestaň, bábo budeš mať, si ešte mladá, netlač tak.
Ja by som najradšej už mala riadne brucho a chodila s ním pyšne po vonku.

ixi
autor
18. apr 2009

teraz to musi vist verim tomu 😉

ixi
autor
18. apr 2009

dajak ma boli bruso 😠

deny3
18. apr 2009

bárs sa pozoruješ 🙂
som sama doma, nudím sa, pichá ma v podbrušku a mám všelijaké myšlienky.

ixi
autor
18. apr 2009

ja sa nepozorujem ale............ to je jedno idem papa

ixi
autor
18. apr 2009

nechce sa mi ist do nocnej 😠 ale co narobim dajaka som cudna z tych hormonov

ixi
autor
18. apr 2009

majte sa krasne 😵 😵 😵 😀 😀 😀

jajka27
18. apr 2009

Ahojky,
jespera ja som po prenose mala dovolenku,takže som troška oddychovala,určite by som nešla do roboty...do tých stresov,ale je to individuálne...myslím si,že Hredzák PN nedáva 😉

jajka27
18. apr 2009

jespera,vevericka...držím palce k pondelňajšiemu prenosu,aby sa embrijká pekne zahryzli 😉 🙂

jajka27
18. apr 2009

čo porábate? dnes bol celkom pekný dník,hoci ráno to tak nevyzeralo,manžel pokosil celú záhradu,ja som len sedela a pozorovala ho,nedovolí mi nič robiť,tak teraz tak trocha žehlím a odskakujem sem-tam k vám nakuknúť...teraz sa riadne rozlialo ☹

melisska
18. apr 2009

deny krasne babulko 😵

ixi ked chces byt doma ostan, oddychni si 😉 ja ked pojdem na stimulku a ET tiez budem doma, sice pri KETe som bola v praci, ale stokrat som sa rozculila 😒
neviem co je dnes , ale placem a myslim na mojho anjelika, akoby bol pri mne 😔

jajka ahoj, manzel ma pravdu prve tri mesiace netreba nic podcenit 😉 ako sa mate?

vevericka, jespera v pondelok je vas krasny den, drzim silne palceky 😵

vevericka80
18. apr 2009

melisska vdaka....je normalne,ze ma este stale boli brucho? Mam ho stale nafuknute

melisska
18. apr 2009

vevercka je to normalne, hlavne teraz pi vela vody, ja som mala aj po Ete brosiko ako svet, a aj ked my vycistili, brucho mi mizlo dlho-mala som v nom vodu od hormonov 😉

vevericka80
18. apr 2009

trochu si ma ukludnila.....pijem asi 4 litre vody za den

melisska
18. apr 2009

a aj cikaaaaaaas to je dolezite

vevericka80
18. apr 2009

ano....zachod je moj druhy domov 😀 😀 😀 😀

melisska
18. apr 2009

tak je vsetk vporiadku 🙂 😀

deny3
18. apr 2009

dakujem melisska, je to bojovník, má také chudučké nožičky a ručičky, ale je tvrďas, vyšiel výťazne z troch.

jajka27
18. apr 2009

ahoj melisska,máme sa celkom fajn...ešte zhruba týždeň do utz,to čakanie je hrozné,stále v sebe niečo riešim a bojím sa ako to dopadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre